Коли будинок знаходиться на значній відстані від комунальної інфраструктури, подача води може бути утруднена або навіть неможлива. У таких ситуаціях багато власників приватних будинків зважуються на створення власного водозабору. Іноді рішення про таке вкладення продиктоване економічними міркуваннями та бажанням стати незалежним від водопровідної компанії. Незалежно від мотивації, глибока свердловина має бути обладнана надійною системою очищення води. Компанія «Юрський обрій» займається проєктуванням та бурінням свердловин під ключ за доступними цінами. Скористайтеся послугами кваліфікованих фахівців, щоб не перейматися безперебійним надходженням води високої якості.

Чому варто замовити послугу водопідготовки для свердловини

ВодопідготовкаВодопідготовка як для будинку, так і для квартири є процесом приведення фізико-хімічних властивостей води у відповідність до вимог споживачів. Питна вода повинна подаватися в достатній кількості та хорошій якості, що неможливо без процедури очищення. Саме установки водопідготовки гарантують подачу гігієнічно чистої та безпечної води.
Перевагою підземних вод є стабільність хімічного складу і пов’язане з цим легке очищення.
Вода з поверхневих джерел вважається менш якісною, оскільки її склад змінюється залежно від погодних та природних умов. Забрудненню сприяють багато органічних та неорганічних речовин. Мікроорганізми в питній воді становлять серйозну загрозу здоров’ю людини. Процес її знезараження полягає у знищенні патогенної флори. Водопідготовка полягає у виборі відповідних фільтрів та ефективному видаленні забруднюючих речовин. Це один із найважливіших процесів, що застосовуються на водозаборах.
Оцінка якості води здійснюється на основі фізико-хімічного аналізу, що проводиться у професійній лабораторії (санітарно-епідеміологічних станціях, лабораторіях екологічного контролю).
З тестів якості обирається спосіб попередньої підготовки води, тобто технологія водоочищення. Це можуть бути одиночні фільтри або системи, що створюють декілька щаблів фільтрації. Типовими процесами (методами) водопідготовки є:

 • фільтрація (видалення органічних та неорганічних домішок);
 • усунення вмісту заліза та марганцю;
 • знезараження води (хімікатами або ультрафіолетовими променями);
 • пом’якшення води (зменшення жорсткості, захист від відкладень)

Вартість монтажу системи фільтрації залежить від складності робіт. Залежно від розміру установки та одержуваної якості води компанії беруть на себе разове або періодичне обслуговування системи. Ці заходи можуть полягати у заміні фільтруючого шару та окремих елементів. Іноді виникає необхідність у ґрунтовній модернізації, якій, звичайно ж, передує технічний, технологічний аналіз та визначення вартості.
У послугу водопідготовки входить:

 • первинний виїзд до будинку до клієнта;
 • забір проб води для аналізу;
 • тестування зібраної води;
 • підбір фільтраційної системи;
 • складання та введення в експлуатацію.

Допомогти вам з монтажем необхідного обладнання готові фахівці компанії «Юрський Горизонт». На всі установки надається гарантія. А при бурінні, у тому числі по гранітах, застосовуються технології, які не загрожують навколишньому середовищу. Крім того, використовується сучасне обладнання та добротні матеріали.

Системи фільтрації води

ВодопідготовкаІноді навіть велика глибина взяття води не гарантує її захист від забруднення. Необхідно пам’ятати, що на відміну від водопровідної води у квартирі, яку не дозволять використовувати доти, доки не буде проведена належна водопідготовка, вода, взята прямо зі свердловини без обробки, є «сирою». Вода з глибокої криниці зазвичай залізиста. Крім заліза, у ньому часто зустрічаються марганець та аміак. Вона також може бути біологічно забруднена. Останню групу забруднюючих речовин становлять забруднення механічного характеру — мул, пісок, каміння. Зважаючи на всі ці види забруднювачів, стає ясно, що звичайного побутового фільтра для води, часто заснованого тільки на видаленні одного виду забруднювачів, може виявитися недостатньо.
Ви можете вибрати фільтр на основі активованого вугілля, систему механічної або інтенсивнішої фільтрації. Залежно від того, що показали результати аналізів, фахівці підбирають ту чи іншу систему фільтрації:

 1. Механічні фільтри. Їх застосування дозволяє ефективно очищати воду від піщин, іржі та окислених сполук заліза.
 2. Система зворотного осмосу – метод фільтрації води, що дозволяє з невеликими витратами позбавитися мікробів і домішок. Фільтри зворотного осмосу є одним із найефективніших методів водоочищення. Вони не тільки забезпечують процес демінералізації, але й видаляють шкідливі бактерії, віруси та хвороботворні мікроорганізми. Фільтри зворотного осмосу не потребують використання хімікатів. Вони затримують такі механічні домішки, які важко побачити неозброєним оком. Ви отримаєте воду, очищену від солей, іржі, піску, радіоактивних елементів, бактерій та вірусів.
 3. Дезінфекційні фільтри. Найкращим методом фільтрації води, в якій було виявлено присутність бактерій і вірусів, є знезараження УФ-випромінюванням, що дозволить ефективно позбутися їх і запобігатиме їх розвитку надалі. Використання цього фільтра не змінює ні смаку, ні запаху води. Основою приладу є лампа, що випромінює УФ-випромінювання, яке руйнує ДНК чужорідних мікроорганізмів у воді.
 4. Фільтри, що видаляють залізо та марганець. Поширеною проблемою є наявність у воді заліза та марганцю. Ця група фільтрів покращує колір води, запобігає появі плям та розлучень на побутовій техніці, а також усуває металічний присмак води.
 5. Пом’якшувальні фільтри. Вони зменшують кількість сполук та речовин, що підвищують жорсткість води. На жаль, високі концентрації цих елементів можуть вплинути на колір, смак та властивості води. Потім вона може придбати жовтий або коричневий колір та виразний металічний присмак. Жорстка вода – це також ризик швидшого зносу опалювальних та інших систем. Вона псує техніку та викликає утворення вапняного нальоту. Пральні або посудомийні машини, до яких подається така рідина, безумовно, матимуть менший термін служби та швидше зношуватимуться. Пом’якшення спеціальними фільтрами допоможе продовжити термін служби не тільки побутової техніки, а й труб, якими тече в будинок рідина зі свердловини.

Ви також можете використовувати пристрої, які одночасно пом’якшують та видаляють залізо та марганець.

Комплексне обслуговування від компанії «Юрський Горизонт»

Не варто поспішати з вибором способу очищення рідини, що надходить із власної свердловини. Спочатку слід провести аналіз, бажано у санепідемстанції чи іншій лабораторії, що спеціалізується на перевірці води. З результатами такого дослідження простіше вибрати конкретний спосіб водоочищення.
У питанні тестування та очищення води ви можете розраховувати на нашу професійну допомогу. Попередня підготовка води є одним із ключових пунктів нашої пропозиції. Також ми надаємо вичерпну консультацію щодо відновлення якості води, вибору та встановлення занурювального насоса.
Компанія «Юрський Горизонт» пропонує комплексні послуги в галузі ефективної дезінфекції свердловин. Обробка питної води здійснюється перевіреними методами. Використовуються ефективні апарати нового покоління, завдяки яким вся процедура проходить гладко та приносить очікувані результати.
Ми надаємо професійні послуги як для індивідуальних клієнтів, так і для підприємств. Наш багаторічний досвід та широке коло фахівців дозволяють надавати послуги, що відповідають очікуванням усіх наших клієнтів. Ті, хто вже користувався нашими професійними послугами, підтверджують високу якість роботи.
Наша компанія займається облаштуванням індивідуальних свердловин під ключ за прийнятними цінами у більшості областей України. Якщо свердловина втрачає свою рентабельність або джерело виснажується, проводиться тампонаж. Фахівці якісно виконають роботи з облаштування свердловини.
Запрошуємо вас ознайомитись з нашою комплексною пропозицією. Якщо у вас є додаткові питання щодо водопідготовки, очищення свердловин або будь-якої іншої послуги, зв’яжіться з нами зручним для вас способом.

Вас цікавить водопідготовка?

Консультація і виїзд
на ділянку - безкоштовно

Залиште нам заявку