Очищення води зі свердловин

Глибока свердловина – чудовий спосіб забезпечити домогосподарство недорогим та стабільним джерелом води. Проблеми можуть початися, коли виявиться, що вода зі свердловини не відповідає вашим очікуванням. Звичайного побутового фільтра буде недостатньо, щоб позбавитися небезпечних домішок. Якість води, взятої зі власної свердловини, легко можна покращити, використовуючи спеціальні пристрої для очищення або комплексні системи водопідготовки. Вибір відповідного фільтра варто довірити майстрам компанії «Юрський Горизонт», які займаються бурінням та облаштуванням побутових робіт та промислових свердловин на воду за доступною вартістю під ключ. Вони професійно виконають замовлення з водопідготовки та водоочищення.

Типи фільтрів для очищення води зі свердловини

Очищення води зі свердловинПеред початком експлуатації нової свердловини, а також у разі зміни кольору, смаку та запаху води варто замовити аналіз якості. Дослідження рідини з індивідуального водозабору проводиться у санітарно-епідеміологічних станціях та приватних лабораторіях. Ціни на аналіз різні — все залежить від місцевості та кількості параметрів, що перевіряються. При загальному огляді визначають фізико-хімічні показники води (колір, запах, мутність, рН, вміст органічних сполук), окислюваність та електропровідність, при мікробіологічному виявляють можливе зараження небезпечними для здоров’я бактеріями.
Залежно від виду забруднюючих речовин встановлюють такі різновиди фільтрів:

  1. Механічні системи фільтрації. Відповідають за утримання піску, дрібного гравію, твердих домішок. Застосування механічних фільтрів також дає змогу ефективно очищати воду від іржі.
  2. Фільтри, що усувають вміст заліза та марганцю. Висока концентрація заліза у воді є найпоширенішою проблемою для користувачів свердловинної води. Найчастіше висока концентрація цих елементів проявляється у вигляді іржавих плям на сантехніці. Єдиним ефективним рішенням у цьому випадку є встановлення знезалізувача.
  3. Бактерицидні УФ-лампи (знезараження). Бактерії та віруси, які можуть виникнути у свердловинній воді, дуже небезпечні для здоров’я. Вони можуть викликати різноманітні захворювання. Бактерицидна лампа генерує ультрафіолетове випромінювання, яке згубно діє на ДНК мікроорганізмів, знешкоджує їх.
  4. Системи зворотного осмосу. Дана система дозволяє одержувати кристально чисту воду. Фільтрація видаляє всі шкідливі бактерії, віруси та хвороботворні мікроорганізми.

Також можна використовувати пристрої, що одночасно пом’якшують воду і видаляють із неї залізо і марганець.

Фільтри для видалення заліза

Завдання фільтрів знезалізнення полягає в тому, щоб видаляти сполуки заліза, які можуть бути присутніми у воді з глибокої свердловини.
Вода з надлишком цих сполук металів не тільки шкідлива для здоров’я, а й особливо згубно діє на систему водопостачання в будинку, руйнує фурнітуру та кераміку, забруднює білизну, випрану в ній.
Фільтри знезалізнення мають форму трубчастих корпусів зі змінними картриджами та набагато ефективніші колони зі спеціальною подушкою, автоматичним регулятором та місткістю для регенеранта, яким зазвичай є перманганат калію.
Використання даного фільтра дозволить покращити колір води, запобігатиме появі плям і розлучень на побутовій техніці, а також усуне металічний присмак води.

Що таке комплексні системи водопідготовки

Коли окрім заліза у воді є марганець, можна помітити чорні відкладення на душовій кабіні, чайниках, кавомашинах, посудомийній та пральній машинах. Своєю чергою білі відкладення свідчать про високу жорсткість води. У такій ситуації встановлюють багатофункціональний фільтр або пом’якшувач води як наступний етап водопідготовки. Вибір правильного типу фільтра залежить від кількості іонів марганцю, кальцію та магнію у воді. Комплексні системи водопідготовки відрізняються тривалою ефективною роботою. Крім того, вони дуже економічні в експлуатації.

Як правильно вибрати фільтр для свердловини

Очищення води зі свердловинОсновними критеріями вибору фільтрових установок для свердловин є ступінь жорсткості води та її добова витрата. Для кожного типу забруднення слід вибирати технологію очищення. Якщо вода містить велику кількість заліза та марганцю, рекомендується пропустити її через знезалізувач.
Приймаючи рішення використовувати воду із власного водозабору, слід враховувати, що вода не завжди буде безпечною та кришталево чистою. Існує багато фільтрових установок для очищення води зі свердловини, тому серед такої кількості пропозицій ви легко знайдете оптимальне для себе рішення.
Фахівці компанії «Юрський Горизонт» з 2008 року займаються бурінням свердловин, їх облаштуванням, обслуговуванням та ремонтом. Якщо у вас є питання щодо водопідготовки або будь-якої іншої послуги, зв’яжіться з нами зручним для вас способом. Вартість монтажу фільтраційної системи залежатиме від складності робіт.

Плюси співпраці з компанією «Юрський Горизонт»

Очищення води – справа непроста, оскільки потребує знань у таких сферах як хімія, фізика, гідромеханіка, мікробіологія, електротехніка та автоматика. На ринку існує багато компаній, які пропонують різні пристрої. Але часто люди, які їх продають, бачать у своєму бізнесі лише джерело доходу, навіть не підозрюючи, з якими складними процесами вони мають справу.
Обробка води майстрами компанії «Юрський Горизонт» здійснюється перевіреними методами. Використовуються ефективні пристрої, завдяки яким процедура дає очікувані результати.
Ми займаємося бурінням та облаштуванням свердловин під ключ за прийнятними цінами у більшості областей України. Надаємо професійні послуги як для приватних клієнтів, так і для підприємств. За необхідності допоможемо вам оформити дозвіл на буріння. Щоб здійснити замовлення, зв’яжіться з нами телефоном або залиште заявку на сайті.

Вас цікавить очищення води зі свердловин?

Консультація і виїзд
на ділянку - безкоштовно

Залиште нам заявку