Буріння свердловин на воду у Тернополі та Тернопільській області

Буріння свердловин на воду у Тернополі та Тернопільській області Буріння свердловин на воду у Тернополі та Тернопільській області

Буріння свердловин на воду у Тернополі та Тернопільській області

Особливості буріння свердловин на воду в м.Тернопіль

Думаючи про майбутнє, не можна забувати про свердловину. Якщо Ви це читаєте, значить Ви на правильному шляху. Адже свердловина в першу чергу – це безпрограшна інвестиція, яка несе комфорт і незалежність як від погодних умов, так і від централізованого водопостачання. Чиста вода з артезіанської свердловини сприятливо впливає на Ваше здоров’я.
Буріння свердловин на воду у Тернополі та Тернопільській областіКомпанія Юрський Горизонт, розуміючи важливість незалежного та якісного водопостачання, займається забезпеченням людей водою і бурінням артезіанських свердловин в Тернополі вже протягом більше 10 років. Виконуючи свою роботу в найкоротші терміни, ми надаємо 3-ох річну гарантію і договір на свердловину. Буріння свердловин проводиться по всій Тернопільській області.

Породи буріння в Тернопільській області

Найбільш поширені породи, з яких ми беремо воду:

 • Вапняк, ракушняк;
 • Пісок кварцовий водоносний;
 • Пісковик сірий, червоний, білий дуже міцний;
 • Крейда щільна з жовнами кремнію;
 • Галька кремнієва;
 • Мергель щільний з жовнами кремнію.

Середня глибина буріння свердловин

Буріння свердловин на воду у Тернополі та Тернопільській областіСередня глибина буріння свердловин на воду в Тернополі становить близько 50 метрів. Конструкція свердловин буває 3-ох типів. У 70% випадків вона виконується в одну колону (трубу). У 20% випадків в дві колони. Решта 10% випадків – в три колони. Вибір конструкції визначається за фактом буріння свердловин, в залежності від складності та призначення свердловини. Популярним матеріалом труб в бурінні свердловин під воду в Тернополі є пластик, іноді застосовується метал.

Якість та кількість води в свердловинах Тернополя

Незважаючи на кількість водоносних шарів, якість води в них залишається майже на одному рівні. В цілому, за показниками, якість води хороша або відмінна, і тільки в деяких випадках може бути перевищення по сірководню та натрію.
Кількість води коливається від мінімально необхідного (близько 5м3 на добу) до дуже великої кількості 250 м3 на добу, але в середньому виходить 60 м3 на добу.
Працюючи з професіоналами можна спати спокійно, проте будь-яка добре зроблена робота коштує грошей. На воді, як і на здоров’я, не можна економити.

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО
 • ДЗВІНОК

  Ви телефонуєте і отримуєте
  консультацію по телефону

 • ВИЇЗД

  Безкоштовний виїзд
  фахівця
  до Вас на ділянку

 • ДОГОВІР

  Вибір місця буріння,
  визначення кошторисом вартості,
  термінів і укладення договору

 • БУРІННЯ

  Коли черга підійшла
  до Вас, бурова виїжджає
  і бурить свердловину

 • ОПЛАТА

  Оплата по факту
  метражу, отримання
  паспорта та гарантії

 • МОНТАЖ

  Ви запрошуєте
  на ділянку фахівця
  для монтажу насоса
  і підключення води до дому

Ціни на буріння свердловин у Тернополі та Тернопільській області

Пластикова трубаМеталева труба
1ДіаметрЦіна, грн/мДіаметрЦіна, грн/м
4ø125650-950 грн
ø1271000-1200 грн
5ø 140950-1200 грн
ø1331200-1400 грн
6ø 1601200-1400 грн
ø1591400-1600 грн
7ø219
2800 грн

Тут була представлена ​​лише основна інформація по області. Для того, щоб сказати щось конкретне по бурінню свердловин в Тернопільській області і ціні, зателефонуйте нашому менеджеру, назвіть Ваш фактична адреса проживання і отримаєте повну консультацію, так як ціна на буріння свердловин на воду в Тернополі відрізняється в залежності від вашої місцевості.

Відгуки

Відео з буріння і облаштування свердловин

Вам потрібно пробурити свердловину в Тернополі (Тернопільської області)?

Заповніть формучи

Зв'яжіться з нами

(096) 125-5-125
(050) 44-33-023

м. Тернопіль
вул. Поліська 2

[email protected]

Ви можете недорого замовити буріння свердловин на воду під ключ в таких регіонах

* Бережанский район * Борщевский район * Бучачский район * Гусятинский район * Залещицкий район * Збаражский район * Зборовский район * Козовский район * Кременецкий район * Лановецкий район * Монастыриский район * Подволочиский район * Подгаецкий район * Теребовлянский район * Тернопольский район * Чортковский район * Шумский район

Часті питання про проведення бурових робіт в Тернополі

Які документи надає наша компанія на буріння свердловини в Тернополі?

Ми надаємо дозвіл, сертифікати, а також паспорт на свердловину. Ми є гарантом, тому беремо на себе відповідальність за регуляцію технічного процесу буріння.

Яка ціна буріння свердловини і що в неї входить в Тернополі?

Послуга з буріння свердловин та її ціна за метр в Тернополі включає: виїзд інженера на ділянку, підготовчі роботи, витрати, пов'язані з бурінням і прокачуванням води.

Як визначити глибину свердловини в Тернополі?

Фахівці нашої компанії ретельно підходять до етапу проектування свердловини. Для розрахунку її глибини використовуються кадастрові документи по ділянці, щоб максимально точно визначити обсяг робіт і надання замовнику кошторису.

Взимку пробурити свердловину дешевше?

Так, пробурити свердловину в Тернополі взимку дешевше. Все через те, що грунт менш розсипчастий і добре тримає форму. Можливо навіть буріння на ділянках з високим рівнем залягання вод або болотистих територіях.

Чи є відео з вашою роботою, відгуки?

На сторінці сайту є відео про те, як проходить процес буріння свердловин нашою компанією від А до Я. Також присутні реальні відео відгуки про виконану роботу.