Буріння свердловин в Липовецькому районіЧому буріння свердловин в Липовецькому районі стає все більш популярним? Відповісти на це питання дуже просто – тому, що власник заміського будинку або дачі отримує безперечні переваги. На відміну від води, яка подається через центральне водопостачання, підземні води набагато чистіше, а значить, не мають потреби в хлорування. Відповідно можна не тільки заощадити на очищенні рідини, але і в принципі отримувати чисту і корисну воду.

Водяні свердловини в Липовецькому районі можуть бути вириті по одній з двох технологій. Перша – це технологія «на пісок». У цьому випадку здійснюється забір грунтових вод. Переваги такого варіанту в тому, що не потрібно велика глибина свердловини, досить від 15 до 40 метрів. Це значно здешевлює облаштування автономного джерела води. Крім того, не буде потрібно високопотужне обладнання для водозабору, що теж дозволить заощадити кошти. Єдине, що знадобиться – фільтр, який затримує частинки піску, не даючи їм потрапляти в водопровід.

Друга технологія має на увазі буріння до підземних вод, це всім відомі артезіанські свердловини під ключ у Вінницькій області – Липовецькому районі. Глибина такого джерела води починається від 45 метрів і може досягати 200. Однак для заміського будинку цілком буде досить 50-100 метрів. Вода відрізняється чистотою, високою якістю, а саме джерело володіє тривалим терміном служби – кілька десятиліть при правильному використанні і обслуговуванні. Єдиний недолік такого рішення – вартість буріння свердловин в Липовці. Втім, з огляду на, що в подальшому вам не доведеться платити за воду взагалі, подібні витрати повністю виправдані.

Буріння свердловин в Липовецькому районіПравильна експлуатація свердловин Липовецькому районі

Дотримання правил експлуатації забезпечить безперебійну роботу водозабірної техніки і самої свердловини.

Якщо монтаж насосного обладнання ще не виконано, то гирлі джерела слід щільно закрити, і найближчим часом встановити насос. Свердловина не повинна діяти тривалий час, інакше її продуктивність впаде.

Насосне обладнання в перший раз включають плавно, щоб продуктивність була мінімальною. Водоотбор збільшується поступово, і доводиться до позначки «максимум».

Буріння свердловин на воду в Липовці може бути виконано практично в будь-який час року при відповідних погодних умовах. Однак на зиму в будь-якому випадку потрібно встановити пристрій кесонного типу, щоб вода в обсадної не замерзла.

Виконання даного проекту краще довірити професіоналам, які зможуть детально розповісти про правила експлуатації, а також забезпечать всією необхідною документацією.

Буріння від ТОВ Юрський Горизонт в Липовецькому районі

Компанія Юрський Горизонт надає недорогі і якісні послуги з буріння свердловин в Липовецькому районі. Наші фахівці мають багаторічний досвід, крім того, ми надаємо допомогу в отриманні дозволу на проведення робіт. Буріння можливо на будь-якій ділянці, навіть у важкодоступних місцях.

Вам потрібно пробурити свердловину?

Заповніть формучи

Зв'яжіться з нами

 Олександр
+38 067 224-22-99
+38 050 43-43-420

м. Вінниця,
вул.Тарногородського 12

[email protected]