Буріння свердловин в Запоріжжі

Буріння свердловин в ЗапоріжжіКомпанія ТОВ Юрський Горизонт займається бурінням свердловин по більшій частині України. Ми ще в процесі розширення, тому повністю Запорізьку область поки не покриваємо. Працюємо, в основному, в північній її частині, Запоріжжя та околиці. На ринку України ми знаходимося більше 10 років. За цей час нами був зібраний колосальний досвід в бурінні свердловин і підключенні води в будинок. Працюючи з нами, Ви можете забути про свої проблеми з водою.

Мета нашої роботи тут вода, свердловина просто інструмент який володіє складною конструкцією і повинен бути зроблений максимально якісно для безперебійного забезпечення вас водою. Буріння артезіанських свердловин на воду в Запорізькій області здійснюється на різні породи. Верхній шар порід: піски, суглинки, глини – покривають основний водоносний шар – граніт. Потужність осадових порід, що покривають граніт, коливається в межах від 5 до 60 метрів і в деяких випадках досягає 90 метрів.

У Запоріжжі буріння свердловин на верховодку або інший піщаний горизонт має свою доцільність через меншу глибину і ціни. Свердловина для води в Запоріжжі в своєму мінеральному складі при верховодка менш насичена мікроелементами, але в більшості випадків має перевищення по органічних сполуках (азот, аміак, нітрат).

Буріння свердловин в ЗапоріжжіАртезіанські свердловини в Запоріжжі на граніт мають середню глибину 65 метрів, в деяких випадках досягаючи 120 метрів. Здійснюючи буріння артезіанських свердловин на воду, ми прагнемо знайти достатньо води для приватного будинку, а в багатьох випадках навіть поливу.

Виконуючи буріння свердловин, найбільш затребуваними варіантами обсадних труб є пластикова труба (ø125, ø140) або металева (ø127).

Якість води в Запорізькій області задовільна, але все ж доочищення рекомендується. Тут ми Вам допоможемо тільки у виборі очисної станції, установки і її налаштування. У комплексі виконуємо облаштування свердловин і підключенні води в будинок.

Для того щоб дізнатися актуальну ціну на буріння свердловин в Запоріжжі, пробурити свердловину, отримати більш детальну і точну консультацію, рекомендуємо набрати нашого менеджера, він відповість на всі Ваші запитання!

 

 

Вам потрібно пробурити свердловину?

Заповніть формучи

Зв'яжіться з нами

(097) 777-81-77
(050) 332-77-44

м. Запоріжжя
ул Самоцвітна 8

zaporozhye@burenie-ug.com.ua 

Ви можете недорого замовити буріння свердловин на воду під ключ в таких регіонах

error: Content is protected !!