Буріння свердловин на воду в граніті

Людина може прожити до 70 днів без їжі та всього 3-8 діб без води! Але все частіше ми стикаємося з низкою проблем — забруднена вода, її відключенням, та й у багатьох населених пунктах досі провести центральний водопровід дуже складно.

Саме тому сьогодні все частіше власники приватних будинків, дач Не проти мати на своїй ділянці власне джерело. Компанія “Юрський Горизонт” вже більше ніж 10 років займається бурінням і облаштуванням свердловин на воду під ключ. Новітня техніка, потужне професійне обладнання та багатий досвід дозволяє нашим фахівцям надавати якісні послуги в найстисліші терміни!

Особливості буріння по гранітах

Водоносний горизонт залягає в гранітних породах на глибині від 20 до 150 метрів, а буває навіть і ще глибше. А з урахуванням того що граніт — дуже міцна порода, то дістатися до нього досить проблематично.

Головні особливості свердловин в граніті:

 • таке джерело не пов’язаний з поверхневими водами, а значить на нього не впливатимуть ні опади, ні час року, ні інші зовнішні чинники;
 • не потрібна труба для фільтрації, адже цілюща рідина проходить очищення природним способом;
 • термін служби такої свердловини досягає 50 років.

Одним з методів є ударно-обертальне буріння. Здійснюється воно за допомогою гідравлічних і пневматичних ударних установок. Вода в гранітах надходить з тріщин і має занадто високу концентрацію заліза, марганцю, фтору. Тому верхній шар порід часто відсікають обсадною трубою.

Всі свердловини в граніті мають свій паспорт, де вказується статичні та динамічні рівні води, розмір, діаметр труби, а також рекомендована глибина установки насоса. Ми знаємо, як важливо мати під рукою чисту і корисну воду, тому займаємося бурінням артезіанських свердловин під ключ і готові надати всі необхідні розрахунки, документи та консультацію кваліфікованих фахівців.

Використовуємо наступну техніку

Для руйнування порід високої твердості потрібна спеціальна техніка, що відрізняється прохідністю і потужністю. У цьому випадку важливо правильно підібрати обладнання, розрахувати силу тиску і вага бурового снаряда.

Для роботи з міцними породами ми використовуємо як малогабаритні бурові установки, так і самохідну спецтехніку. Перший варіант підходить власникам невеликих ділянок, куди не може проїхати велика техніка. А компактні установки відмінно працюють навіть в закритих приміщеннях. Самохідна ж техніка дозволяє бурити свердловини більшого розміру.

Компанія “Юрський Горизонт” надає якісні послуги. Ми співпрацюємо не тільки з приватними особами, а й займаємося бурінням промислових свердловин, що відрізняються великою глибиною, діаметром і високою продуктивністю.

Ми знаємо як важлива автономія в сучасності та робимо все, щоб наші клієнти залишилися задоволені результатом!

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО
 • ДЗВІНОК

  Ви телефонуєте і отримуєте
  консультацію по телефону

 • ВИЇЗД

  Безкоштовний виїзд
  фахівця
  до Вас на ділянку

 • ДОГОВІР

  Вибір місця буріння,
  визначення кошторисом вартості,
  термінів і укладення договору

 • БУРІННЯ

  Коли черга підійшла
  до Вас, бурова виїжджає
  і бурить свердловину

 • ОПЛАТА

  Оплата по факту
  метражу, отримання
  паспорта та гарантії

 • МОНТАЖ

  Ви запрошуєте
  на ділянку фахівця
  для монтажу насоса
  і підключення води до дому

Відгуки про проведення бурових робіт

Вас цікавить буріння по граніту?

Консультація і виїзд
на ділянку - безкоштовно

Залиште нам заявку