Буріння свердловин у Вінниці та Вінницькій області

Буріння свердловин у Вінниці та Вінницькій області Буріння свердловин у Вінниці та Вінницькій області

Буріння свердловин у Вінниці та Вінницькій області

Специфіка буріння свердловин у Вінниці та Вінницькій області

Компанія Юрський Горизонт виконує буріння та облаштування свердловин на воду Вінницької області. Залежно від специфіки робіт, ділимо Вінницьку область на північно-східну та південно-західну, яку обслуговують два менеджери.

Буріння артезіанських свердловин — складний технологічний процес, його можуть виконувати лише професіонали, які мають потужну та сучасну техніку. Свердловини Вінниці в різних її районах мають різну геологічну структуру, при якій використовуються різна конструкція та матеріали у бурінні свердловин. У північно-східній частині Вінницької області горизонти поділяємо на ті, що до граніту (глинисті та піщані породи, безводні), та граніт (кам’яниста порода, багата на воду). Використовуйте біолокацію для визначення кращого місця буріння свердловин.

Буріння свердловин у Вінниці та Вінницькій області

У разі виникнення питань щодо вартості або місце буріння свердловин, правильного вибору бурової труби (пластикова чи залізна) – зверніться до менеджера компанії Юрський горизонт.

Наші фахівці мають великий досвід у бурінні артезіанських свердловин на воду по Вінницькій області та із задоволенням дадуть відповідь на всі ваші запитання та допоможуть замовити послугу.

Залягає граніт приблизно на глибині 30 метрів. У процесі буріння артезіанських свердловин у Вінниці по граніту обсадні труби використовуються лише до каменю. У бурінні свердловин каменю глибинні фільтри не застосовуються.

Свердловина на воду у Вінниці та Вінницькій області: індивідуальний підхід

Свердловини на воду у Вінниці та Вінницькій області зазвичай потребують індивідуального підходу через різноманітність геологічних умов та гідрогеологічних особливостей. Кожна свердловина може мати унікальні параметри, такі як глибина залягання водоносних шарів, проникність, дебіт і якість води. Тому важливо провести гідрогеологічні дослідження перед бурінням, щоб визначити оптимальне місце розташування та параметри свердловини з урахуванням потреб замовника та місцевих умов.

Характеристика водних шарів у Вінниці та Вінницькій області

Геологічна карта даної області відображає широке поширення четвертинних глин, лесів, лісоподібних суглинків та алювіальних річкових терас. На північному сході переважає піщано-гравійний матеріал, залишений дніпровським льодовиком. Водостійкі властивості ґрунтів, обмежена фільтрація води та висока щільність суглинків та супісків перешкоджають широкому розвитку карсту та утворенню боліт.

Якість води з гранітних та вапнякових артезіанських свердловин дуже хороша, кількість води передбачити практично неможливо.

У південно-західній частині Вінницької області переважає сарматський водоносний горизонт, який складається з вапняку, піску та пісковику.

Буримо свердловини у Вінниці в середньому 55 метрів, але місцями глибина може досягати 140 метрів, має підвищену складність встановлення систем водопостачання.

Використовувані труби: пластик (ø125. ø140), метал (ø108, ø127, ø159). Під час буріння свердловин на воду у Вінниці застосовується близько двадцяти видів конструкцій артезіанських свердловин.

Буриться свердловина в одну, дві і навіть три труби, залежно від складності свердловин.

З огляду на складність геологічних процесів рекомендується поєднувати геодезичні роботи навіть для будівництва з послугами буріння свердловин. Це дозволить провести більш детальне вивчення ґрунтів та підземних вод у районі.

У своїй роботі зі встановлення систем водопостачання ми використовуємо виключно якісні бурові матеріали для максимально довгої експлуатації артезіанської свердловини; пробурку виконуємо швидко, зі знаком якості, підкріплюючи це гарантією від 3-х до 5 років.

Дізнатися ціни на буріння та облаштування свердловин у Вінниці та Вінницькій області

Ціна на те, щоб пробурити свердловину залежить від багатьох факторів, визначити її наперед не вийде, можна тільки зорієнтувати. Зателефонуйте спеціалісту, щоб дізнатися актуальну ціну на свердловину у Вінниці та замовити детальнішу консультацію.

Ціна на буріння свердловин в Вінниці (Вінницька область)

Пластикова трубаМеталева труба
1ДіаметрЦінаДіаметрЦіна
2ø110850-1300 грнø114950-1400 грн
3ø125900-1600 грн
ø1271300-1500 грн
4ø 1401000-1700 грн
ø1331500-1800 грн
5ø 1601600-2200 грн
ø1591900-2200 грн
6ø 2253500-5500 грнø219
4000-6000 грн

Ціна на буріння свердловин залежить від багатьох факторів, точно визначити її наперед не вийде, можна лише зорієнтувати.

У своїй роботі буріння свердловин ми використовуємо виключно якісні матеріали для максимально довгої експлуатації артезіанської свердловини; роботу виконуємо швидко, зі знаком якості, підкріплюючи це гарантією на 3 роки.

Зателефонуйте менеджеру для того щоб дізнатися актуальну ціну на свердловину в Вінниці і отримати більш детальну консультацію.

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО
 • ДЗВІНОК

  Ви телефонуєте і отримуєте
  консультацію по телефону

 • ВИЇЗД

  Безкоштовний виїзд
  фахівця
  до Вас на ділянку

 • ДОГОВІР

  Вибір місця буріння,
  визначення кошторисом вартості,
  термінів і укладення договору

 • БУРІННЯ

  Коли черга підійшла
  до Вас, бурова виїжджає
  і бурить свердловину

 • ОПЛАТА

  Оплата по факту
  метражу, отримання
  паспорта та гарантії

 • МОНТАЖ

  Ви запрошуєте
  на ділянку фахівця
  для монтажу насоса
  і підключення води до дому

Популярні запити: буріння свердловин вінниця, буріння свердловин вінниця вартість, буріння свердловин у вінницькій області, буріння свердловин вінниця ціна, свердловини вінниця, буріння свердловин на воду вінниця

Відгуки клієнтів по бурінню свердловин

Наше відео з буріння і облаштування свердловин

Вам потрібно пробурити свердловину в Вінниці (Вінницької області)?

Заповніть форму
  Зв'яжіться з нами

  1. Олександр
  +38 067 506-09-86 (viber)
  +38 050 43-43-420
  (зона обслуговування зазначена на мапі під номером 1)

  2. Сергій
  +38 (067) 501 35-35 (viber)
  (зона обслуговування зазначена на мапі під номером 2)

  м. Вінниця,
  вул.Тарногородського 12
  [email protected]

  Карта бурения скважин в Виннице и области

  Ви можете недорого замовити буріння свердловин на воду під ключ в таких регіонах

  місто Бар місто Бершадь Вінницький район
  Гайсинський район Жмеринський район місто Іллінці
  місто Козятин місто Калинівка смт Крижопіль
  місто Липовець смт Літин Могилів-Подільський район
  смт Муровані Курилівці місто Немирів смт Оратів
  смт Піщанка місто Погребище смт Теплик
  смт Томашпіль місто Тростянець смт Тиврів
  Тульчинський район Хмельницький район місто Чернівці
  смт Чечельник місто Шаргород смт Ямпіль

  Часті питання про проведення бурових робіт в Вінниці

  ⭐️ Які документи надає наша компанія в Вінниці?

  Наша компанія надає такі документи при бурінні: договір, паспорт і документальну гарантію на свердловину. Договір укладається до початку буріння. У ньому вказується вартість робіт, а по їх закінченню в присутності замовника виміряється глибина, дебет, кількість необхідної обсадної труби. Дані фіксуються в актах приймання-передачі, документи підписуються, і тільки після цього відбувається розрахунок. У паспорті на свердловину вказуються характеристики, які потрібні для підбору насосного обладнання. Ми є гарантом, тому беремо на себе відповідальність за регуляцію технічного процесу буріння і надаємо клієнтам документальну гарантію і рекомендації з експлуатації свердловини.

  💰 Що входить в ціну на буріння свердловини в Вінниці?

  У вартість буріння входять: сам процес буріння, обсадка свердловини сталевими або пластиковими трубами і прокачування свердловини. У вартість послуг буріння свердловини не входить насосне обладнання, автоматика, яке підбирається після буріння і оплачується окремо по необхідності.

  🚰 Краще пробурити свердловину або колодязь?

  Так, взимку ціна на буріння свердловин в Вінниці нижче. Грунт добре тримає форму так, як вона менш розсипчаста. Тому взимку можливо навіть буріння на ділянках з високим рівнем залягання вод або болотистих територіях.

  ✅ Ціна буріння взимку нижче?

  Ні, ціна на буріння свердловини не змінюється в залежності від пори року.