Буріння свердловин в Погребищенському районіЖителі заміських будинків, а тим більше власники дач в дачних кооперативах, часто стикаються з перебоями водопостачання. Найбільш гостро дана проблема з’являється влітку, коли все селище виробляє поливи городу та саду. Можна помітити, як вода йде слабким напором, якого недостатньо навіть для задоволення побутових потреб, не кажучи вже про зрошення ділянки.

Хорошим виходом з ситуації стане буріння свердловин в Погребищенському районі. Переваг у цього рішення кілька:

  • Власник отримує автономне джерело води, який може бути використаний на власний розсуд;
  • Немає потреби більше платити постачальникам води, залежатиме від комунальних служб;
  • Вода чистіша, якісна, по суті, є джерельною, так як береться з підземних вод. Крім того, вона набагато смачніше і корисніше.
  • Вартість буріння свердловин в Погребище доступна для більшості жителів заміських будинків, а витрати швидко окупаються.

Буріння свердловин в Погребищенському районіВибір свердловини в Погребищенському районі

Одним з важливих питань, які потрібно вирішити заздалегідь – це тип джерела. Існують піщані і вапнякові водяні свердловини в Погребищенському районі. Вони відрізняються глибиною, діаметром, технологією облаштування, а також використовуваним для подачі води насосним обладнанням. Для кожного типу передбачений свій термін виконання проекту, це знову-таки пов’язано з глибиною.

Піщані свердловини в Погребищенському районі під ключ можуть бути глибиною від 15 до 40 метрів. Це більш розумне рішення, ніж риття колодязя, так як вода тут набагато чистіше. Для запобігання попадання в рідину піску встановлюють спеціальний фільтр. Якщо потрібно пробурити джерело в важкодоступному місці, може бути використана мобільна бурова установка, це актуально в тих випадках, коли немає можливості заїхати на намічене місце спеціальною технікою.

Буріння свердловин на воду в Погребище вапнякового, чи артезіанського типу має більше переваг. Глибина становитиме від 45 до 100 метрів, для отримання підземних вод, більш чистих за своїм складом, ніж в попередньому варіанті. Однак варто враховувати, що потрібно монтаж і підключення більш потужного насоса, що трохи збільшує вартість робіт. З іншого боку, таке джерело здатний прослужити понад 50 років при дотриманні правил експлуатації, а значить, фінансові витрати виправдані.

ТОВ Юрський Горизонт – звертайтеся до професіоналів!

Наша компанія надає професійні послуги з буріння свердловин в Погребищенському районі. Кожен співробітник має великий досвід і необхідні знання, щоб повністю забезпечити вашу ділянку і будинок водопостачанням. Крім того, ми надаємо допомогу в отриманні дозвільної документації на реалізацію проекту, що позбавить вас від бюрократичних процедур і втрати часу. Вам достатньо зателефонувати за вказаними номерами телефонів і узгодити приїзд нашого фахівця на місце, щоб визначити тип ґрунту і обчислити глибину залягання водоносних шарів.

Вам потрібно пробурити свердловину?

Заповніть формучи

Зв'яжіться з нами

Олександр
+38 067 224-22-99
+38 050 43-43-420

м. Вінниця,
вул.Тарногородського 12

[email protected]