Буріння свердловин на воду в Івано—Франківську та Івано—Франківській області

Добре пробурена артезіанська свердловина виступає джерелом здоров’я і комфорту. Наша компанія “Юрський Горизонт” займається бурінням свердловин більше 10 років, приносячи чисту воду в Ваш дім. За цей час життя багатьох людей змінилася в кращу сторону, адже автономне джерело чистої питної води робить Вас більш незалежним і впевненим у завтрашньому дні.

Карта буріння свердловин на воду в Івано-Франківську та Івано-Франківській області

Компанія надає послуги буріння свердловин по більшій частині України. Івано-Франківська область знаходиться в списку областей, де ми надаємо наші послуги буріння свердловин, правда, поки покриваючи не всю її територію.

Особливістю буріння артезіанських свердловин в Івано-Франківську є наявність багатої геологічної структури. Причиною тому служить місце розташування в передгірній місцевості. Найбільш популярними водоносними горизонтами в Івано-Франківській області виступають:

  • Водоносна галька – превалює по всій області;
  • Пісок кварцовий водоносний;
  • Вапняк – являє собою відкладення черепашок і молюсків;
  • Мергель водоносний;
  • Сланці – глинистий тріщинуватий камінь;
  • Аргіліт (кам’яниста порода);
  • Пісковик, тріщинуватий.

Глибина буріння свердловин під воду в Івано-Франківську в залежності від району коливається від 7 до 150 метрів. Якість води в області в основному хороша, з дуже доброю водообільностю до 100 м3 на добу.

Буріння свердловин на воду у Івано-Франківську та Івано-Франківській області

Івано-Франківська область багата на велику різноманітність мінеральних вод, які іноді залягають на невеликій глибині. Різноманітне геологічна будова області, і особливо в зоні Передкарпатського прогину неодноразово спостерігалася зв’язок горизонтів мінералізованих вод, з прісними водами.

Іншими словами, вода, багата мінералами, перенасичує прісну воду мінеральними елементами, погіршуючи її смакові якості. В районі Каушен, Голин, Болехова є поклади калійних і магнієвих розсолів, Галіт (кам’яна сіль), мірабіліту (глауберова сіль).

Залежно від виду горизонту, свердловина може бути як фільтровою, так і безфільтровою. На практиці при бурінні свердловин на воду в Івано-Франківську застосовуємо пластикові труби (ø125, ø140, ø160) і металеві (ø127, ø133, ø159). Вибір виду труби залежить від конструкції свердловини.

Ціна на буріння свердловин в Івано-Франківську та Івано-Франківській області

Пластикова трубаМеталева труба
1ДіаметрЦіна, грн/мДіаметрЦіна, грн/м
2ø1251200-1400 грнØ1271200-1400 грн
3ø 1401400-1600 грнØ1331400-1600 грн
4ø 1601600-1800 грнØ1591600-1900 грн
5Ø219
3200 грн

Пробурити свердловину в Івано-Франківську будь-якої складності не представляє для нас проблем, крім того, виконуємо і інші послуги робимо роботу швидко і якісно, ​​укладаємо з Вами договір і даємо гарантію на 5 років.

Для отримання детальної інформації наберіть менеджера, він відповість на всі Ваші питання і наддасть останню інформацію на ціни свердловин в Івано-Франківську.

Вам потрібно пробурити свердловину в Івано-Франківську (Івано-Франківської області)?

Заповніть формучи

Зв'яжіться з нами

(096) 125-5-125
(050) 44-33-023

м. Івано-Франківськ
вул. Угорницька 2

[email protected]

Ви можете недорого замовити буріння свердловин на воду під ключ в таких регіонах

* Богородчанский район * Верховинский район * Галичский район * Городенковский район * Долинский район * Калушский район * Коломыйский район * Косовский район * Надвирнянский район * Рогатинский район * Рожнятовский район * Снятынский район * Тлумачский район * Тысменицкий район