Житомирський район, розташований у Західній частині України, відомий багатими водними ресурсами, що дає можливість створення ефективного приватного водопостачання шляхом облаштування артезіанських свердловин. Ми в компанії «Юрський Горизонт» готові надати послуги швидкого та якісного буріння свердловин на воду. Дізнайтесь вартість робіт для конкретно вашого проекту та замовляйте їх, щоб забезпечити своє домашнє господарство чи підприємство якісною чистою водою.

Буріння свердловин на воду в Житомирі та Житомирському районі

Житомирська область простягається на широкій території України. Здебільшого це рівна місцевість з невеликими пагорбами та пагорбами. Глибина водоносних горизонтів у різній місцевості може істотно відрізнятися, впливаючи на потрібну глибину буріння. Житомирський район області характеризується своїми особливостями під час проведення робіт. Наприклад, можуть зустрічатися гранітні породи або грунт може містити велике каміння та валун. Загалом місцевість Житомирського району сприятлива для проведення робіт із буріння артезіанських свердловин на воду — на території краю більшою мірою поширені дерново-підзолисті ґрунти або чорноземи.

Специфіка буріння свердловини на воду у Житомирському районі

Буріння свердловин у Житомирі та Житомирському районіОсобливості буріння свердловин на воду у Житомирському районі обумовлені як геологічними особливостями місцевості, так і специфікою водоносних горизонтів у цьому регіоні. Водоносні шари тут можуть розташовуватись на різних глибинах. У деяких місцях вони можуть бути досить близькими до поверхні землі, в той час як в інших районах потрібно пробурити свердловину на значну глибину, щоб дістатися водоносних шарів. Це впливає як на вартість та складність робіт з буріння свердловин, так і на вибір методів та обладнання для проведення цих робіт. Все це вимагає від фахівців високої кваліфікації та гнучкості у виборі методів та обладнання для успішного виконання робіт із буріння свердловин.

Фахівці компанії «Юрський Горизонт» без проблем впораються з цим завданням, адже ми маємо філію в кожній області України. Завдяки цьому ви спілкуватиметеся з частиною нашої команди, яка спеціалізується на конкретному регіоні та знає про нього все і навіть більше, що гарантує найвищу якість виконання робіт.

Як і де замовити буріння свердловин на воду в Житомирі та Житомирському районі

Замовляючи послуги з буріння або ремонту свердловин та створення систем водопостачання в компанії Юрський Горизонт, ви отримуєте абсолютну впевненість як готовий проект, а також дотримання всіх термінів робіт. Ми використовуємо передове технічне обладнання, що дозволяє нам проводити роботи ефективно, безпечно та з мінімальними витратами часу.

Ми розуміємо, що потреби кожного клієнта є унікальними, тому пропонуємо індивідуальний підхід до кожного проекту. Це включає консультації перед початком робіт, адаптацію методів буріння під конкретні умови і вимоги замовника. Професійний персонал завжди готовий надати докладну інформацію, допомогти у вирішенні будь-яких питань.

Дізнатися ціни на буріння свердловин у Житомирському районі

Вартість буріння свердловиниБуріння свердловин у Житомирі та Житомирському районі на воду у Житомирському районі залежить від різних факторів, включаючи глибину свердловини, тип ґрунту, тип бурової установки, обрану технологію буріння. Проте в середньому ціни на цю послугу дуже конкурентні і доступні широкому колу клієнтів. Для роботи пластиковими трубами вартість складає:

 • ø 110, 850–950 грн/метр;
 • ø 125, 900–1100 грн/метр;
 • ø 140, 1150–1400 грн/метр;
 • ø 160, 1800–2400 грн/метр;
 • ø 225 3500–5500 грн/метр.

Для роботи буровою установкою з металевими трубами:

 • ø 108, 1100–1200 грн/метр;
 • ø 127, 1200–1300 грн/метр;
 • ø 133, 1300–1600 грн/метр;
 • ø 159, 1800–2400 грн/метр;
 • ø 219, 3800–6000 грн/метр.

Повну вартість проекту з облаштуванням свердловини та створення ефективної системи водопостачання уточнюйте у наших менеджерів, які завжди готові надати вам детальний кошторис, щоб ви могли прийняти максимально усвідомлений вибір.

Заповніть форму
  Зв'яжіться з нами

  Менеджер 1 – (098) 460 55 77 (viber)
  (зона обслуговування №1 вся Житомирська область)
  Менеджер 2 – (067) 506 09 86 (viber)
  (зона обслуговування зазначена на мапі під номером 2)
  м. Житомир вул. Руданського 26
  [email protected]
  Бурение скважин в Житомирской области

  Ви можете недорого замовити буріння свердловин на воду під ключ в таких регіонах

  смт Андрушівка місто Баранівка Бердичівський
  смт Брусилів смт Хорошів смт Ємільчине
  Житомирский Коростенський місто Коростишів
  смт Лугини смт Любар місто Малин
  смт Народичі Новоград-Волинський місто Овруч
  місто Олевськ смт Попільня місто Радомишль
  смт Романів смт Ружин смт Пулини
  місто Черняховськ місто Чуднів

  Часті питання про проведення бурових робіт

  Які документи надає наша компанія на буріння свердловини ?

  Ми надаємо дозвіл, сертифікати, а також паспорт на свердловину. Ми є гарантом, тому беремо на себе відповідальність за регуляцію технічного процесу буріння.

  Яка ціна буріння свердловини і що в неї входить ?

  Послуга з буріння свердловин та її ціна за метр включає: виїзд інженера на ділянку, підготовчі роботи, витрати, пов'язані з бурінням і прокачуванням води.

  Як визначити глибину свердловини ?

  Фахівці нашої компанії ретельно підходять до етапу проектування свердловини. Для розрахунку її глибини використовуються кадастрові документи по ділянці, щоб максимально точно визначити обсяг робіт і надання замовнику кошторису.

  Взимку пробурити свердловину дешевше?

  Ні, ціна на буріння свердловини не змінюється в залежності від пори року.

  Чи є відео з вашою роботою, відгуки?

  На сторінці сайту є відео про те, як проходить процес буріння свердловин нашою компанією від А до Я. Також присутні реальні відео відгуки про виконану роботу.