Буріння свердловин на воду у Тернополі та Тернопільській області

Буріння свердловин на воду у Тернополі та Тернопільській області Буріння свердловин на воду у Тернополі та Тернопільській області

Буріння свердловин на воду у Тернополі та Тернопільській області

Особливості буріння свердловин на воду в м.Тернопіль

Думаючи про майбутнє, не можна забувати про свердловину. Якщо Ви це читаєте, значить Ви на правильному шляху. Адже свердловина в першу чергу – це безпрограшна інвестиція, яка несе комфорт і незалежність як від погодних умов, так і від централізованого водопостачання. Чиста вода з артезіанської свердловини сприятливо впливає на Ваше здоров’я.
Буріння свердловин на воду у Тернополі та Тернопільській областіКомпанія Юрський Горизонт, розуміючи важливість незалежного та якісного водопостачання, займається забезпеченням людей водою і бурінням артезіанських свердловин в Тернополі вже протягом більше 10 років. Виконуючи свою роботу в найкоротші терміни, ми надаємо 3-ох річну гарантію і договір на свердловину. Буріння свердловин проводиться по всій Тернопільській області.

Породи буріння в Тернопільській області

Найбільш поширені породи, з яких ми беремо воду:

 • Вапняк, ракушняк;
 • Пісок кварцовий водоносний;
 • Пісковик сірий, червоний, білий дуже міцний;
 • Крейда щільна з жовнами кремнію;
 • Галька кремнієва;
 • Мергель щільний з жовнами кремнію.

Середня глибина буріння свердловин

Буріння свердловин на воду у Тернополі та Тернопільській областіСередня глибина буріння свердловин на воду в Тернополі становить близько 50 метрів. Конструкція свердловин буває 3-ох типів. У 70% випадків вона виконується в одну колону (трубу). У 20% випадків в дві колони. Решта 10% випадків – в три колони. Вибір конструкції визначається за фактом буріння свердловин, в залежності від складності та призначення свердловини. Популярним матеріалом труб в бурінні свердловин під воду в Тернополі є пластик, іноді застосовується метал.

Якість та кількість води в свердловинах Тернополя

Незважаючи на кількість водоносних шарів, якість води в них залишається майже на одному рівні. В цілому, за показниками, якість води хороша або відмінна, і тільки в деяких випадках може бути перевищення по сірководню та натрію.
Кількість води коливається від мінімально необхідного (близько 5м3 на добу) до дуже великої кількості 250 м3 на добу, але в середньому виходить 60 м3 на добу.
Працюючи з професіоналами можна спати спокійно, проте будь-яка добре зроблена робота коштує грошей. На воді, як і на здоров’я, не можна економити.

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО
 • ДЗВІНОК

  Ви телефонуєте і отримуєте
  консультацію по телефону

 • ВИЇЗД

  Безкоштовний виїзд
  фахівця
  до Вас на ділянку

 • ДОГОВІР

  Вибір місця буріння,
  визначення кошторисом вартості,
  термінів і укладення договору

 • БУРІННЯ

  Коли черга підійшла
  до Вас, бурова виїжджає
  і бурить свердловину

 • ОПЛАТА

  Оплата по факту
  метражу, отримання
  паспорта та гарантії

 • МОНТАЖ

  Ви запрошуєте
  на ділянку фахівця
  для монтажу насоса
  і підключення води до дому

Ціни на буріння свердловин у Тернополі та Тернопільській області

Пластикова трубаМеталева труба
1ДіаметрЦіна, грн/мДіаметрЦіна, грн/м
4ø1251300-1400 грн
ø1271300-1400 грн
5ø 1401400-1500 грн
ø1331500-1600 грн
6ø 1601800-1900 грн
ø1591900-2000 грн
7ø 2254100-4200 грнø219
4200-4400 грн

Тут була представлена ​​лише основна інформація по області. Для того, щоб сказати щось конкретне по бурінню свердловин в Тернопільській області і ціні, зателефонуйте нашому менеджеру, назвіть Ваш фактична адреса проживання і отримаєте повну консультацію, так як ціна на буріння свердловин на воду в Тернополі відрізняється в залежності від вашої місцевості.

Відгуки

Наше відео з буріння і облаштування свердловин

Вам потрібно пробурити свердловину в Тернополі (Тернопільської області)?

Заповніть форму  чи

  Зв'яжіться з нами

  (096) 125-5-125 (viber)
  (050) 44-33-023
  м. Тернопіль
  вул. Поліська 2

  [email protected]

  Ви можете недорого замовити буріння свердловин на воду під ключ в таких регіонах

  м. Бережани м. Борщів м. Бучач
  смт Гусятин м. Заліщики м. Збараж
  м. Зборів смт Козова Кременецкий район
  м. Ланівці м. Монастириська смт. Підволочиськ
  м. Підгайці м. Теребовля Тернопольский район
  Чортковский район м. Шумськ

  Часті питання про проведення бурових робіт в Тернополі

  💰 Від чого залежить вартість буріння свердловини в Тернополі?

  В послуги буріння свердловини входять всі витрати пов'язані з бурінням свердловини, труба, паливо, робота. У вартість буріння свердловини не враховується насосне обладнання та автоматика, яке підбирається після буріння і оплачується окремо.

  ⭐️ Що краще колодязь або свердловина?

  Через зниження рівня води за останнім часом колодязі почали часто пересихати, тому краще пробурити свердловину (розкрити повністю водоносний горизонт) опустити колону, при цьому водоносний горизонт буде давати стабільний приплив води і продуктивність свердловини буде висока.

  🚰 Які документи надає наша компанія в Тернополі?

  Ми надаємо такі документи: договір, паспорт і документальну гарантію з рекомендаціями по експлуатації свердловини. У договорі вказується вартість послуг буріння. Після виконання бурових робіт в присутності замовника виміряється глибина, дебет, кількість необхідної обсадної труби. Дані фіксуються в актах приймання-передачі, документи підписуються, і тільки після цього відбувається розрахунок. У паспорті вказуються характеристики свердловини, які потрібні для підбору насосного обладнання. Паспорт на свердловину видає не кожна фірма! Ми надаємо документальну гарантію і рекомендаціями по експлуатації свердловини.