Буріння свердловин на воду в Івано—Франківську та Івано—Франківській області

Буріння свердловин на воду в Івано—Франківську та Івано—Франківській області Буріння свердловин на воду в Івано—Франківську та Івано—Франківській області

Буріння свердловин на воду в Івано—Франківську та Івано—Франківській області

Особливості буріння свердловин на воду в Івано-Франківську та Івано-Франківській області

Добре пробурена артезіанська свердловина виступає джерелом здоров’я і комфорту. Наша компанія “Юрський Горизонт” займається бурінням свердловин більше 10 років, приносячи чисту воду в Ваш дім. За цей час життя багатьох людей змінилася в кращу сторону, адже автономне джерело чистої питної води робить Вас більш незалежним і впевненим у завтрашньому дні.

Карта буріння свердловин на воду в Івано-Франківську та Івано-Франківській області

Компанія надає послуги буріння свердловин по більшій частині України. Івано-Франківська область знаходиться в списку областей, де ми надаємо наші послуги буріння свердловин, правда, поки покриваючи не всю її територію.

Особливістю буріння артезіанських свердловин в Івано-Франківську є наявність багатої геологічної структури. Причиною тому служить місце розташування в передгірній місцевості. Найбільш популярними водоносними горизонтами в Івано-Франківській області виступають:

 • Водоносна галька – превалює по всій області;
 • Пісок кварцовий водоносний;
 • Вапняк – являє собою відкладення черепашок і молюсків;
 • Мергель водоносний;
 • Сланці – глинистий тріщинуватий камінь;
 • Аргіліт (кам’яниста порода);
 • Пісковик, тріщинуватий.

Глибина буріння свердловин під воду в Івано-Франківську в залежності від району коливається від 7 до 150 метрів. Якість води в області в основному хороша, з дуже доброю водообільностю до 100 м3 на добу.

Буріння свердловин на воду у Івано-Франківську та Івано-Франківській області

Івано-Франківська область багата на велику різноманітність мінеральних вод, які іноді залягають на невеликій глибині. Різноманітне геологічна будова області, і особливо в зоні Передкарпатського прогину неодноразово спостерігалася зв’язок горизонтів мінералізованих вод, з прісними водами.

Буріння свердловин на воду в Івано—Франківську та Івано—Франківській областіІншими словами, вода, багата мінералами, перенасичує прісну воду мінеральними елементами, погіршуючи її смакові якості. В районі Каушен, Голин, Болехова є поклади калійних і магнієвих розсолів, Галіт (кам’яна сіль), мірабіліту (глауберова сіль).

Залежно від виду горизонту, свердловина може бути як фільтровою, так і безфільтровою. На практиці при бурінні свердловин на воду в Івано-Франківську застосовуємо пластикові труби (ø125, ø140, ø160) і металеві (ø127, ø133, ø159). Вибір виду труби залежить від конструкції свердловини.

Ціна на буріння свердловин в Івано-Франківську та Івано-Франківській області

Пластикова трубаМеталева труба
1ДіаметрЦіна, грн/мДіаметрЦіна, грн/м
2ø1252000-2100 грнØ1272100-2200 грн
3ø 1402500-2600 грнØ1332600-2700 грн
4ø 1602700-2800 грнØ1592800-2900 грн
5ø 2254700-4800 грнØ219
4800-4900 грн

Пробурити свердловину в Івано-Франківську будь-якої складності не представляє для нас проблем, крім того, виконуємо і інші послуги робимо роботу швидко і якісно, ​​укладаємо з Вами договір і даємо гарантію на 5 років.

Для отримання детальної інформації наберіть менеджера, він відповість на всі Ваші питання і наддасть останню інформацію на ціни свердловин в Івано-Франківську.

Наше відео з буріння і облаштування свердловин

Вам потрібно пробурити свердловину в Івано-Франківську (Івано-Франківської області)?

Заповніть форму  чи

  Зв'яжіться з нами

  (096) 125-5-125
  (050) 44-33-023

  м. Івано-Франківськ
  вул. Угорницька 2

  [email protected]

  Ви можете недорого замовити буріння свердловин на воду під ключ в таких регіонах

  смт Богородчани Верховинський місто Галич
  місто Городенка місто Долинська Івано-Франківський
  Калуський Коломийський Косівський
  Надвірнянський місто Рогатин смт Рожнятів
  місто Снятин місто Тлумач місто Тисмениця

  Часті питання про проведення бурових робіт в Івано-Франківську

  Які документи надає наша компанія на буріння свердловини в Івано-Франківську?

  Ми надаємо дозвіл, сертифікати, а також паспорт на свердловину. Ми є гарантом, тому беремо на себе відповідальність за регуляцію технічного процесу буріння.

  Яка ціна буріння свердловини і що в неї входить в Івано-Франківську?

  Послуга з буріння свердловин та її ціна за метр в Івано-Франківську включає: виїзд інженера на ділянку, підготовчі роботи, витрати, пов'язані з бурінням і прокачуванням води.

  Як визначити глибину свердловини в Івано-Франківську?

  Фахівці нашої компанії ретельно підходять до етапу проектування свердловини. Для розрахунку її глибини використовуються кадастрові документи по ділянці, щоб максимально точно визначити обсяг робіт і надання замовнику кошторису.

  Взимку пробурити свердловину дешевше?

  Ні, ціна на буріння свердловини не змінюється в залежності від пори року.

  Чи є відео з вашою роботою, відгуки?

  На сторінці сайту є відео про те, як проходить процес буріння свердловин нашою компанією від А до Я. Також присутні реальні відео відгуки про виконану роботу.