СУЧАСНА АЛЬТЕРНАТИВА ГАЗУ, ЕЛЕКТРО КОТЛАМ, КОНДИЦІОНЕРАМ І БОЙЛЕРАМ В ОДНОМУ ПРИСТРОЇ

Стандартні методи опалення коштують сьогодні дуже дорого, тому багато власників житла шукають альтернативні методи. Особливою популярністю користуються теплові насоси, ринок пропонує широкий вибір установок для кожної сім’ї. Сучасний тепловий насос зможе зробити ваше опалення ефективним, заощадити гроші та місце для установки бойлера або кондиціонера. Система 3 в 1, яка управляється зі смартфона та економить гроші на кожному кіловаті. Підберемо ідеальний варіант відповідно до Вашої площі та умов проживання.

 • отопление дома

  ОПАЛЕННЯ

  Найефективніше й автономне джерело тепла, економніше газу у 3-5 рази.

 • кондиционер

  КОНДИЦІНУВАННЯ

  Кондиціонер більше не знадобиться, дешевше в енерговитратах в 3 рази.

 • гарячая вода

  ГАРЯЧА ВОДА

  Економніше будь-якого електрокотла в 4-7 разів, окупність 3-6 років.

 • null

  ЕКОНОМІЯ

  Єдина система яка вигідніше газу і електрики в 3-7 разів

 • независимость

  НЕЗАЛЕЖНІСТЬ

  Більше не потрібно платити за газ, витрати електрики зводяться до мінімуму.

 • экологичность

  ЕКОЛОГІЧНІСТЬ

  Абсолютно безпечний для природи і використання.

Що таке теплові насоси і як вони працюють?

Це система, яка збирає тепло з температурою +5 і акумулює його до +65. Працює все точно за таким же принципом, як і холодильник, забирає тепло з морозильної камери та віддає його назовні нагріваючи ззаду трубки, залишаючи у холодильнику тільки холод. Проходячи достатню дистанцію речовина (газ фреон) в них втрачає температуру і знову йде по колу.

Щоб поглибити розуміння і закрити зайві прогалини, потрібно розуміти, що в цьому процесі також бере участь компресор. Завданням якого є створення тиску для перетворення фреону з газу, в рідкий стан. У рідкому стані циркулюючи по трубках фреон швидше віддає тепло. Після тепловіддачі трубка розширюється паралельно зі зменшенням тиску, після таких змін фреон перетворюється знову в газ, паралельно з цим знижується його температура до -23 (це властивості цього газу).

У цьому газовому стані фреон не поспішаючи проходить по холодильній камері та забирає все тепло знижуючи тим самим температуру. В результаті забираємо тепло з холодильної камери і віддаємо назовні. Змінивши трохи конструкцію з холодильника можна зробити тепловий насос. Завданням цього процесу є перенесення тепла з одного місця в інше.

Одного тексту недостатньо для нормального розуміння принципу роботи, рекомендуємо переглянути відео для більш детальної візуалізації і як результат кращого розуміння самого процесу.

Теплові насоси працюють за таким же принципом як і холодильник тільки тепло ми забираємо не з холодильної камери, а з землі та заводимо його в нашу систему опалення і не тільки. Влітку ми також з зекономивши на кондиціонері будемо охолоджувати будинок віддаючи тепло землі.

Які види теплових насосів бувають?

Насправді все теплові насоси працюють за одним принципом, але відрізняються вони лише за джерелом теплової енергії. На цей час існує 4 типи:

 • Тепловой насос воздух-вода

  Повітря-вода; Повітря-повітря;

 • Тепловой насос грунт-вода

  Грунт-вода;

 • Тепловой насос вода-вода

  Вода-вода;

Перше слово вказує на джерело тепла, друге на те, що ми будемо нагрівати.
Візьмемо, наприклад, «грунт-вода» – з грунту беремо тепло і нагріваємо воду для системи опалення.

Теплові насоси повітря-повітря та повітря-вода

теплові насоси повітря-повітря і повітря-вода

Ці системи беруть тепло з повітря, перевагою у них є не складна установка і підключення що безсумнівно звільняє від необхідності бурити або копати, за ціною дешевше інших. З мінусів найнижча ефективність при падінні температури.

В основному розглядатися як доповнення і встановлюватися з газовими або електричними котлами.

Для системи повітря-повітря потрібно ставити систему вентиляції по всьому будинку, що ускладнить установку і потребує великої кількості грошей.

Теплові насоси вода-вода

тепловий насос вода-вода

Зазвичай їх встановлюють у водоймах або у двох свердловинах в яких циркулює вода.

Є досить ефективними та дешевими. Але проблемою буде знайти відкриту водойму. Чи при циркуляції води між свердловинами при установці знадобиться робота дуже хороших фахівців, бо на глибині можна все заморозити. Енергоспоживання буде вище, ніж у ґрунтових теплових насосах, через роботу насосів які переганяють воду між свердловинами. Дуже рідко виходить реалізувати опалення за системою вода-вода.

Теплові насоси грунт-вода

Є самим ефективним видом отримання тепла з використанням теплового насоса. Перевагою є те, що є два види отримання тепла вертикальний із застосуванням свердловин і горизонтальний. Температура землі знаходиться на стабільному рівні при будь-якій погоді на рівні +5, також не потрібні насоси для перекачки води між свердловинами за рахунок цього і виходить їх ефективність. Єдиним недоліком буде ціна, бо для геотермального опалення потрібно більшу кількість робіт. Для нашого клімату опалення грунт-вода є найбільш оптимальним варіантом.
тепловий насос грунт-вода

Потрібна допомога в підборі теплового опалення?

  Програма IQ energy

  компенсація 3000 євро від держави
  В Україні на цей час діє програма, яка дозволяє економити до 3000 євро,
  отримуючи безповоротну компенсацію на тепловий насос і його монтаж.

  Ціна на опалення тепловим насосом

  Наша компанію займається усіма видами теплових насосів: повітря-вода; повітря-повітря; вода-вода; грунт-вода; В роботі використовуємо всі доступні моделі на ринку України від закордонних марок Vaillant, NIBE, Daikin та українських аналогів. Роботу виконуємо під ключ по Україні. Розрахунок проводимо індивідуально, бо безлічі факторів і кожен потрібно враховувати. Але приблизну вартість можна назвати вже зараз.

  Вартість опалення тепловим насосом

  Фактори які визначають ціну опалення тепловими насосами

  +Вибір системи опалення⤵
  Насамперед потрібно вибирати систему опалення, доводитися в основному вибирати між повітря-вода або грунт-вода.
  Повітря-вода працює при невеликих мінусових температурах, застосовується в парі з додатковим джерелом тепла або купується вже з вбудованими електричними тенами.
  Грунт-вода стабільно працює при -22 градусах, але на старті вимагає додаткових робіт у вигляді буріння теплових свердловин.
  +Розмір будинку; теплові втрати⤵
  Розмір будинку прямо впливає на потужність теплового насоса. Розмір в 100 м2 і 200 м2 це вже дві великі різниці. Будинки бувають дуже добре утеплені або не утеплені зовсім, тепловтрати можуть коливатися від 50 Вт / м2 до 100 Вт / м2.
  +Пікові зимові температури⤵
  Потужність теплового насоса, яка прораховується в проекті, є максимальною і підбирається вона з урахуванням пікових температур в зимову пору року. Нижчі пікові температури, нижче максимальна потужність теплового насоса.
  +Марка теплового насос⤵
  На ринку надані безліч моделей теплових насосів, Європейських, українських, китайських. Ціни на які різняться. Проконсультуємо і розкажемо чим відрізняються. І як заощадити правильно.
  +ГВС⤵
  Нагрів гарячої води – вимагає невелике збільшення потужності теплового насоса, також додаткові витрати на комплектуючі.
  +Кондиціювання⤵
  Не всі насоси в базовій комплектації передбачають кондиціонування, за додатковий функціонал іноді доводиться доплачувати.
  +Додаткові модулі⤵
  Додаткові модулі потрібні при розширенні системи та гнучкого управління. Часто це датчики, контролери.
  +Модернізація системи опалення.
  Тепловий насос найкраще працює з теплими підлогами, стінами та фанкойлами. Якщо стоїть радіаторна система опалення, її потрібно розширювати або встановити фанкойли.

  Як бачимо безліч факторів впливає на вартість і кожен випадок буде більше чи менше відрізнятись по ціні.

  Хочете щоб ми порахували вартість теплового опалення для Вашого будинку?

   Чи вартує тепловий насос своїх коштів?

   Ціна 1 кВт тепла різними видами опалення

   Як бачимо з таблиці при порівнянні теплового насоса і електрокотла, вартість 1 кВт тепла тепловим насосом майже в 5 разів дешевше еклектричного котла і в 6 разів вигідніше газового. Якщо ви вирішили жити в будинку надовго, тепловий насос Вам підійде найкраще, та швидко окупиться. В середньому окупність від 6 до 15 років. Крім цього вклавши гроші, ви збільшуєте вартість будинку і загальну його ціність. У будинку з тепловим насосом немає недоліків.

   Прорахунок опалення будинку з різними джерелами на 200 кв. м (газобетон 300 мм, мінвата 100мм, горище мінвата 100м, однокамерний склопакет, тепла підлога), а також окупність системи.

   Качайте за посиланням!

   Залиште заявку і ми порахуємо за скільки окупиться тепловий насос у Вас!

    ЧОМУ ВИБИРАЮТЬ НАС?

    • Работа по Україні під ключ

    • Енергоаудит та модернізація опалення

    • Комплексні рішення будь-якої складності

    • 7 років досвіду роботи з тепловими насосами

    • Проектування опалення та консультація інженера

    • Сервісне і гарантійне обслуговування

    Наші Роботи

    Котедж 400 кв.м м. Черкаси

    Використання теплових насосів для обігріву басейнів

    Теплові насоси можуть використовуватись для обігріву басейнів різного об’єму. З їх допомогою можна в рази зменшити енерговитрати на обігрів води. Після першого запуску устаткуванню потрібно до двох-трьох днів, щоб обігріти весь об’єм води. Надалі відбувається лише підтримання потрібної температури.

    Тепловий насос для басейну за розміром можна порівняти з великим кондиціонером. Вся установка складається з зовнішнього блоку, який встановлюється в стороні, труби-магістралі і подачу електроживлення.

    Монтаж та встановлення теплових насосів

    Спосіб монтажу теплового насоса для опалення будівлі залежить від модифікації устаткування. Наприклад, агрегати повітря-повітря і повітря-вода складаються з двох блоків (зовнішнього і внутрішнього). При установці теплового насоса його зовнішній блок кріпиться збоку від вікон і дверей, а другий фіксується в приміщенні так, щоб забезпечувалася вільна циркуляція теплого повітря. Для теплонасоса, який бере енергію з ґрунту, виконується два варіанти монтажу.

    При першому використовується горизонтальний колектор на невеликій глибині. Такий спосіб вимагає земельної ділянки досить великої площі, вільної від будівель і городу. Другий варіант — вертикальні геотермальні зонди, які закладаються у свердловину. Для систем на основі води можна використовувати наземну водойму або дві свердловини.

    Висновки

    Розглянувши окремо кожен теплонасос, можна зробити висновок що для території України найбільш ефективним і стабільним, є опалення тепловим насосом грунт-вода (геотермальне опалення), але якщо місця біля будинку зовсім небагато або у Вас квартира, тут як раз підійде тепловий насос повітря- вода. Для правильного підбору насоса для опалення рекомендую зв’язатися з нашими професіоналами. Ми проведемо безкоштовний енергоаудит, визначимо тепловтрати, зробимо індивідуальний проект і прорахуємо все до дрібниць, після чого повідомимо ціну на опалення тепловим насосом. Наша компанія надає послуги під ключ по всій Україні. Наберіть менеджера або залиште заявку для отримання якісної консультації інженера.

    Потрібно підібрати тепловий насос для Вашого будинку?

    Як працює тепловий насос? Цікавить точна вартість? Чи вигідно це? Зв`яжіться з нами, зробимо розрахунок і відповімо на всі Ваші запитання!

    Заповніть форму     чи

     Зв'яжіться з нами

     Олександр
     (098) 333 72 64

     [email protected]

     Працюємо по всій Україні