буріння свердловин гайсинський районКрім самого районного центру (м Гайсин) до складу адміністративної одиниці входять ще 63 населених пункти, переважна більшість яких це села або селища сільського типу. Потреби міських жителів у питній воді задовольняються за рахунок централізованої системи водопостачання, але близько 90% сільського населення користується криницями. Щорічно поверхневі горизонти убожіють, при цьому якісні характеристики колодязної води погіршуються через високий вміст нітратів та інших біологічних забруднень. Тому найбільш перспективним рішенням проблеми є буріння свердловин на воду в Гайсинському районі, який територіально розташований в області Українського щита – стародавнього масиву з особливою тектонічної структурою.

З огляду на геологічні особливості місцевості, де залягають пласти, що складаються з піщаних, вапнякових, кам’янистих, глинистих порід, проводити буріння свердловин на воду повинні фахівці. Їх професіоналізм, досвід, відповідне технічне оснащення дозволять визначити глибину розташування чистих підземних горизонтів, вибрати тип свердловин, найбільш доцільний для конкретної локації. ТОВ Юрський Горизонт комплексно надає послуги, що включають будь-якого ступеня складності буріння свердловин під ключ.

Перш за все, споживачів, звичайно, цікавить питання, скільки коштує буріння свердловин в Гайсинському районі? Однозначно назвати точну ціну без прив’язки до об’єкта неможливо. Загальна вартість робіт буде залежати від декількох складових. Розглянемо два приклади.

Припустимо, гранітний горизонт розташований на 30-метровій глибині. Щоб пробурити свердловину в Гайсині потрібно спецтехніка і 5-8 години робочого часу. Обсадні труби, необхідні при облаштуванні під ключ, будуть використовуватися тільки до каменя, в даному випадку глибинний фільтр не потрібен, значить, істотно скоротиться витрата матеріалів. Безумовно, цей фактор позитивно відіб’ється на порядку цін.

На вапнякових породах буріння свердловин в Гайсинському районі супроводжується технічними складнощами, які в значній мірі збільшують трудовитрати. Це пов’язано з тим, що водоносний горизонт може перебувати на глибині 100 і більше метрів, в процесі буріння буріння свердловини гайсинський районпотрібно пройти через кілька шарів. Для видобутку доброї води знадобиться застосувати конструкцію артезіанської свердловини в дві або три колони, при наявності домішок – встановити систему очищення, що автоматично підвищує видаткову кошторис матеріалів, в цілому здорожує проведення бурових робіт.

Переваги співпраці

ТОВ Юрський Горизонт – команда професіоналів, захоплених спільною справою і завжди відкритих до співпраці. Компанію в Гайсині представляє регіональний менеджер, який доступний по телефону і в онлайн режимі для всіх клієнтів, що бажають замовити буріння свердловин в Гайсинському районі. Робота виконується оперативно, сумлінно, з гарантією.

Вам потрібно пробурити свердловину?

Заповніть формучи

Зв'яжіться з нами

Олександр
+38 067 224-22-99
+38 050 43-43-420

м. Вінниця,
вул.Тарногородського 12

[email protected]