Власна система водопостачання – це завжди зручно і практично. Ви отримуєте безперебійний доступ до джерела чистої питної води та ні від кого не залежите. Найвигідніший варіант отримати доступ – пробурити свердловину. Коростенський район Житомирської області характеризується розміщенням на гранітному щиті. Це тверда кам’яниста порода, що дозволяє проводити буріння свердловин глибиною в середньому до 55 метрів. Буріння свердловин на воду в Коростені проводиться спеціальними установками, які можуть впоратися з твердою поверхнею. Отримані колодязі довговічні, у них не обсипаються стінки, а у воді немає осаду від піску або глини.

Як формується вартість буріння?

Буріння свердловин Коростенський районЦіна буріння свердловин в Коростені не може бути однаковою, адже на неї впливає безліч чинників, основними з яких є :

  • Необхідна глибина та об’єм свердловини. Вона залежить від рівня залягання водоносного горизонту і його водності.
  • Матеріал обсадної колони. Фахівцями можуть встановлюватися як металеві, так і пластикові труби.
  • Діаметр обсадної труби. Він буває різним, від 90 до 420 мм Відповідно, чим ширше колодязь, тим вище ціна.
  • Також варто зазначити, що в зимовий час вартість буріння артезіанських колодязів в Коростені та районі нижча, ніж влітку. Це пов’язано з тим, що грунт менш рихлий і бурити набагато легше.

Як і де замовити бурові послуги?

Якщо вас цікавить буріння свердловин в Коростенському районі, пропонуємо звернутися в компанію «Юрський Горизонт». Ми займаємося облаштуванням артезіанських колодязів для забору води вже понад десять років. У своїй роботі ми використовуємо перевірені технології, сучасні бурові установки, що робить ціну за погонний метр доступною і вигідною для кожного клієнта. Крім того, наша компанія здійснює ремонт свердловин в Коростені. Ми обслуговуємо наші об’єкти. Сервіс включає гарантійний і післягарантійний ремонт. Також ми проводимо реставрацію і діагностику старих колодязів. Якщо наші пропозиції актуальні для вас, тоді заходьте на сайт, заповнюйте заявку і чекайте дзвінка нашого менеджера. Ми відправимо до вас на ділянку фахівця, який огляне фронт робіт, підбере відповідне місце для буріння і складе детальний кошторис. Коли артезіанська свердловина для забору води буде готова, ви отримаєте паспорт об’єкту, а також гарантію від компанії терміном на п’ять років. Звертайтеся! Будемо дуже раді вам допомогти.

Заповніть форму
чи

Зв'яжіться з нами

Ви можете недорого замовити буріння свердловин на воду під ключ в таких регіонах

Барди Граби Клочеве Мойсиївка Рудня-Більківська Чолівка
Білка Грозине Ковалі Мошківка Рудня-Ушомирська Шатрище
Березневе Гулянка Ковалівщина Немирівка Садибне Шершні
Березівка Давидки Ковбащина Нивки Сантарка Щорсівка
Берестовець Десятини Кожухівка Новаки Сарновичі
Бехи Діброва Корма Новина Соболівка
Болярка Дідковичі Красногірка Обиходи Сокорики
Бондарівка Домолоч Краснопіль Обиходівка Ставище
Боровиця Дружбівка Красносілка Охотівка Старики
Броди Жабче Кропивня Олександрівка Стремигород
Булахівка Житомирське Купеч Першотравневе Струмок
Васьковичі Жупанівка Купище Піски Субине
Велень Заріччя Лісівщина Плещівка Сушки
Великий Ліс Злобичі Лісобуда Поліське Сингаї
Веселівка Зубівщина Майданівка Полянка Ушиця
Вигів Іванівка Мала Зубівщина Пугачівка Ушомир
Видень Іванопіль Мединівка Радянське Ходаки
Винарівка Іскорость Межирічка Ришавка Ходачки
Вороневе Каленське Мелені Розівка Холосне
Горбачі Калинівка Мирний Розтяжин Хотинівка
Горщик Кам’яна гора Михайлівка Рудня Чигирі

Часті питання про проведення бурових робіт

Які документи надає наша компанія на буріння свердловини ?

Ми надаємо дозвіл, сертифікати, а також паспорт на свердловину. Ми є гарантом, тому беремо на себе відповідальність за регуляцію технічного процесу буріння.

Яка ціна буріння свердловини і що в неї входить ?

Послуга з буріння свердловин та її ціна за метр включає: виїзд інженера на ділянку, підготовчі роботи, витрати, пов'язані з бурінням і прокачуванням води.

Як визначити глибину свердловини ?

Фахівці нашої компанії ретельно підходять до етапу проектування свердловини. Для розрахунку її глибини використовуються кадастрові документи по ділянці, щоб максимально точно визначити обсяг робіт і надання замовнику кошторису.

Взимку пробурити свердловину дешевше?

Так, пробурити свердловину взимку дешевше. Все через те, що грунт менш розсипчастий і добре тримає форму. Можливо навіть буріння на ділянках з високим рівнем залягання вод або болотистих територіях.

Чи є відео з вашою роботою, відгуки?

На сторінці сайту є відео про те, як проходить процес буріння свердловин нашою компанією від А до Я. Також присутні реальні відео відгуки про виконану роботу.