Буріння свердловин на воду у Рівному (Рівненьська область)

Потреба в виконанні професійного буріння свердловин на воду в Рівненській області є досить високою. Це обумовлено тим, що в регіоні є численні земельні ділянки, приватні будинки та котеджні селища, власникам яких необхідно регулярне водопостачання доброю водою з глибоких свердловин. Як правило, в приватному житловому секторі інфраструктура в сфері водопостачання досить поганої якості або ж вона зовсім відсутня. Для вирішення даного питання можна скористатися послугами нашої компанії, ми пропонуємо прийнятну вартість буріння свердловин в Рівненській області.

Свердловина – краще рішення для водопостачання заміських будинків Рівненської області

буріння свердловин рівнеНормальне життєзабезпечення в заміських будинках або на дачних ділянках повністю залежить від джерела чистої і придатною для використання води. Найчастіше, в якості таких джерел виступають колодязі або свердловини, оскільки в багатьох віддалених районах і населених пунктах центральне водопостачання відсутнє.

Кожен власник ділянки самостійно визначає для себе якийсь спосіб постачання водою йому використовувати. Колодязі з кожним роком стають менш затребуваними. В наші дні більш переважно бурити свердловини. Це обумовлено не тільки їх практичністю, але і безпекою, оскільки вода в них видобувається з достатніх глибин, а це значить, що вона більш якісна, чиста і не схильна до забруднення від влучань поверхневих стічних вод.

Переваги свердловини в Рівному

Термін експлуатації свердловини в кілька разів більше, ніж у колодязя, і в середньому він становить близько 50 років. Свердловини дозволяють витягати достатні обсяги води: однієї артезіанської свердловини, яка має високий дебет, може вистачати для забезпечення водою від 2 до 3 будинків заміського типу. При тому, цього цілком достатньо, щоб одночасно могли функціонувати пральні та посудомийні машини, душові та ванні кімнати.

Буріння свердловин на воду у Рівному (Рівненьська область)Власна свердловина має безліч переваг, серед яких варто відзначити:

 • наявність необмеженого цілорічного доступу до води;
 • отримання необхідного обсягу води в будь-який час доби;
 • забезпечення житла чистої високоякісної водою, в якій відсутній іржа, хімікати і шкідливі мікроорганізми;
  зручне користування. За бажанням господаря свердловина може бути облаштована не тільки зовні, але і всередині приміщення, а
 • процес її експлуатації буде повністю автоматизований.
 • досить швидка і не затратним технологія буріння навіть у важкодоступних місцях;
 • простота монтажу обладнання і легкість в обслуговуванні.

Буріння свердловин в Рівному і області під ключ дозволяє власникам приватних будинків забезпечити свою сім’ю чистою водою, яка відповідає всім санітарним нормам. Персональна свердловина є найбільш раціональним виходом із ситуації відсутності нормального водопостачання. Завдяки такому проекту можна не тільки володіти необмеженим доступом до води протягом цілого року без перебоїв і профілактичних відключень, але і істотно економити сімейний бюджет. При цьому ціни на буріння свердловин на воду в Рівному і інших населених пунктах дають можливість не відкладати установку системи водопостачання на невизначений період часу, а дозволяють зробити це при першій же необхідності, звернувшись в нашу компанію “Юрський Горизонт”.

Які свердловини краще бурити для приватного користування в Рівному

буріння свердловин рівне

Буріння свердловин в Рівному є найбільш ефективним способом, завдяки якому можна забезпечити заміське водопостачання в місті та по області. Однак, щоб воно відповідало всім вимогам, необхідно визначитися з типом свердловини, так як вони бувають декількох видів. Часто реалізовані проекти це: неглибокі свердловини (на пісок) або глибокі (артезіанські).

 1. Свердловина на пісок найчастіше облаштовується для дачних ділянок, невеликих будинків, в яких відзначається не постійне перебування мешканців. Воду для таких свердловин видобувають з пластів водоносного піску. Особливість цих джерел полягає в їх неглибокому розташуванні, приблизно 10-50 м від поверхні землі. У місцях, де присутній високий рівень індустріального розвитку, такі джерела можуть бути небезпечні, оскільки рясні хімічні забруднення можуть проникати в воду навіть на такій глибині.
 2. Артезіанські свердловини більше чисті і безпечні, оскільки їх середня глибина становить від 50-300 м. Вони відрізняються більш високою продуктивність та мінімальним експлуатаційними характеристиками. Однак ціни на буріння артезіанських свердловин на воду в Рівному трохи вище ніж при бурінні свердловин на пісок. Це обумовлено більш високою складністю і тривалістю проведення робіт.

Визначитися з типом буріння свердловини на воду в Рівненській області ви можете самостійно або звернутися за допомогою до консультантів нашої компанії, які проведуть ретельну діагностику вашої ділянки, визначать відповідний тип буріння і розрахують вартість, таким чином, щоб роботи були виконані недорого і максимально ефективно.

Вартість буріння свердловин в Рівненській області представлена в каталозі на нашому сайті. Однак, в залежності від глибини, на якій залягають підземні водоносні горизонти вона може змінюватися. Все залежить від району, де проводяться роботи.

Замовити послугу можна у нашого обласного менеджера, який проконсультує з усіх питань і оформить замовлення на буріння в зручну для вас дату. Ми гарантуємо швидке виконання робіт, а також якість і надійність свердловин.

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО
 • ДЗВІНОК

  Ви телефонуєте і отримуєте
  консультацію по телефону

 • ВИЇЗД

  Безкоштовний виїзд
  фахівця
  до Вас на ділянку

 • ДОГОВІР

  Вибір місця буріння,
  визначення кошторисом вартості,
  термінів і укладення договору

 • БУРІННЯ

  Коли черга підійшла
  до Вас, бурова виїжджає
  і бурить свердловину

 • ОПЛАТА

  Оплата по факту
  метражу, отримання
  паспорта та гарантії

 • МОНТАЖ

  Ви запрошуєте
  на ділянку фахівця
  для монтажу насоса
  і підключення води до дому

Відгуки клієнтів по бурінню свердловин

Наше відео з буріння і облаштування свердловин

Вам потрібно пробурити свердловину в Рівному (Рівненської області)?

Заповніть форму  чи

  Зв'яжіться з нами

  (098) 460 55 77 (viber)

  м. Рівне

  вул. Садовського 3

  Ви можете недорого замовити буріння свердловин на воду під ключ в таких регіонах

  місто Березне Вараський район смт Володимирець
  смт Гоща смт Демидівка місто Дубровиця
  Дубенський район смт Зарічне місто Здолбунів
  місто Корець місто Костопіль смт Млинів
  місто Острог місто Радивилів Рівненський район
  смт Рокитне Сарненський район

  Часті питання про проведення бурових робіт в Рівному

  Які документи надає наша компанія на буріння свердловини в Рівному?

  Ми надаємо дозвіл, сертифікати, а також паспорт на свердловину. Ми є гарантом, тому беремо на себе відповідальність за регуляцію технічного процесу буріння.

  Яка ціна буріння свердловини і що в неї входить в Рівному?

  Послуга з буріння свердловин та її ціна за метр в Рівному включає: виїзд інженера на ділянку, підготовчі роботи, витрати, пов'язані з бурінням і прокачуванням води.

  Як визначити глибину свердловини в Рівному?

  Фахівці нашої компанії ретельно підходять до етапу проектування свердловини. Для розрахунку її глибини використовуються кадастрові документи по ділянці, щоб максимально точно визначити обсяг робіт і надання замовнику кошторису.

  Взимку пробурити свердловину дешевше?

  Ні, ціна на буріння свердловини не змінюється в залежності від пори року.

  Чи є відео з вашою роботою, відгуки?

  На сторінці сайту є відео про те, як проходить процес буріння свердловин нашою компанією від А до Я. Також присутні реальні відео відгуки про виконану роботу.