Буріння свердловин у Кропивницькому та Кіровоградській області

Буріння свердловин у Кропивницькому та Кіровоградській області Буріння свердловин у Кропивницькому та Кіровоградській області

Буріння свердловин у Кропивницькому та Кіровоградській області

Буріння свердловин на воду в Кропивницьку (Кіровоградська область)Якісне буріння свердловин на воду в Кропивницькому та Кіровоградській області

Навіщо купувати, платити за воду, якщо можна зробити автономну артезіанську свердловину у себе вдома. Всі ми шукаємо незалежності, тому чисте джерело питної води як ніхто інший підходить для цього. З нами Ви назавжди забудите про проблеми з водою.

ТОВ Юрський Горизонт займається бурінням свердловин в Кропивницькому (Кіровоградській) області більше 10 років. Розуміння всіх тонкощів буріння артезіанських свердловин, зібрані за довгі роки, і індивідуальний підхід до кожного клієнта, роблять нашу компанію лідером якості і надійності в сфері буріння артезіанських свердловин. Наша робота не закінчується після того як свердловина пробурена. Ми надаємо широкий спектр супутніх послуг, таких як монтаж насоса і облаштування, з подальшим підключенням до будинку.

Ми надаємо широкий спектр супутніх послуг, таких як монтаж насоса та облаштування з наступним підключенням до будинку всіх установок, тому сміливо замовляйте проект у нас.

Особливості буріння свердловин на воду в Кропивницькому та Кіровоградській області

Вода для свердловини береться з горизонтів. При бурінні артезіанської свердловини в Кропивницьку першим шаром виступає пісок і пісковики. Шар цих покладів знаходиться на глибині близько 15-30 метрів, живиться від атмосферних опадів і річок. Але як не дивно, води там мало, тому такі свердловини виходять нечасто. Вода з цього горизонту йде по тріщинах в граніт (кам’янисту породу), яка є основним джерелом водопостачання в Кропивницькій області.
Глибина свердловин для води в Кропивницького і Кіровоградській області коливається в районі 60 метрів, з приблизною кількістю води в 45 м3 на добу. Свердловини на граніт не вимагають фільтрів, в нашій роботі, в основному, ми застосовуємо пластик (ø125, ø140, ø160), іноді, при необхідності, використовуємо метал (ø127, ø159).

Вода в Кропивницького області володіє доброю якістю, що робить цю воду універсальною у використанні і економить гроші на системах очищення.

Пробурити свердловину за доступною ціною в Кропивницький і Кіровоградській області, можна звернувшись до нашого обласного менеджеру, який надасть найактуальнішу інформацію по вартості буріння в Кропивницького та Кіровоградської області. Працюючи з нами, Ви отримаєте швидко виконану роботу і гарантію на свердловину, що свідчить про якість і надійність.

Свердловина на воду у Кропивницькому та Кіровоградській області: індивідуальний підхід

Якщо вам потрібна інформація про свердловини на воду у Кропивницькому та Кіровоградській області, індивідуальний підхід — ключовий момент. Кожна свердловина має унікальні особливості, такі як глибина, проникність водоносного шару, якість води та інші параметри. Для досягнення оптимальних результатів необхідно враховувати всі ці фактори. Консультація з досвідченими фахівцями допоможе визначити найкращий підхід буріння. Ми готові допомогти вам дізнатися про всю необхідну інформацію, а також проконсультувати щодо вартості послуг.

облаштування свердловин

Характеристика водних шарів у Кропивницькому та Кіровоградській області

Кропивницька та Кіровоградська область займають значну частину Наддніпрянської височини, розташованої між річками Дніпро та Південний Буг, з висотами, що змінюються від 150 до 240 метрів. Ця місцевість, порізана низинами, висохлими руслами річок та цокольними терасами, входить до складу великого Українського височини.

Рельєфні особливості, зазначені на геодезичних картах та сформовані під впливом ерозійних процесів в області Придніпровського плато, характеризуються розташуванням лісових відкладень поверх кристалічних масивів. Річки, що проникають у магматичні породи, утворюють схожі на каньйони низини з різними порогами. Висічені на височинах поглиблення, що досягають глибини до 2 метрів з діаметром від кількох десятків до 400 метрів, відомі як блюдця і з’являються там, де лісові шари покривають піщані основи.

Ціна на буріння свердловин на воду в Кропивницьку (Кіровоградська область)

Пластикова трубаМеталева труба
1ДіаметрЦінаДіаметрЦіна
2ø110900-1100 грнø1081200 грн
3ø1251100-1200 грнø1271500 грн
4ø 1401300-1500 грнø1331700 грн
5ø 1602200-3000 грнø1592500-3000 грн
6ø 2256000-8000 грнø219
6500-8000 грн

Пробурити свердловину за доступною ціною в Кропивницький і Кіровоградській області, можна звернувшись до нашого обласного менеджеру, який надасть найактуальнішу інформацію по вартості буріння в Кропивницького та Кіровоградської області. Працюючи з нами, Ви отримаєте швидко виконану роботу і гарантію на свердловину, що свідчить про якість і надійність.

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО
 • ДЗВІНОК

  Ви телефонуєте і отримуєте
  консультацію по телефону

 • ВИЇЗД

  Безкоштовний виїзд
  фахівця
  до Вас на ділянку

 • ДОГОВІР

  Вибір місця буріння,
  визначення кошторисом вартості,
  термінів і укладення договору

 • БУРІННЯ

  Коли черга підійшла
  до Вас, бурова виїжджає
  і бурить свердловину

 • ОПЛАТА

  Оплата по факту
  метражу, отримання
  паспорта та гарантії

 • МОНТАЖ

  Ви запрошуєте
  на ділянку фахівця
  для монтажу насоса
  і підключення води до дому

Популярні запити: буріння свердловин кропивницький, буріння свердловин кропивницький вартість, буріння свердловин в кіровоградській області, буріння свердловин кропивницький ціна, свердловини кропивницький, буріння свердловин на воду кропивницький

Відгуки клієнтів по бурінню свердловин

Наше відео з буріння і облаштування свердловин

Вам потрібно пробурити свердловину в Кропивницькому (Кіровоградської області)?

Заповніть форму  чи

  Зв'яжіться з нами

  (067) 360-55-77 (viber)

  м. Кропивницький
  вул. Вячеслава Чорновола, 38

  [email protected]

  Ви можете недорого замовити буріння свердловин на воду під ключ в таких регіонах

  Олександрійський м. Олександрівка м. Бобринець
  м. Гайворон Голованівський смт Добровеличківка
  м. Долина м. Знам’янка Кропивницький
  смт. Компаніївка м. Мала Виска смт. Новгородка
  смт. Новоархангельськ м. Новомиргород Новоукраїнський
  смт. Вільшанка смт. Онуфріївка смт. Петрове
  м. Світловодськ м. Благовіщенське смт. Устинівка

  Часті питання про проведення бурових робіт в Кропивницькому

  Які документи надає наша компанія на буріння свердловини в Кропивницькому?

  Ми надаємо дозвіл, сертифікати, а також паспорт на свердловину. Ми є гарантом, тому беремо на себе відповідальність за регуляцію технічного процесу буріння.

  Яка ціна буріння свердловини і що в неї входить в Кропивницькому?

  Послуга з буріння свердловин та її ціна за метр в Кропивницькому включає: виїзд інженера на ділянку, підготовчі роботи, витрати, пов'язані з бурінням і прокачуванням води.

  Як визначити глибину свердловини в Кропивницькому?

  Фахівці нашої компанії ретельно підходять до етапу проектування свердловини. Для розрахунку її глибини використовуються кадастрові документи по ділянці, щоб максимально точно визначити обсяг робіт і надання замовнику кошторису.

  Взимку пробурити свердловину дешевше?

  Ні, ціна на буріння свердловини не змінюється в залежності від пори року.

  Чи є відео з вашою роботою, відгуки?

  На сторінці сайту є відео про те, як проходить процес буріння свердловин нашою компанією від А до Я. Також присутні реальні відео відгуки про виконану роботу.