Буріння свердловин на воду у Кропивницьку (Кіровоградська область)

Буріння свердловин на воду у Кропивницьку (Кіровоградська область) Буріння свердловин на воду у Кропивницьку (Кіровоградська область)

Буріння свердловин на воду у Кропивницьку (Кіровоградська область)

Буріння свердловин на воду в Кропивницьку (Кіровоградська область) Навіщо купувати, платити за воду, якщо можна зробити автономну артезіанську свердловину у себе вдома. Всі ми шукаємо незалежності, тому чисте джерело питної води як ніхто інший підходить для цього. З нами Ви назавжди забудите про проблеми з водою.

ТОВ Юрський Горизонт займається бурінням свердловин в Кропивницькому (Кіровоградській) області більше 10 років. Розуміння всіх тонкощів буріння артезіанських свердловин, зібрані за довгі роки, і індивідуальний підхід до кожного клієнта, роблять нашу компанію лідером якості і надійності в сфері буріння артезіанських свердловин. Наша робота не закінчується після того як свердловина пробурена. Ми надаємо широкий спектр супутніх послуг, таких як монтаж насоса і облаштування, з подальшим підключенням до будинку.

 

 

Вода для свердловини береться з горизонтів. При бурінні артезіанської свердловини в Кропивницьку першим шаром виступає пісок і пісковики. Шар цих покладів знаходиться на глибині близько 15-30 метрів, живиться від атмосферних опадів і річок. Але як не дивно, води там мало, тому такі свердловини виходять нечасто. Вода з цього горизонту йде по тріщинах в граніт (кам’янисту породу), яка є основним джерелом водопостачання в Кропивницькій області.
Глибина свердловин для води в Кропивницького і Кіровоградській області коливається в районі 60 метрів, з приблизною кількістю води в 45 м3 на добу. Свердловини на граніт не вимагають фільтрів, в нашій роботі, в основному, ми застосовуємо пластик (ø125, ø140, ø160), іноді, при необхідності, використовуємо метал (ø127, ø159).

Вода в Кропивницького області володіє доброю якістю, що робить цю воду універсальною у використанні і економить гроші на системах очищення.

Пробурити свердловину за доступною ціною в Кропивницький і Кіровоградській області, можна звернувшись до нашого обласного менеджеру, який надасть найактуальнішу інформацію по вартості буріння в Кропивницького та Кіровоградської області. Працюючи з нами, Ви отримаєте швидко виконану роботу і гарантію на свердловину, що свідчить про якість і надійність.

облаштування свердловин

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО
 • ДЗВІНОК

  Ви телефонуєте і отримуєте
  консультацію по телефону

 • ВИЇЗД

  Безкоштовний виїзд
  фахівця
  до Вас на ділянку

 • ДОГОВІР

  Вибір місця буріння,
  визначення кошторисом вартості,
  термінів і укладення договору

 • БУРІННЯ

  Коли черга підійшла
  до Вас, бурова виїжджає
  і бурить свердловину

 • ОПЛАТА

  Оплата по факту
  метражу, отримання
  паспорта та гарантії

 • МОНТАЖ

  Ви запрошуєте
  на ділянку фахівця
  для монтажу насоса
  і підключення води до дому

Ціна на буріння свердловин на воду в Кропивницьку (Кіровоградська область)

Пластикова трубаМеталева труба
1ДіаметрЦінаДіаметрЦіна
2ø901000 грнø891000 грн
3ø1101100 грнø1081200 грн
4ø1251200 грнø1271500 грн
5ø 1401500 грнø1331700 грн
6ø 1602000-2500 грнø1592500 грн
7ø 2256000 грнø219
6500 грн

Пробурити свердловину за доступною ціною в Кропивницький і Кіровоградській області, можна звернувшись до нашого обласного менеджеру, який надасть найактуальнішу інформацію по вартості буріння в Кропивницького та Кіровоградської області. Працюючи з нами, Ви отримаєте швидко виконану роботу і гарантію на свердловину, що свідчить про якість і надійність.

Відгуки клієнтів по бурінню свердловин

Наше відео з буріння і облаштування свердловин

Вам потрібно пробурити свердловину в Кропивницькому (Кіровоградської області)?

Заповніть форму  чи

  Зв'яжіться з нами

  (067) 360-55-77 (viber)

  м. Кропивницький
  вул. Вячеслава Чорновола, 38

  [email protected]

  Ви можете недорого замовити буріння свердловин на воду під ключ в таких регіонах

  Олександрійський Олександрівський Бобринецький
  Гайворонський Голованівський Добровеличківський
  Долинський Знаменський Кіровоградський
  Компаніївський Маловисківський Новгородківський
  Новоархангельський Новомиргородський Новоукраїнський
  Ольшанський Онуфріївський Петровський
  Світловодський Ульяновський Устинівський

  Часті питання про проведення бурових робіт в Кропивницькому

  Які документи надає наша компанія на буріння свердловини в Кропивницькому?

  Ми надаємо дозвіл, сертифікати, а також паспорт на свердловину. Ми є гарантом, тому беремо на себе відповідальність за регуляцію технічного процесу буріння.

  Яка ціна буріння свердловини і що в неї входить в Кропивницькому?

  Послуга з буріння свердловин та її ціна за метр в Кропивницькому включає: виїзд інженера на ділянку, підготовчі роботи, витрати, пов'язані з бурінням і прокачуванням води.

  Як визначити глибину свердловини в Кропивницькому?

  Фахівці нашої компанії ретельно підходять до етапу проектування свердловини. Для розрахунку її глибини використовуються кадастрові документи по ділянці, щоб максимально точно визначити обсяг робіт і надання замовнику кошторису.

  Взимку пробурити свердловину дешевше?

  Ні, ціна на буріння свердловини не змінюється в залежності від пори року.

  Чи є відео з вашою роботою, відгуки?

  На сторінці сайту є відео про те, як проходить процес буріння свердловин нашою компанією від А до Я. Також присутні реальні відео відгуки про виконану роботу.