Буріння свердловин на воду у Києві (Київська область)

буріння свердловин КиївТехнологія буріння свердловин

Наша команда займається бурінням свердловин під ключ по більшій частині Києва та Київської області. За довгі роки роботи ми накопичили великий практичний досвід.

Для буріння свердловин в Києві ми використовуємо дві бурові установки. У випадках, де є труднощі з заїздом, в нашому розпорядженні є установка, що працює від трифазного генератора (при можливості, від мережі замовника), яка здатна пробурити свердловину до 120 метрів глибиною в одну або дві колони.

Бурова на базі ЗІЛа УРБ-2,5, з дизельним «мановським» мотором здатна виконувати роботи до глибини 250 м в дві або три колони.

Водоносні горизонти свердловин

У Київській області практичного використання набули п’ять основних горизонтів: Полтавський, Харківський, Бучацького, Синоманський і Юрський.

Полтавський – в середньому 35-40 метрів, перший після верховодки. Горизонт харчується від атмосферних опадів за допомогою інфільтрації. Смакові якості води можуть мати неприємний болотний запах через розчиненого двовалентного заліза. Крім збільшеної норми заліза приблизно в 5-7 разів, як правило, є перевищення по кальцію, марганцю і органічних сполук (азот, аміак, нітрат). У деяких випадках можливе бактеріальне забруднення. Завжди буриться в одну колону без цементації затрубного простору.

За структурою горизонт в основному середньозернистий, з незначними включеннями дрібнозернистої фракції. Але є селища, де цієї дрібнозернистої фракції або, як її ще називаємо, «пудра», є більше або багато, і вона може створити проблеми в експлуатації свердловини. Перший, хто швидко виходить з ладу – це насос, так як ця дрібнозернистий фракція діє на нього як абразив. Вирішення цієї проблеми наступне: менеджер знає про цю можливу проблему в Вашому селищі, тому рекомендує невелика зміна конструкції свердловини. Буріння слід провести збільшеним діаметром долота. Наприклад, для труби Ø125 стандартно підходить Ø 190, а в проблемному випадку краще пробурити Ø 245, трохи збільшивши. Обов’язково використовувати такі пристосування як «ліхтарі», які відцентрують обсадні колони по центру забою, що дасть можливість гравійної обсипки рівномірно зайняти своє місце навколо фільтра. Додатково слід використовувати збільшений метраж фільтрів, аж на 100%.

Таким чином, збільшений в діаметрі і висоту забій фільтрової частини, потовщений і рівномірний шар гравійної обсипання, який є другим фільтром, дозволить зменшити швидкість потоку води з горизонту, відповідно, менша швидкість не буде захоплювати і нести з собою дрібну фракцію піску.

Такі зміни навіть в проблемних місцях зроблять свердловину надійною і довговічною.

Менеджер з замовником опрацьовують алгоритм дій, проте замовник повинен бути попереджений, що бурова команда має право вносити коригування під час процесу буріння для досягнення високої якості виконуваних бурових робіт в Києві і Київській області.

буріння свердловин КиївХарківський – це другий горизонт. Має невелика острівна розташування в декількох районах Київської області. Залягає нижче від полтавського на 4-6 метрів і розділяється коричневими або темно-зеленими глинами. За якістю вода трохи краще від полтавського. За структурою, пісок крупнозернистий, чистий, горизонт добре експлуатований, ніколи не буває тих проблем, які зустрічаються в Полтавському горизонті.

Має невелику потужність, близько 4 метрів, але досить водообільний.

Спілкуючись з колегами про тонкощі буріння, я зрозумів, що багато цей горизонт не помічають через невелику потужністьі, або не знають, що такий взагалі є в Київській області.

Бучакський – це третій горизонт, найбільш оптимальний в плані ціна-якість. Середня глибина залягання 85 метрів. Як правило, буриться в одну колону без цементації затрубного простору. Горизонт захищений товщею водотривких блакитних глин Київської свити. Якість води: є перевищення по залізу в 4-5 разів і, в деяких випадках, по марганцю. Органічного і бактеріологічного забруднення не спостерігалося. Структура горизонту – середньозернистий, чистий, з невеликими включеннями зерен глауконіту і вуглистих відкладень. Горизонт має середню або велику потужність і водобільность. Це один з небагатьох горизонтів, який деякий час може не експлуатуватися, наприклад, в зимовий час.

У нашій практиці ми буримо свердловини на Бучацького горизонт в одну колону з цементаж, так званий «замок». У випадках, де був використаний спосіб ізоляції горизонтів «замок» відбулася природна ізоляція горизонту і спостерігалося кращу якість води по залізу.

За якістю ізоляції горизонтів процедура «Замок» якісніша, ніж використання додаткової колони, але значно дешевша. З цих та інших тонкощів бурового процесу відповім по телефону 096 377 47 74 Олександр.

Сеноманский – це четвертий горизонт. Глибина залягання біля Києва в межах 120 м.п. з плавним зануренням в глибину в бік Яготина до 350 м.п. Горизонт представлений кварцево-глауконітовими пісками з прошарками пісковиків кременистих, горизонт також перекритий чорними глинами і меламі. Води сеноман-альбскіх відкладень високостерильні, прозорі і приємні на смак, гідрокарбонатно-кальцієві з мінералізацією до 0.8г. В межах Києва це один з основних джерел питного водопостачання, який також використовується бюветними комплексами. Буріння свердловин проводиться в дві колони з цементажем затрубного простору.

буріння свердловин Київ

Юрський – п’ятий горизонт, найглибше залягає і захищений. З доступних глибин в межах Києва близько 280 м.п. Прісні води цього горизонту відносяться до стратегічних запасів питного водопостачання. Води м’які, слабощелочниі, гідрокарбонатно-кальцієві-натрієві-магнієві з мінералізацією до 0.9г / л. У Києві це один з основних джерел питного водопостачання, який також використовується бюветними комплексами. Свердловини буряться за допомогою трьохтрубної конструкції свердловин, з цементаж затрубного простору.

Ціна на буріння свердловин в Києві залежить від складності буріння свердловини, а також від свого місця розташування. Зателефонуйте нашому менеджеру по телефону, вказаному на сайті, щоб отримати більш детальну інформацію про буріння свердловин в Києві і Київській області.

Ціна на буріння свердловин в Києві (Київській область)

Пластикова трубаМеталева труба
1ДіаметрЦінаДіаметрЦіна
2ø90250-300 грнø89350 грн
3ø110280-330 грнø108400 грн
4ø125320-400 грнø127500 грн
5ø 140350-450 грнø133550 грн
6ø 160500-700 грнø159800 грн
7ø2191300 грн

Вам потрібно пробурити свердловину в Києві (Київської області)?

Заповніть формучи

Зв'яжіться з нами

(066) 066 -83-88
(067) 234-46-04

м. Київ
вул. Празька 44

[email protected]

Ви можете недорого замовити буріння свердловин на воду під ключ в таких регіонах

Баришівський Білоцерківський Богуславський
Бориспільський Бородянський Броварський
Васильківський Володарський Вишгородський
Згуровський Іванківський Кагарлицький
Києво-Святошинський Макарівський Миронівський
Обухівський Переяслав-Хмельницький Поліський
Рокитнянський Сквирський Ставищенський
Таращанський Тетіївський Фастівський
Яготинський