Буріння свердловин на воду в Чернівцях (Чернівецька область)

Буріння свердловин на воду в Чернівцях (Чернівецька область) Буріння свердловин на воду в Чернівцях (Чернівецька область)

Буріння свердловин на воду в Чернівцях (Чернівецька область)

Буріння свердловин по Чернівціх та Чернівецькій областіВам потрібна свердловина для водопостачання приватного будинку, поливу, або Ви, можливо, фермер? Тоді Ви потрапили куди потрібно. Компанія Юрський Горизонт займається бурінням свердловин більше 10 років, надаючи кращу якість послуг за доступною ціною. Проводимо буріння свердловин на воду по Чернівцях і по більшій частині України. Працюємо тільки прозоро, ніяких прихованих платежів. Укладаємо з Вами договір і даємо гарантію на 3 роки.

Якщо говорити про воду, то береться вона в Чернівецькій області з водоносних горизонтів, які відрізняються за своєю структурою і складом:

 • Вапняки – поклади черепашок і літифіцированих молюсків;
 • Пісковики – піщані камені;
 • Сланці – тріщинувата скам’яніла глина.

Глибина артезіанських свердловин в Чернівцях та Чернівецькій області в середньому становить 70 метрів. Але якщо Ви перебуваєте ближче до гір, в передгірному районі, потрібно розуміти, що зростає складність робіт і глибина свердловини. Превалюють в основному безфільтрові свердловини.

Буріння свердловин на воду в Чернівцях (Чернівецька область)За матеріалом там де просто, ми використовуємо пластик (ø125, ø140), в місцях складніше потрібно застосовувати також метал це вже свердловина в дві колони (труби), підвищеної складності буріння свердловин під воду в Чернівцях проходить в три колони.

Незважаючи на різновид горизонтів, якість води практично не змінюється. Воно залишається в будь-якому випадку хороша, але, іноді, буває також з перевищенням по сірководню. Водообільность одна з кращих в Україні і становить близько 50-70 см3 на добу.

Ціна на буріння свердловин на воду в Чернівцях (Чернівецька область)

Пластикова трубаМеталева труба
1ДіаметрЦінаДіаметрЦіна
4ø1251900-2000 грн
ø1272000-2100 грн
5ø 1402000-2300 грн
ø1332100-2400 грн
6ø 1602300-2700 грн
ø1592400-2800 грн
7ø 2254700-4800 грнø219
4800-4900 грн

Пробурити свердловину в Чернівцях за доступною ціною, будь-якої складності і в найкоротші терміни, ви можете скориставшись нашими послугами. Для уточнень і отримання більш широкої інформації, наприклад, за актуальними цінами, телефонуйте нашому менеджеру за номером, вказаним нижче!

Відгуки

Наше відео з буріння і облаштування свердловин

Вам потрібно пробурити свердловину в Чернівцях (Чернівецької області)?

Заповніть форму  чи

  Зв'яжіться з нами

  Вадим –  (096) 125-5-125 (viber)

  м.Чернівці
  вул. Шухевича 5

  [email protected]

  Ви можете недорого замовити буріння свердловин на воду під ключ в таких регіонах

  Вижницький район місто Герца смт Глибока
  Дністровський район місто Заставна смт Кельменці
  місто Кіцмань місто Новоселиця смт Путила
  місто Сокиряни місто Сторожинець місто Хотин
  Чернівецький район

  Часті питання про проведення бурових робіт в Чернівцях

  Які документи надає наша компанія на буріння свердловини в Чернівцях?

  Ми надаємо дозвіл, сертифікати, а також паспорт на свердловину. Ми є гарантом, тому беремо на себе відповідальність за регуляцію технічного процесу буріння.

  Яка ціна буріння свердловини і що в неї входить в Чернівцях?

  Послуга з буріння свердловин та її ціна за метр в Чернівцях включає: виїзд інженера на ділянку, підготовчі роботи, витрати, пов'язані з бурінням і прокачуванням води.

  Як визначити глибину свердловини в Чернівцях?

  Фахівці нашої компанії ретельно підходять до етапу проектування свердловини. Для розрахунку її глибини використовуються кадастрові документи по ділянці, щоб максимально точно визначити обсяг робіт і надання замовнику кошторису.

  Взимку пробурити свердловину дешевше?

  Ні, ціна на буріння свердловини не змінюється в залежності від пори року.

  Чи є відео з вашою роботою, відгуки?

  На сторінці сайту є відео про те, як проходить процес буріння свердловин нашою компанією від А до Я. Також присутні реальні відео відгуки про виконану роботу.