Геотермальне опалення будинку – це, можна сказати, безкоштовний, майже необмежений ресурс, в можливостях якого знаходиться опалення вашого приватного будинку, обігрів води і взагалі подача тепла, яка не залежить від сезону, схильності ділянки і навколишньої температури повітря.

Завдяки новим технологіям, які акумулюють в собі тепло і доставляють його для користувачів, витрати на обслуговування і установку системи геотермального опалення не настільки значні, в порівнянні з витратою газу і електрики для опалювання приміщень в довгостроковій перспективі, враховуючи нинішні високі тарифи на ці блага цивілізації.

Переваги геотермального опалення

 • окупаемость

  ЕФЕКТИВНІСТЬ

  Найбільша ефективність серед всіх видів теплових насосів.

 • окупаемость

  ОКУПНІСТЬ

  Найшвидша окупність для нашого регіону.

 • выбор

  ВИБІР КОНТУРА

  Можливість вибрати горизонтальний або вертикальний контур в залежності від часу і бюджету.

Особливості геотермального опалення

Геотермальний тепловий насос працює за таким же принципом як холодильник або кондиціонер – перенаправляючи і акумулюючи теплову енергію з одного місця в інше. При низькій температурі навколишнього середовища він бере тепло з землі для обігріву житлових будівель, в літній період, навпаки, віддає тепло таким чином охолоджуючи будинок.
Це сама спрощена схема того, як працює тепловий насос. Якщо Вам потрібна додаткова інформація про те як працює такий насос і чому це найефективніший вид опалення – переходите по посиланню.

Процесс облаштування геотермального опалення під ключ

Геотермальне опалення відрізняється складністю і великою кількістю нюансів кращим варіантом буде довіритися одній компанії яка візьме весь комплекс робіт під ключ.

Самого початку ми визначимо обсяг робіт для цього потрібно розуміти якої потужності тепловий насос будемо ставити. Потужність насоса можна порахувати, виходячи з тепловтрат будинку + витрати на гарячу воду і запас потужності 20% – наш фахівець зробить всі прорахунки. Далі потрібно визначитися звідки братимемо тепло з верхніх шарів використовуючи горизонтальний контур або вертикальний роблячи свердловини. Визначившись з контуром, після йде прокладка теплотраси, земляні-бурові роботи установка і підключення контуру до теплового насосу, який вже стоїть вдома.

Горизонтальний теплообмінник

Геотермальное отопление - горизонтальный контурКонтур або теплової обмінник це труби які забиратимуть тепло з грунту.
Для отримання тепла в цьому випадку буде зніматися верхній шар грунту на глибину 1,5 метра. Площа ділянки робіт буде залежати від кількості тепла необхідного для опалення в Вашому домі. Для прикладу і простоти прорахунків візьмемо тепловий насос потужністю 10 кВт = 10 000 Вт. При використанні горизонтального контуру ми будемо отримувати 20 Вт з метра. Дізнаємося повну довжину 10 000 Вт / 20 Вт = 500 метрів труби, але краще брати з запасом тоді вийде 600 м або 6 соток.
З переваг можна вказати вартість робіт, яка трохи нижче, ніж при установці вертикального теплообмінника. Якщо будинок у Вас житловий такий спосіб відразу не підійде, так як багато земляних робіт і землю викопану до укладання труб (контуру) теж доведеться кудись дівати.

Вертикальний теплообмінник

Геотермальное отопление - вертикальный контурДля установки вертикального контуру потрібно буріння свердловин, всередину свердловини буде опускатися теплообмінник U образної форми. Метраж нашої труби буде менший, так як з 1 метра ми отримуємо вже 50 Вт. Скористаємося нашим старим прикладом з горизонтальним теплообмінником і порівняємо. При потужності теплового насоса 10кВт або 10 000Вт / 50 Вт = 200 погонних метрів нам знадобиться для отримання такого ж обсягу тепла, як і при горизонтальному контурі.
З недоліків можна вказати вартість яка буде трохи вище ніж при горизонтальному контурі, але не багато так як наша компанія профільно займається бурінням свердловин.
До плюсів можна віднести те, що ландшафт ділянки сильно не постраждає, а також високу швидкість виконання робіт.

Ціна геотермального опалення під ключ

Початковими факторами буде розмір будинку і його тепловтрати. Важливо знати, що для теплих підлог і стін ефективність більше, так як для підтримки нормальної температури будинку воду в опаленні потрібно всього лише нагрівати до 35-40 градусів. Як результат ми можемо визначити потужність теплового насоса і довжину теплообмінника (горизонтальний або вертикальний).

Можна спробувати порахувати самому вартість або зв’язатися з нами. Щоб самому порахувати Вам потрібно буде дізнатися тепловтрати будинку, додати до них 20% запасу потужності + витрати гарячою воду. Склавши ці цифри отримаєте необхідну потужність теплового насоса. Виходячи з необхідної потужності теплового насоса, порахуємо метраж теплообмінника, як це зробити було описано вище. Важливо враховувати, що ціни у нас вказані для свердловин на воду, вартість буріння для геотермального опалення буде значно нижче. Склавши всі, отримаємо приблизно 75% від усієї вартості опалення.
Якщо система була правильно встановлена, а також при досягненні максимальної ефективності з використанням теплих підлог або стін термін окупність буде дуже швидкий до 6 років. Геотермальне опалення це довгострокова інвестиція якої ще будуть користуватися потім Ваші діти.

Для того, щоб дізнатися точну вартість геотермального опалення, зв’яжіться з нашим фахівцем.

Замовлення системи геотермального опалення в часний будинок

Користуючись бездоганною діловою репутацією, компанія Юрський Горизонт з 2008 року працює в Києві та інших регіонах, які територіально охоплюють 12 областей. Якщо вами планується перехід на геотермальне опалення будинку, зателефонуйте або залиште на сайті онлайн заявку. Наші фахівці візьмуть на себе відповідальність, на професійному рівні комплексно виконають повний обсяг робіт, починаючи від проектування, закінчуючи запуском геотермальної системи опалення в експлуатацію. З замовниками в індивідуальному порядку узгоджується вартість послуг, складається двосторонній договір, за яким в рамках довгострокової гарантії надається підтримка.

Потрібно підібрати тепловий насос для Вашого будинку?

Як працює тепловий насос? Цікавить точна вартість? Чи вигідно це? Зв`яжіться з нами, зробимо розрахунок і відповімо на всі Ваші запитання!

Заповніть формучи

Зв'яжіться з нами

Олександр
(098) 333 72 64

[email protected]

Працюємо по всій Україні