Буріння свердловин на воду в Житомирі (Житомирська область)

Буріння свердловин на воду в Житомирі (Житомирська область)Напевно, бути незалежним як в житті, так і в плані водопостачання бажає кожна людина. Найкраще з цим впорається автономна свердловина, вода в якій є завжди і у великій кількості, забезпечуючи всі Ваші потреби, будь то просто сад, газон або город. Оскільки артезіанська свердловина буриться на відносно велику глибину в порівнянні з колодязями, вода проходить через безліч горизонтів, які виступають її фільтром і забезпечують належне очищення.

Наша компанія Юрський Горизонт як ніхто розуміє, що Вам потрібно. Працюючи на цьому ринку буріння більше 10 років, нами був накопичений цінний досвід, який допомагає нам рухатися вперед і надавати кращий сервіс для наших клієнтів.

Ми вже давно займаємося бурінням свердловин в Житомирській області, вона характеризується розміщенням на гранітному щиті (кам’яниста порода). Це означає, що в Житомирській області буряться в основному гранітні свердловини глибиною в середньому 55 метрів. Доходячи до граніту, ми буримо по пісках, піщаниках і глинах проходячи в середньому 25 метрів, ці прошарки порід харчується від верховодки і дощових опадів, якість води залишає бажати кращого. Але це не означає, що в гранітних свердловинах вода завжди кращої якості. Наприклад, як виняток, на півдні Житомирської області є перевищення по залізу. Ця проблема вирішується шляхом установки системи очищення. Як правило, вода з гранітних свердловин хорошої якості.

Буріння свердловин на воду в Житомирі (Житомирська область)При бурінні свердловин в Житомирі застосовуємо кращі матеріали, які є на ринку – це популярні варіанти пластикової труби (ø125, ø140) і метал, який застосовується вкрай рідко, тільки якщо цього вимагає технологія виконання свердловини.  Такі випадки зустрічаються на Словечансько-Овруцькому кряжі і околицях. У глині ​​і піску знаходяться камені 0,5-1 м, які при процесі буріння можуть створити аварійну ситуацію аж до втрати інструменту.

Для нас, буріння свердловин на воду в Житомирській області не представляє великої складності, тому беремося за будь-які види робіт, дотримуючись технологію. Свердловина на воду в Житомирі виконується по можливості швидко, а головне якісно, ​​підкріплюючи це гарантією на 3 роки. Ціна на буріння свердловин в Житомирі Вас обов’язково порадує!

Пробурити свердловину в Житомирі та Житомирській області під ключ, уточнити вартість, отримати більш детальну консультацію, а також відповіді на всі питання, Ви зможете просто зателефонувавши нашому менеджеру по телефону, вказаному на сайті.

Вам потрібно пробурити свердловину?

Заповніть формучи

Зв'яжіться з нами

(067) 50-60-986
(050) 43-43-420

м. Житомир
вул. Руданського 26

zhitomir@burenie-ug.com.ua

Ви можете недорого замовити буріння свердловин на воду під ключ в таких регіонах

* Андрушевский район * Барановский район * Бердичевский район * Брусиловский район * Володарско-Волынский район * Емильчинский район * Житомирский район * Коростенский район * Коростышевский район * Лугинский район * Любарский район * Малинский район * Народичский район * Новоград-Волынский район * Овручский район * Олевский район * Попельнянский район * Радомышльский район * Романовский район * Ружинский район * Червоноармейский район * Черняховский район * Чудновский район

error: Content is protected !!