Геотермальне опалення будинку – це, майже необмежений безкоштовний ресурс, в можливостях якого знаходиться опалення вашого приватного будинку, обігрів води та кондиціонування, робота системи не залежить від сезону, схильності ділянки і навколишньої температури повітря.

Завдяки новим технологіям, які акумулюють в собі тепло і доставляють його для користувачів, витрати на обслуговування і установку системи геотермального опалення не настільки значні, в порівнянні з витратою газу і електрики для опалювання приміщень в довгостроковій перспективі, враховуючи нинішні високі тарифи на ці блага цивілізації.

Переваги геотермального опалення

 • окупаемость

  ЕФЕКТИВНІСТЬ

  Найбільша ефективність серед всіх видів теплових насосів.

 • окупаемость

  ОКУПНІСТЬ

  Найшвидша окупність для нашого регіону.

 • выбор

  ВИБІР КОНТУРА

  Можливість вибрати горизонтальний або вертикальний контур в залежності від часу і бюджету.

Особливості геотермального опалення

Геотермальний тепловий насос працює за таким же принципом як холодильник або кондиціонер – перенаправляючи і акумулюючи теплову енергію з одного місця в інше. При низькій температурі навколишнього середовища він бере тепло з землі для обігріву житлових будівель, в літній період, навпаки, віддає тепло таким чином охолоджуючи будинок.
Це сама спрощена схема того, як працює тепловий насос. Якщо Вам потрібна додаткова інформація про те як працює такий насос і чому це найефективніший вид опалення – переходите по посиланню.

Процесс облаштування геотермального опалення під ключ

Геотермальне опалення відрізняється складністю і великою кількістю нюансів, кращим варіантом буде довіритися одній компанії яка візьме весь комплекс робіт під ключ.

Наші спеціалісти на початку робіт визначають потужність теплового насосу яким будемо опалювати будинок. Потужність насоса рахують, виходячи з тепловтрат будинку в найхолодніший день зими + витрати на гарячу воду і запас потужності 20%. Далі потрібно визначитися звідки братимемо тепло з верхніх шарів використовуючи горизонтальний контур або вертикальний роблячи свердловини. Визначившись з контуром, після йде прокладка теплотраси, земляні-бурові роботи установка і підключення контуру до теплового насосу. Наш фахівеці безкоштовно зроблять всі необхідні розрахинки та підберуть обладнення, для цього лише потрібно заповнити коротку заявку .

Горизонтальний теплообмінник

Геотермальное отопление - горизонтальный контурКонтур або тепловоий обмінник – це труби по яким циркулює не замерзаюча рідина яка забиратимуть тепло з грунту та передає його в систему опалення через тепловий насос.
При виборі горизонтального теплообміника знімається верхній шар грунту на глибині 1,5 метра. Площа ділянки робіт буде залежати від кількості тепла необхідного для опалення в Вашого дому. Для прикладу і простоти прорахунків візьмемо тепловий насос потужністю 10 кВт = 10 000 Вт. Теплоємність грунту на глибині 1,5 метра складає 20 Вт з метра. Дізнаємося довжину контуру поділивши потужність насоса на кількість тепла з метра 10 000 Вт / 20 Вт = 500 метрів труби, але краще брати з запасом тоді вийде 600 м або 6 соток.
Перевагою даної системи є вартість робіт, яка трохи нижче, ніж при установці вертикального теплообмінника. Якщо будинок уже житловий такий спосіб наврядчи для Вас підійде. На практиці не завжди є велика площадь для земельних робіт та бажання руйнувати ландшафт.

Вертикальний теплообмінник

Геотермальное отопление - вертикальный контурЗупинивши вибір на вертикальному контурі, Ви вибрали найпопулярніший варіант геотремального опалення. В даному випадку маємо справу з бурінням свердловин. Після виконання свердловини в середину опускається теплообмінник U образної форми. В кінці всі свердловини з’єднуються в колекторі та підключаються до будинку.
Теплоємніть з одного метра свердловини 50 Вт, що набагато вище чим при горизонтальному контурі. Різниця полягає в обводненості грунту, при бурінні ми проходими водоносні горизонти, а вода має гарну теплопровідність. Скористаємося нашим старим прикладом з потужністю теплового насоса 10кВт або 10 000Вт / 50 Вт = 200 погонних метрів нам знадобиться для отримання такого ж обсягу тепла, як і при горизонтальному контурі.
З недоліків можна вказати вартість яка буде трохи вище ніж при горизонтальному контурі, але не на багато. Наша компанія профільно займається бурінням свердловин. Ціна такої свердловини може досягати до 50% від вартості звичайної свердловини. При бурінні під геотермальне опалення ми використовуємо набагато менші діаметри та рідко застосовуємо обсадниі труби, що значно здешевлює вартість робіт.
До плюсів вертикального контура можна віднести, низьку кількість земельних робіт, незначну зміну ландшафту ділянки та високу швидкість виконання робіт.

Відео по горизонтальному теплообміннику

На відео продемонстровано основні моменти в створенні вертикального теплообмінника за допомогою буріння свердловин під тепловий насос.

Буріння проводилося малогабаритної установкою, в наявності також велика техніка. Діаметр буріння 160 мм. Під зонд используваемих поліетиленових труб. Показали як відбувається пайка зонда. В кінці зробили монтаж зонда і затампонованих піщанобітоной сумішшю. Зонди консервуються до наступного етапу.

В результаті було пробурено 12 свердловин на загальну глибину 456 метрів. Вся робота забрала 7 днів. Ландшафт ділянки не постраждав і вартість свердловин вийшла не великий за рахунок застосування малогабаритної установки.

Ціна геотермального опалення під ключ

Початковими факторами які впливають на ціну, розмір будинку, його тепловтрати, та пікові темпрератури в зимку. Змінюють ціну також дотактові опції, наприклад, ГВС які потребудть додаткової потужності. Велика частка вартості залежить від теплового насоса. На ринку представленні різні моделі від брендових європейський до українських аналогів. Ми працюємо зі всіма доступними варіантами, по всій Україні та виконуємо роботу під ключ. Важливо підкреслити, що максимальна ефективність роботи геотермального опалення досягається з використанням фанкойлів, теплих підлог і стін. Виходячи з параметрів Вашого будинку та додаткових даних ми безкоштовно проконсультуємо та порахуємо, точну вартість геотермального опалення.

Вартість геотермального опалення з тепловим насосом

Геотермальне опалення не дешеве задоволення, але це вигідна довгострокова інвестиція, яка працює на Вас не залежно від зовнішніх обставин. Сучасне опалення дозволяє економити кошти з 1-го запуску системи до 80%. Залишились питання? Задайте їх нашим спеціалістам!

Замовлення системи геотермального опалення в часний будинок

Користуючись бездоганною діловою репутацією, компанія Юрський Горизонт з 2008 року працює в Києві та інших регіонах. Якщо вами планується перехід на геотермальне опалення будинку, зателефонуйте або залиште на сайті онлайн заявку. Наші фахівці візьмуть на себе відповідальність, на професійному рівні комплексно виконають повний обсяг робіт, починаючи від проектування, закінчуючи запуском геотермальної системи опалення в експлуатацію. З замовниками в індивідуальному порядку узгоджується вартість послуг, складається двосторонній договір, за яким в рамках довгострокової гарантії надається підтримка.

Популярні запити: геотермальне опалення під ключ, геотермальне опалення, геотермальне опалення будинку під ключ, встановлення геотермального опалення, вартість геотермального опалення, ціна геотермальне опалення, геотермальне опалення ціна під ключ україна

Потрібно підібрати тепловий насос для Вашого будинку?

Як працює тепловий насос? Цікавить точна вартість? Чи вигідно це? Зв`яжіться з нами, зробимо розрахунок і відповімо на всі Ваші запитання!

Заповніть форму  чи

  Зв'яжіться з нами

  Олександр
  (098) 333 72 64

  [email protected]

  Працюємо по всій Україні