Буріння свердловин на воду у Тернополі та Тернопільській області

Особливості буріння свердловин на воду в м.Тернопіль

Думаючи про майбутнє, не можна забувати про свердловину. Якщо Ви це читаєте, значить Ви на правильному шляху. Адже свердловина в першу чергу – це безпрограшна інвестиція, яка несе комфорт і незалежність як від погодних умов, так і від централізованого водопостачання. Чиста вода з артезіанської свердловини сприятливо впливає на Ваше здоров’я.
Буріння свердловин на воду у Тернополі та Тернопільській області
Компанія Юрський Горизонт, розуміючи важливість незалежного та якісного водопостачання, займається забезпеченням людей водою і бурінням артезіанських свердловин в Тернополі вже протягом більше 10 років. Виконуючи свою роботу в найкоротші терміни, ми надаємо 3-ох річну гарантію і договір на свердловину. Буріння свердловин проводиться по всій Тернопільській області.

Породи буріння в Тернопільській області

Найбільш поширені породи, з яких ми беремо воду:

  • Вапняк, ракушняк;
  • Пісок кварцовий водоносний;
  • Пісковик сірий, червоний, білий дуже міцний;
  • Крейда щільна з жовнами кремнію;
  • Галька кремнієва;
  • Мергель щільний з жовнами кремнію.

Середня глибина буріння свердловин

Середня глибина буріння свердловин на воду в Тернополі становить близько 70 метрів. Конструкція свердловин буває 3-ох типів. У 70% випадків вона виконується в одну колону (трубу). У 20% випадків в дві колони. Решта 10% випадків – в три колони. Вибір конструкції визначається за фактом буріння свердловин, в залежності від складності та призначення свердловини. Популярним матеріалом труб в бурінні свердловин під воду в Тернополі є пластик, іноді застосовується метал.

Якість води в свердловинах Тернополя

Незважаючи на кількість водоносних шарів, якість води в них залишається майже на одному рівні. В цілому, за показниками, якість води хороша або відмінна, і тільки в деяких випадках може бути перевищення по сірководню та натрію.

Кількість води зі скважин

Кількість води коливається від мінімально необхідного (близько 5м3 на добу) до дуже великої кількості 250 м3 на добу, але в середньому виходить 60 м3 на добу.

Працюючи з професіоналами можна спати спокійно, проте будь-яка добре зроблена робота коштує грошей. На воді, як і на здоров’я, не можна економити.Буріння свердловин на воду у Тернополі та Тернопільській області

Додаткова інформація по бурінню свердловин в Тернополі

Тут була представлена ​​лише основна інформація по області. Для того, щоб сказати щось конкретне по бурінню свердловин в Тернопільській області і ціні, зателефонуйте нашому менеджеру, назвіть Ваш фактична адреса проживання і отримаєте повну консультацію, так як ціна на буріння свердловин на воду в Тернополі відрізняється в залежності від вашої місцевості.

Ціни на буріння свердловин у Тернополі та Тернопільській області

Пластикова трубаМеталева труба
1ДіаметрЦіна, грн/мДіаметрЦіна, грн/м
4ø125650-950
ø1271000-1200
5ø 140950-1200
ø1331200-1400
6ø 1601200-1400
ø1591400-1600
7ø219
2800

Вам потрібно пробурити свердловину в Тернополі (Тернопільської області)?

Заповніть формучи

Зв'яжіться з нами

(096) 125-5-125
(050) 44-33-023

м. Тернопіль
вул. Поліська 2

[email protected]

Ви можете недорого замовити буріння свердловин на воду під ключ в таких регіонах

* Бережанский район * Борщевский район * Бучачский район * Гусятинский район * Залещицкий район * Збаражский район * Зборовский район * Козовский район * Кременецкий район * Лановецкий район * Монастыриский район * Подволочиский район * Подгаецкий район * Теребовлянский район * Тернопольский район * Чортковский район * Шумский район