Свердловини поширені в приватних будинках і є альтернативою центральному водопостачанню. Свердловина і колодязь – це джерела води, взятої прямо з-під землі. У землі бурять отвір до водоносного горизонту – водопроникного шару породи, що містить воду. Для подачі води вгору використовується насосне обладнання.

Компанія “Юрський Горизонт” виконує буріння та облаштування свердловин за доступними цінами. У нас можна замовити проєктування та облаштування, а також ремонт і обслуговування підземних джерел.

Види свердловин на воду

Буріння свердловин у приватному будинкуДля приватного будинку можна вибрати свердловину:

 • Артезіанську. Це глибоке джерело, яке іноді досягає 100 метрів і більше в глибину. Чисту воду качає занурювальний насос.
 • Свердловину на пісок. Глибина зазвичай не перевищує 50 м, вода потребує додаткового очищення.
 • Абіссинський колодязь. Глибина до 30 метрів, воду качає поверхневий насос.

Обладнати конструкцію можна кесоном або адаптером. Кесон – це підземний резервуар, герметично пов’язаний з обсадною трубою. У кесон встановлюють насос, гідробак та інше обладнання. Кесон може бути виготовлений із металу або пластику.

Адаптер – економічне рішення, що дає змогу заощадити на вартості кесона. Це пристрій, що з’єднує обсадну трубу з системою водопостачання. Його монтують углиб конструкції, а для встановлення додаткового обладнання знадобиться місце в будинку.

У нас можна замовити виїзд фахівця на ділянку, щоб отримати детальну консультацію щодо вибору відповідної конфігурації свердловини.

Матеріали та обладнання для спорудження

Для буріння та облаштування джерела потрібне різне обладнання та матеріали. Наші фахівці використовують сучасну техніку для буріння, виходячи з особливостей ділянки та глибини джерела. У більшості випадків ми використовуємо шнекове або роторне буріння.

Для облаштування використовують такі матеріали та пристрої:

 • занурювальний або поверхневий насос;
 • труби;
 • гідроакумулятор;
 • відводи;
 • електричні кабелі;
 • автоматичні реле;
 • кесон або адаптер.

Ми надаємо послуги під ключ, тому підготуємо все необхідне для швидкого буріння й облаштування джерела відповідного діаметра.

Етапи спорудження свердловини

Буріння свердловин у приватному будинкуОблаштування свердловини на воду в приватному будинку включає багато етапів:

 1. Складання проєкту.
 2. Буріння.
 3. Монтаж труб обраного діаметра і підключення обладнання.
 4. Прокладання трубопроводу до будинку та інших споруд.
 5. Встановлення фільтрувальних систем.
 6. Монтаж додаткового обладнання.

Наша компанія пропонує послуги під ключ, тому ми беремо на себе організацію всіх етапів.

Переваги нашої компанії

ТОВ “Юрський Горизонт” бурить свердловини з 2008 року. Ми накопичили багатий досвід, який вкладаємо в кожну споруду, що створюється для наших клієнтів. До переліку наших послуг входить проєктування та облаштування, обслуговування і ремонт, аналіз води, монтаж теплових насосів і тампонаж свердловин. У нас низькі ціни та висока якість роботи.

Ми працюємо прозоро, з укладенням договору та наданням кошторису з вартістю всіх робіт. Замовити наші послуги можна в 12 регіонах України, список яких ви знайдете в розділі контактів.

Вас цікавить буріння свердловин у приватному будинку?

Консультація і виїзд
на ділянку - безкоштовно

Залиште нам заявку