Без води на Землі не проживе жодна людина і жодна жива істота. Однак сьогодні її якість далеко не найкраща. Саме тому перед вживанням води зі свердловини необхідно провести ретельне очищення. Для цього проводиться цілий комплекс робіт з підготовки та водоочищення. Крім того, щоб свердловини працювали ефективно і без перебоїв, слід слідкувати за ними, а також правильно обслуговувати. Цю процедуру слід довірити професійним фахівцям із компанії «Юрський Горизонт». Вони виконають якісну роботу з підготовки та водоочищення системи під ключ.

Комплекс послуг з водоочищення

Промислове водоочищенняОчищення свердловин і систем водопостачання потребують не лише заміські будинки, а й також промислові підприємства, заводи та виробництва. Процес видалення різних домішок включає цілу низку послуг, а також використання обладнання. Звернувшись до компанії «Юрський Горизонт», ви отримаєте виконання наступних процедур з водоочищення та водопідготовки:

 • хімічний аналіз складу питної води;
 • складання схеми водопідготовки (по суті є підготовкою технічного завдання);
 • монтажні та пусконалагоджувальні роботи очисної станції;
 • сервісне та гарантійне обслуговування (необхідне для підтримки працездатності системи та усунення аварійних ситуацій).

Вартість послуг, що надаються, ви можете уточнити у фахівців компанії після виїзду співробітників на ділянку для огляду місця встановлення та визначення ними фронту робіт.

Які типи фільтрів бувають залежно від конструкції

Щоб довести питну рідину до необхідного рівня норм чистоти, можуть використовуватися різні очисні станції та пристрої. Усі вони між собою відрізняються конструктивними особливостями, і навіть принципом роботи. Сьогодні існують такі способи фільтрації: механічне, хімічне, та мембранне очищення, а також метод абсорбції. Найчастіше для очищення води на промислових підприємствах та в будинках використовуються фільтри. Така популярність обумовлена ​​досить низькою ціною процедури очищення зі своїми застосуванням.
Виходячи з конструктивних особливостей, фільтри бувають:

 • у вигляді звичайної насадки на кран;
 • вбудовані в систему водопостачання;
 • у вигляді пристрою, що приєднується до крана на момент фільтрації.

Обираючи один із перерахованих варіантів, також слід враховувати спосіб підключення системи очищення свердловини.

Які бувають варіанти фільтрів за принципом роботи

Промислове водоочищенняКрім відмінностей у самій конструкції, фільтри також мають різний принцип роботи та призначення. До них належать такі варіанти:

 1. Механічні. Даний фільтр дозволяє очистити воду від таких нерозчинних домішок, як пісок, іржа, а також інших великих забруднень.
 2. Знезалізувачі. Такий варіант використовується для видалення заліза та марганцю з рідини шляхом їх окислення.
 3. Пом’якшувачі. Даний фільтр дозволяє знизити жорсткість води внаслідок видалення надлишків солей кальцію та магнію.
 4. Зворотний осмос. Такий варіант дозволяє зробити тонке очищення рідини від різних домішок на молекулярному рівні. Після проведення очищення вода практично стерильна.
 5. Вугільні. Даний фільтр працює за методом адсорбції, ефективно справляючись з органічними та неорганічними сполуками. При цьому також поглинаються фтор та розчинені в рідині гази.

Сам собою процес промислового водоочищення відрізняється від побутового лише масштабом. На виробничих підприємствах воду використовують регулярно і вона має відповідати певним нормам якості. Системи водоочищення низької якості здатні не тільки завдати шкоди для здоров’я співробітників компанії, але і також спричинити великі збитки. Встановлення водоочисної станції потрібне для різних промислових сфер. Насамперед вона потрібна для харчової промисловості, транспортних організацій та багатьох інших.
Вже складених схем у промисловості немає, оскільки кожен об’єкт вимагає індивідуального підходу, і навіть вибору устаткування.
Внаслідок автоматизації фільтраційними установками можна керувати віддалено за допомогою пульта оператора або зі смартфона. Сучасні розробки, що використовуються в даній галузі, дозволяють впровадити контроль над очисними станціями в систему виробничого процесу або автоматизації котельні.
Промислове очищення високої якості передбачає використання різних способів і технологій, заснованих на первісному стані води, поставлених завдань, і навіть інших чинників.

Переваги від співпраці з компанією «Юрський Горизонт»

Очищення систем водопостачання від домішок на промислових підприємствах є досить складним процесом. Однак воно необхідне не тільки для того, щоб не нашкодити здоров’ю своїх співробітників, а й для виробництва. При цьому важливо приділити особливу увагу вибору фільтра, а також зробити його правильне встановлення та регулярно обслуговувати.
Без спеціальних знань та навичок у цій галузі можна неякісно або не до кінця очистити воду від забруднень, що надалі призведе до виникнення засмічень та поломок насосного обладнання. Звернувшись до компанії «Юрський Горизонт», ви отримаєте високоякісне очищення систем водопостачання від професіоналів своєї справи та за вигідними цінами. Крім того, у нас ви можете замовити послугу буріння свердловини під ключ і багато інших.
При оформленні заявки вас проконсультують, а також надішлють до вас фахівця для огляду ділянки, а також визначення переліку та термінів виконання робіт. На основі цих даних буде складена кінцева вартість. При цьому оплата буде здійснюватися вже після виїзду фахівців та підписання договору з компанією.

Вас цікавить промислове водоочищення?

Консультація і виїзд
на ділянку - безкоштовно

Залиште нам заявку