Буріння свердловин в Чернівецький районУ багатьох західних країнах облаштування особистої свердловини на ділянці вже давно користується високою популярністю. У нашій же країні такий вид послуги з’явився не те, щоб недавно, але ще не відчуває такого споживчого попиту. Однак в останні роки жителі заміських будинків все частіше стали замовляти буріння свердловин в Чернівецький район. Це викликано різними причинами, головна з яких – погіршення якості централізованої води, а також перебої з водопостачанням.

На вартість буріння свердловин в Чернівці впливають такі фактори, як:

  • Глибина і діаметр майбутнього джерела води;
    технологія;
  • Складність виконання робіт;
  • Тип підключається насосного обладнання;
  • Конструкція свердловини та матеріали обсадної труби.

    Також варто врахувати, що для важкодоступних місць знадобиться переносна бурова установка, і це може дещо збільшити ціну. Втім, ці витрати швидко окупляться, оскільки власникові будинку більше не доведеться платити за централізовану воду за високими тарифами, які з кожним років все збільшуються.

Буріння свердловин в Чернівецький районЯкий тип свердловини вибрати для ділянки в Чернівецький район?

Водяні свердловини в Чернівецький район бувають двох типів: на пісок і на вапняк. Перший тип відрізняється меншою глибиною – до 40 метрів. Це більш дешевий варіант, але має менший дебет і вимагає застосування системи фільтрації води від піску. Добре підійде для дач, а також може з успіхом використовуватися в заміських будинках.

Буріння свердловин на воду в Чернівці Вінницької області на вапняк – це більш практичний варіант. Такі джерела води називаються артезіанськими. Їх глибина починається від 45 метрів і здатна досягати 200 метрів. Але для приватного будинку цілком буде досить і 100 м. Підземні води, що видобуваються цієї свердловиною, пролягають значно глибше, ніж в попередньому варіанті, відповідно, рідина чистіша, не потрібно фільтр від піску. Крім того, таким джерелам не грозить замулювання.

Незалежно від обраного типу, найкраще довірити облаштування свердловини в Чернівецький район під ключ професіоналам. Вони використовують спеціальну техніку, виконують монтаж насоса, його підключення і налагодження. Також досвідчені фахівці правильно підготують свердловину до експлуатації, дадуть рекомендації, завдяки яким таке джерело води зможе прослужити понад 50 років. І все це буде зроблено в найшвидші терміни.

Як зробити замовлення?

Компанія Юрський Горизонт пропонує якісні та недорогі послуги з буріння свердловин в Вінниці – в Чернівецький район. У нас працюють висококваліфіковані фахівці, які займаються бурінням вже багато років. Крім того, ми також пропонуємо допомогу в отриманні дозволу на реалізацію проекту, а після завершення робіт замовник отримує необхідну технічну документацію на джерело води. Домовитися з нашим співробітником про виїзд його на ділянку для проведення оцінки грунту і визначення глибини водоносного шару можна в режимі онлайн, або ж зателефонувавши за вказаними в розділі «Контакти» номерами телефонів.

Вам потрібно пробурити свердловину?

Заповніть формучи

Зв'яжіться з нами

Паша
+38 067 501-35-35

м. Вінниця,
вул.Тарногородського 12

[email protected]