Облаштування свердловин

Основні етапи облаштування водяних свердловин і приямка

 

Пробурити свердловину це тільки пів роботи, так як залишається ще багато справ з її облаштуванням і підключенням до будинку. Облаштування в себе включає великий перелік комплектуючих і матеріалів, від яких буде залежати подача води в ваш будинок, не можна також забувати про якісну роботу монтажника. Для того щоб не заплутатися і розібратися що до чого рекомендуємо прочитати цю статтю. Тут розписаний весь перелік робіт від початку і до кінця.

облаштування свердловини фотоТОВ «Юрський горизонт» в своєму комплексі робіт виконує буріння і облаштування свердловин на воду під ключ в Києві та Україні. Після буріння і здачі свердловини, наступним етапом йде облаштування свердловини, підключення її до системи водопостачання, підготовка до використання в зимовий період. Ми викопуємо яму навколо трубчастого колодязя (свердловини) глибиною в 2 метри і діаметром 1,5 метра. У підготовлену яму встановлюються бетонні кільця і ​​плита зверху, на яку встановлюється люк, що закривається під ключ. Коли виконується облаштування свердловин на дачі, окремо від заводських люків у нас на складі завжди є в наявності металеві «антивандальні» люки. Щоб уникнути просочування з водою ґрунту всередину приямку, стики кілець цементуються, на дно приямку висипається гравій. На ділянках з високим рівнем грунтових вод, за індивідуальним замовленням, виготовляємо металеві герметичні приямки.

Монтаж погружного насоса і гідроакумулятора

облаштування свердловини фото

Для довгої і безперебійної роботи свердловини потрібно правильно вибрати насос. При виборі водопідіймального обладнання враховуються такі основні параметри: продуктивність насосу, діаметр і глибина свердловини, а також протяжність труб і витрата води.

Для правильної роботи системи пристрою свердловини потрібно підтримувати робочий тиск в діапазоні від 2.5 до 4 атмосфер. Для цього в свердловині насос встановлюється монтажником насосного обладнання на правильну глибину, для оптимальної її роботи. Насос фіксується оголовком для свердловини, яка також запобігає потраплянню сміття в свердловину. У комплексі робіт на водопостачання будинку дуже важливо правильно розрахувати робочу точку насоса, щоб уникнути бактеріологічного забруднення свердловини.

Вся вода, яку качає насос, буде надходити в бачок для накопичення води (гідроакумулятор). Він забезпечує стабільний тиск в системі водопостачання, крім того знижуючи навантаження на насос і забезпечуючи мінімальний запас води в залежності від розмірів (100-1000л.)

облаштування свердловини фото

Наступним етапом облаштування свердловин йде установка і налагодження систем автоматики. Принцип роботи її досить простий – коли в бачку закінчується вода, в роботу вступає автоматика. Її основна функція – включати і вимикати насос, забезпечуючи безперебійну роботу системи водопостачання. Через підвищеної вологості доцільно використовувати вологозахистну автоматику, вона набагато дорожче, але і набагато краще.

Облаштування свердловин на воду виконуємо як для одного приватного будинку, так і для групи будинків, багатоквартирного будинку, фермерським господарствам, підприємствам, держструктурам і багатьом іншим.

У комплексі робіт з облаштування водяних свердловин, також реалізуються об’єкти з облаштування бюветів або бюветних комплексів. За індивідуальним замовленням, з харчової нержавійки виготовляємо прості, надійні і доступні за ціною колонки, які придатні для використання в зимовий період.

Облаштувати свердловину на підприємстві або виконати водопостачання приватного будинку в Києві та Україні повинні тільки професіонали своєї справи. Такими професіоналами є фахівці компанії «Юрський Горизонт». Вивчайте всю дану Вам інформацію, особливо, «інструкцію або попередження від помилок при монтажі насосного обладнання», і задумайтеся двічі перш ніж доручити цю відповідальну роботу «народному умільцю».

 
Юрський Горизонт
Меню
error: Content is protected !!