Буріння свердловин на воду в Чернівцях (Чернівецька область)

Буріння свердловин на воду в Чернівцях (Чернівецька область)Вам потрібна свердловина для водопостачання приватного будинку, поливу, або Ви, можливо, фермер? Тоді Ви потрапили куди потрібно. Компанія Юрський Горизонт займається бурінням свердловин більше 10 років, надаючи кращу якість послуг за доступною ціною. Проводимо буріння свердловин на воду по Чернівцях і по більшій частині України. Працюємо тільки прозоро, ніяких прихованих платежів. Укладаємо з Вами договір і даємо гарантію на 3 роки.

Якщо говорити про воду, то береться вона в Чернівецькій області з водоносних горизонтів, які відрізняються за своєю структурою і складом:

  • Вапняки – поклади черепашок і літифіцированих молюсків;
  • Пісковики – піщані камені;
  • Сланці – тріщинувата скам’яніла глина.

Глибина артезіанських свердловин в Чернівцях та Чернівецькій області в середньому становить 70 метрів. Але якщо Ви перебуваєте ближче до гір, в передгірному районі, потрібно розуміти, що зростає складність робіт і глибина свердловини. Превалюють в основному безфільтрові свердловини.

Буріння свердловин на воду в Чернівцях (Чернівецька область)За матеріалом там де просто, ми використовуємо пластик (ø125, ø140), в місцях складніше потрібно застосовувати також метал це вже свердловина в дві колони (труби), підвищеної складності буріння свердловин під воду в Чернівцях проходить в три колони.

Незважаючи на різновид горизонтів, якість води практично не змінюється. Воно залишається в будь-якому випадку хороша, але, іноді, буває також з перевищенням по сірководню. Водообільность одна з кращих в Україні і становить близько 50-70 см3 на добу.

Пробурити свердловину в Чернівцях за доступною ціною, будь-якої складності і в найкоротші терміни, ви можете скориставшись нашими послугами. Для уточнень і отримання більш широкої інформації, наприклад, за актуальними цінами, телефонуйте нашому менеджеру за номером, вказаним нижче!

Вам потрібно пробурити свердловину?

Заповніть формучи

Зв'яжіться з нами

(050) 307-94-94
(067) 007-44-33

м.Чернівці
вул. Шухевича 5

chernovtsy@burenie-ug.com.ua

Ви можете недорого замовити буріння свердловин на воду під ключ в таких регіонах

*  Вижницкий район * Герцаевский район * Глыбокский район * Заставновский район Кельменецкий район * Кицманский район * Новоселицкий район * Путильский район * Сокирянский район * Сторожинецкий район * Хотинский район

error: Content is protected !!