Буріння свердловин в Хмельницькому районіЯкщо ви проживаєте в заміському будинку, то напевно стикалися з проблемами водопостачання. Це особливо помітно в літні місяці, коли всі сусіди по вулиці починають поливати город і сад, і натиск стає дуже слабким. В таких умовах важко прийняти душ, не кажучи вже про приготування їжі. Виходом з даної ситуації є буріння свердловин в Хмельницькому районі.

Дане рішення дозволить отримати автономне джерело води прямо на вашій ділянці. За допомогою насоса можна самостійно контролювати натиск. Головне, щоб свердловина мала необхідний рівень дебету, тобто змогла видавати стільки води за одиницю часу, скільки потрібно для задоволення потреб усіх мешканців будинку.

Що вибрати: свердловину або колодязь?

Перед власником будинку може виникнути питання про те, що ж краще – водяні свердловини в Хмельницькому районі або колодязь? З одного боку, колодязь обійдеться дешевше, причому набагато, та й вирити його можна своїми силами. Тим більше що раніше таке джерело води присутній в кожному дворі, і їм із задоволенням користувалися. Підключивши насосне обладнання, можна було провести водопровід у будинок. Але потрібно згадати, що напір води тоді був досить слабким, доводилося чекати, поки колодязь наповниться знову. Крім того, якість води в сучасних колодязях значно гірше, туди потрапляють талі води, самі по собі брудні. Тому зараз необхідно потужне очисне обладнання, щоб таку воду можна було б вживати.

Буріння свердловин в Хмельницькому районіВартість буріння свердловин в Хмільнику, звичайно ж, перевищує номінальну вартість облаштування колодязя. Але таке джерело має більше переваг. По-перше, глибина його буде більше, а значить, і вода буде братися не поверхова, а підземна. Вона в рази чистіше і якісніше, це відчутно навіть на смак. По-друге, дебет навіть пісочної свердловини більше, ніж у колодязя, відповідно, можна не турбуватися, що в якийсь момент подача рідини припиниться.

Замовляючи свердловини в Хмельницькому районі під ключ, ви отримуєте повністю готовий до експлуатації джерело. Вам не доведеться самостійно вибирати і встановлювати насосну техніку, займатися проведенням водопроводу по будинку і ділянці. Досвідчені майстри зроблять все необхідне, за найсучаснішими технологіями, забезпечать правильний монтаж і налагодження насоса.

Буріння свердловин на воду в Хмільнику можливо навіть в важкодоступному місці, за допомогою переносної бурової установки.

Юрський Горизонт – експерт в області буріння в Хмельницькому районі

Наша компанія надає послуги з буріння свердловин в Хмельницькому районі. Кваліфіковані й досвідчені співробітники виконають проект в мінімальні терміни, проведуть інструктаж по експлуатації і видадуть всю технічну документацію на джерело води. Також ми надаємо допомогу в отриманні дозволу на бурові роботи, позбавляючи вас від зайвих бюрократичних процедур. Зв’язатися з нашим співробітником і узгодити дату виїзду на ділянку для дослідження грунту можна за телефонами, вказаними в розділі «Контакти» або онлайн.

Вам потрібно пробурити свердловину?

Заповніть формучи

Зв'яжіться з нами

Олександр
+38 067 224-22-99
+38 050 43-43-420

м. Вінниця,
вул.Тарногородського 12

[email protected]