Проектування свердловин на воду

проектування конструкції свердловини на водуЗа часів XXI століття все більшої популярності набуває буріння і проєктування свердловин для забору артезіанських вод. На жаль, часто по трубах надходить хлорована неякісна вода, позбавлена ​​мікроелементів та корисних речовин. Насосне обладнання значно полегшує процес отримання води, посилюючи її напір, а отже, збільшуючи обсяг подачі. За допомогою сучасних насосних технологій наша компанія допоможе вам отримати чисту воду на ділянці.
Вода – дуже важливий елемент в організмі. Для нормальної життєдіяльності слід стежити за її якістю та використовувати лише чисту рідину для внутрішнього застосування. У ній не повинно бути підвищеної кількості хімічних речовин або концентрації інших елементів, не корисних для здоров’я.
Виведення відходів каналізації у поверхневі водні джерела значно погіршує якість води. Найкращим рішенням у такому випадку стає проєктування альтернативного водопостачання за допомогою артезіанської свердловини. Завдяки їй у вашому розпорядженні буде лише якісна вода. Поліпшується якість волосся, шкіри, здоров’я та всього організму. Завдяки свердловині ви отримуєте незалежність від централізованого водопостачання.
Але перш ніж починати буріння та монтажу водозабірної конструкції, необхідно зробити проєктування будівництва свердловини, що враховує гідрогеологічні, геологічні, санітарні умови району. Це означає, що буріння водозабірного колодязя в Хмельницькому, Черкасах, Житомирі або Рівному буде відрізнятися через різний склад грунту, глибину пролягання підземних вод і рівень їх забруднення.
Команда «Юрського Горизонту» допоможе правильно встановити конструкцію для забору води та реалізувати її повне облаштування, відштовхуючись від розташування вашої ділянки.

Сутність проєктування конструкції свердловини для води

Проектування конструкції свердловини на воду

Конструкція свердловини та її проєктування залежать від переслідуваних завдань, геологічних особливостей ділянки, глибини, техніки бурових робіт та інших факторів.

Проєктування для буріння майбутньої водозабірної свердловини включає розрахунок та закладку технічних характеристик системи водопостачання, що дає визначення її терміну експлуатації, безпеки, функціональних можливостей. Фахівці нашої команди виїжджають на місце імовірного буріння для аналізу території та прорахунку правильних дій установки свердловини для забору води.
Після проведення дослідження та огляду ділянки, із замовником затверджуються такі пункти:

 • місце встановлення;
 • габарити;
 • тип артезіанської свердловини.

Розробка проєкту може поширюватися як на одиночний водозабірний вузол для приватного будинку, так і комплекс з кількох колодязів для обслуговування котеджного містечка або виробництва. Компанія «Юрський Горизонт» відповідає за якість послуг. Ми надаємо професійні послуги з розробки проєктної документації, яка визначить технологію будівництва свердловини на воду, значно скоротить час на спорудження, покращить продуктивність насосного вузла та забезпечить максимально тривале експлуатування.
Це ідеальне рішення для використання якісної води на тривалий термін. Домашні фільтри можуть служити лише рік, після чого потрібна їхня заміна. Свердловина, навпаки, може забезпечувати вас корисною та чистою водою десятиліттями.

Етапи проєктування водозабірних свердловин

Буріння артезіанської свердловини – дуже складний процес, що вимагає особливих навичок, знань, обладнання, техніки, фахівців та проєктування. Тільки професіонали своєї справи здатні зробити такий проєкт якісно і швидко досягти простору в артезіанському басейні.
Складання робочого проєкту для буріння свердловини на воду складається з абсолютно однакових етапів, що дозволяють визначити можливість монтажу, подальшого обслуговування конструкції та безпеку проведення робіт у кожному регіоні.
Проєктування такого обладнання включає масу завдань і важливих підрахунків. Для початку використання артезіанської свердловини необхідно завершити етапи підготовки, буріння та облаштування водозабірної системи.
Існує невелика кількість типів буріння, туди входять: шнекове, роторне, ударно-канатне та ручне. Після вибору певної технології проводиться саме буріння командою фахівців, які представляють компанію «Юрський Горизонт».
Наступним етапом у створенні такої установки буде промивання та прокачування всієї свердловини доти, доки вода в ній не стане криштально чистою. Потім йде монтаж насоса та підключення колодязя до вашої оселі. Також наша компанія надає аналіз складу артезіанської води з вашої свердловини одразу після її встановлення для успішної подальшої експлуатації.

Для того, щоб скласти проєкт, необхідно:

 • оцінити запаси та стан підземних водних джерел;
 • отримати дозвіл на будівельні заходи;
 • розробити, перевірити, погодити проєкт артезіанської свердловини на воду.

Після проведення даних етапів та заповнення документів, для правильної роботи необхідно певне обладнання, таке як: насоси, фільтри тощо.

Дії, що проводяться проєктувальником, представлені:

 • моніторингом допустимості зведення водозабірної конструкції на конкретній ділянці та складанням технічного завдання на проєктування;
 • отримання дозволу на проведення проєктно-вишукувальної діяльності, а також початок будівельних робіт;
 • гідрогеологічною оцінкою ділянки під будівництво;
 • оформлення проєктних документів.

Виконати всі етапи та скласти потрібну проєктну документацію за невисоку ціну здатні досвідчені фахівці ТОВ «Юрський Горизонт». Наша команда може зробити якісно та професійно, визначивши не тільки відповідне місце, а й глибину буріння артезіанської свердловини. Ціна такого колодязя не стійка: чим більша глибина, тим відповідно сильніше зростає вартість.

Що отримує клієнт?

До складу проєкту на буріння свердловини входить безліч специфічних параметрів, що включають:

 • характеристику гідрогеологічних та геологічних умов району;
 • план конструкції вузла водозабору;
 • рекомендації з техніки та технології бурових робіт;
 • кошторис на будівництво з урахуванням вартості матеріалів;
 • розрахунок насосного вузла;
 • визначення зони санітарної охорони та розробку природоохоронних заходів;
 • розрахунок енерговитрат на обладнання;
 • гарантію протягом 5 років та післягарантійне обслуговування;
 • інноваційні технології для вашої водозабірної конструкції.

Затвердивши ці документи у відповідних державних службах (санітарно-епідеміологічній, геологічній службі, управлінні з охорони природи), ви зможете незабаром отримати дозвіл на буріння та братися до облаштування свердловини, яка прослужить не один десяток років. Іноді знадобиться заміна фільтрів або насоса, але як правило, артезіанські свердловини забезпечують роботою безперебійно протягом 5 – 7 років.
Щоб залишити заявку, зверніться до нас на сайт та заповніть спеціальну контактну форму. Ви отримаєте консультування, після якого до вас на ділянку безкоштовно виїде фахівець.
До того ж якщо вам потрібно проєктування артезіанського колодязя, звертайтесь до нашого менеджера — Олександра (067) 360 55 77

Вас цікавить проектування свердловин на воду?

Консультація і виїзд
на ділянку - безкоштовно

Залиште нам заявку