Вам потрібно пробурити свердловину? Заповніть заявку Онлайн!
ОСНОВНІ ПОСЛУГИ
буріння під ключ
Свердловина під ключ

Це комплексна послуга в яку входить, буріння свердловини на воду та її облаштування для повседневного використання.

Детальніше
буріння під тепловий насос
Буріння під тепловий насос

Буріння свердловин, для наступної установки геотермального зонда.

Детальніше
буріння свердловин
Буріння свердловин

Процес руйнування гірських і осадових порід при використанні спеціального обладнення для отримання води.

геотермальне опалення
Геотермальне опалення

Геотермальне опалення забезпечить Ваш будинок теплом при мінумумі витрат. Поскільки…

Детальніше
облаштування свердловини
Облаштування свердловини

Виконуюється після здачі свердловини.
Сюди сходить …

Детальніше
буріння артезіанських свердловин
Буріння артезіанських свердловин

Артезіанські свердловини є, глибоководними що забезпечує воду найвищої якості.

Детальніше
ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ
+Буріння промислових скважин і проектування

***

+Очистка води

Помощь в проведении анализов воды,
покупки систем очистки и их установка.
+Ремонт свердловин

Процесс исправления неисправностей роботы скважины.
Осуществляется как по гарантийному, так и после гарантийного обслуживания.

+Облаштування систем водопостачання по селищам

***
ЯК МИ ПРАЦЮЄМО
 • ДЗВІНОК

  Ви телефонуєте і отримуєте
  консультацію по телефону

 • ВИЇЗД

  Безкоштовний виїзд
  фахівця
  до Вас на ділянку

 • ДОГОВІР

  Вибір місця буріння,
  визначення кошторисом вартості,
  термінів і укладення договору

 • БУРІННЯ

  Коли черга підійшла
  до Вас, бурова виїжджає
  і бурить свердловину

 • ОПЛАТА

  Оплата по факту
  метражу, отримання
  паспорта та гарантії

 • МОНТАЖ

  Ви запрошуєте
  на ділянку фахівця
  для монтажу насоса
  і підключення води до дому

Виконані об'єкти
0
Свердловини
0
Облаштування
0
Охоплених областей
0
РЕАЛЬНА гарантія
ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ
ТІЛЬКИ КРАЩЕ ДЛЯ ВАС

Ми пропонуємо Вам тільки перевірене часом обладнаннявід, наших партнерів, лідируючих виробників на ринку України.

Консультація

Ви хочете поговорити з одним з наших консультантів по телефону? Просто надайте свої дані нам на пошту і ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

Ми хотіли б обговорити:

ЧОМУ ВИБИРАЮТЬ НАС:
 • Безкоштовна консультація менеджера і виїзд на ділянку.
 • Реальна гарантія 3 роки і післягарантійне обслуговування.
 • Працюємо без передоплат
 • При замовленні декількох свердловин, знижки.
 • Тільки якісні комплектуючі для свердловин
 • Ніяких прихованих платежів
 • Застосування інноваційних технологій
 • Робота з об'єктами підвищеної складності
 • Буріння у важкодоступних місцях

БУРІННЯ СВЕРДЛОВИН

Буріння свердловин на воду – це процес створення трубчастого колодязя на глибинні водоносні породи, при використанні професійного підходу і спеціальних знань в гідрогеології. Свердловина вирішує всі ваші питання з водопостачанням, забезпечуючи Вас водою для будинку, поливу та саду.

Буріння свердловин здатна здійснити команда фахівців, яка відмінно знає техніку і досконало нею володіє. Свердловини виконуються із застосуванням різної техніки: малогабаритних установок (там, де є труднощі з заїздом) і звичайних великих установок (на базі КАМАЗа, Газ-66, Маза, КрАЗу). Особливістю є те, що звичайні установки виконують роботу будь-якої складності і на досить велику глибину, в той час як малогабаритна електрична установка має малі можливості і розміри. Ми своїми силами спроектували і зібрали гідравлічну бурову установку, яка при габаритах мікроавтобуса і вазі в 6 тон має потужність КАМАЗа. На цій установці реалізовано багато технічних новинок і переваг, за рахунок чого їй вдається пробурити свердловину з мінімумом підготовчих робіт; швидше, культурніше і, особливо там, де все густо заселено і є труднощі із заїздом. При бурінні свердловин на кам’янисту породу (граніт) або іншу тверду породу (піщаник, аргіліт, сланець, гнейс і інші) застосовується компресорне обладнання.

Початок буріння свердловини: викопується яма для технічної води, на ділянку заїжджає бурова машина, виставляються і проводяться інші підготовчі роботи. Для доставки води в нашому розпорядженні є водовозки великих обсягів. Ми не просимо наших замовників, щоб нам возили воду.

Свердловини на воду бувають трьох видів конструкцій: в одну, дві і три труби (колони). Все залежить від складності та призначення свердловини. В середньому виконуємо буріння свердловин за 2 дні.

Оскільки компанія Юрський Горизонт виконує буріння свердловин на воду по більшій частині України, важко сказати, яка буде глибина свердловини, все залежить від розташування ділянки на місцевості і геології в вашому районі. З якістю і кількістю води ми можемо тільки зорієнтувати. Наша компанія гарантує необхідну кількість води, яке визначається індивідуально. Для більш детального ознайомлення і уточнення ціни, наберіть нашого обласного менеджера.

Залежно від породи, на яку садимо труби, свердловини можуть бути фільтрові, з гравійно-щілинним фільтром і безфільтрові. У Києві та Київській області використовуємо роторне буріння і Бурим свердловину за один день, застосовуючи передові технології.

Коли свердловина вже закінчена, ми проводимо її прокачування до візуально прозорою і вимірюємо дебіт (кількість води на добу). Також ми можемо допомогти з проведенням аналізів якості води.

По завершенню буріння свердловини залишається питання з правильним підбором насоса і облаштуванням свердловини для подачі води в будинок.

Рекомендуємо монтаж насоса і підключення води в будинок замовляти в тій організації, яка виконувала буріння свердловин. В такому випадку відповідальність і гарантія на свердловину буде в рамках однієї компанії, виключений варіант, коли при можливих проблемах одні кивають на інших, а людина, що заплатила гроші за свердловину, залишається без води. Монтаж систем водопостачання довіряйте тільки перевіреним фахівцям з хорошими рекомендаціями або монтажникам насосного обладнання, які працюють у нас.

Ціни на буріння свердловин на воду є у менеджера, який, виїжджаючи на місце майбутнього буріння, показує прайс листи з цінами і визначає приблизну вартість буріння свердловини під ключ.

В процесі буріння і облаштування свердловин ми намагаємося оптимізувати Ваші витрати, прорахувавши все: від глибини конструкції самої свердловини і до складу і якості водоподаючого обладнання. Виконуючи роботи, ми намагаємося зробити все культурно, наскільки це можливо, щоб мінімізувати збиток для ділянки з навколишнім ландшафтом, з повагою ставлячись до майна кожного нашого клієнта.

Всього кілька днів робіт – і ось уже перед Вами готова свердловина, яка прослужить Вам багато років, забезпечуючи Вас чистою водою з глибинних надр землі.

 
Юрський Горизонт
Меню
error: Content is protected !!