Замовляючи буріння свердловин в Козятинському районі вкрай важливо визначитися заздалегідь з типом свердловини. Їх існує два види:

На пісок – глибина знаходиться в діапазоні від 15 до 40 метрів, що дозволяє отримати досить чисту воду. Звичайно, буде потрібно установка фільтрів, щоб запобігти просочуванню піску в рідину. Сказати заздалегідь, на яку глибину доведеться бурити – неможливо, необхідно провести відповідне дослідження. Це пов’язано з тим, що піщані водоносні шари розташовані нерівномірно. Якщо ваш сусід облаштував свердловину глибиною в 20 метрів, то це ще не означає, що і на вашій ділянці буде потрібно така ж глибина. Перевагою даного типу є те, що вартість буріння свердловини в Козятині обійдеться дешевше, адже ціна нараховується за погонний метр. До того ж, тут можна обмежитися малопотужним насосом, який теж коштує дешевше;
На вапняк, або артезіанська свердловина. Цей тип вважається найкращим, тому що забезпечує більш високий дебет, невичерпність джерела, висока якість води. Роботи по такому проекту можна виконувати навіть в важкодоступних місцях або на віддалених ділянках, завдяки сучасним технологіям і високопродуктивної техніки. У той же час, ціна на буріння свердловин на воду в Козятині буде трохи вище, але ці витрати швидко окупляться.

Буріння свердловин в Козятинському районіПереваги приватної свердловини в Козятинському районі

Чому свердловини в Козятинському районі під ключ настільки затребувані? Це легко пояснити тими перевагами, які вони дають власникові ділянки.

По-перше, ви рятуєтеся від залежності від центрального водопостачання. Багато хто стикався і з відключенням води, і з наявністю іржі в водопроводі, і неприємних запахів води. Не кажучи вже про те, що іноді натиск занадто слабкий навіть для того, щоб помити руки. Все це істотно знижує рівень комфорту, до якого сьогодні звикає будь-який житель планети.

По-друге, далеко не у всіх на ділянках взагалі є можливість підключитися до центрального водопостачання. Тут йдеться про віддалені від районного центру населених пунктах, а також дачних кооперативах. В такому випадку єдиним джерелом води є свердловина або колодязь. Але колодязь помітно поступається за дебетом і якості рідини.

По-третє, водяні свердловини в Козятинському районі дають більш чисту воду. Вам не потрібно буде використовувати спеціальне обладнання для фільтрації, хіба що в рідкісних випадках.

Буріння свердловин в Козятинському районі

До кого звернутися за бурінням в Козятинському районі?

Замовити якісні послуги з буріння свердловин в Козятинському районі можна в компанії Юрський Горизонт. Ми володіємо необхідним досвідом, щоб виконати буріння і монтаж насоса в швидкі терміни. Також ми надаємо допомогу в отриманні дозвільної документації. Звертаючись до професіоналів, ви зможете бути впевнені в надійності свердловини і обладнання, що позбавить вас від усіх ризиків. Ціна розраховується в індивідуальному порядку, залежно від різних параметрів.

Вам потрібно пробурити свердловину?

Заповніть формучи

Зв'яжіться з нами

Олександр
+38 067 224-22-99
+38 050 43-43-420

м. Вінниця,
вул.Тарногородського 12

[email protected]