Буріння свердловин в Полтаві та Полтавській області

Буріння свердловин в Полтаві та Полтавській області Буріння свердловин в Полтаві та Полтавській області

Буріння свердловин в Полтаві та Полтавській області

Технологія буріння свердловин

буріння свердловин Полтава та Полтавська областьМи проводимо буріння свердловин по всій Полтавській області. За сім років роботи по Полтавській області нами пробурено понад п’ятсот свердловин, і накопичений великий практичний досвід. Для більш якісного вибору по глибинах і оптимізації бурового процесу додатково використовуємо чотири томи геологічних розрізів.

Свердловина на воду в Полтаві та Полтавській області: індивідуальний підхід

Коли справа стосується свердловин на воду у Полтаві та Полтавській області, індивідуальний підхід відіграє ключову роль. Враховуючи різноманітні геологічні особливості та вимоги замовників, важливо забезпечити ретельне вивчення місцевості та виконання робіт з урахуванням конкретних потреб. Це може включати аналіз ґрунтових вод, розрахунки глибини свердловини, а також вибір найбільш ефективних технологій і обладнання.

Зверніться до фахівців Юрського Горизонту, щоб отримати вичерпну інформацію про послуги, а також замовити буріння свердловини за вигідною вартістю.

Особливості буріння свердловини на воду в Полтаві та Полтавській області

Особливості буріння свердловини на воду в Полтаві та Полтавській області можуть змінюватись в залежності від місцевих геологічних умов та потреб замовника. Наприклад, у деяких районах може знадобитися глибше буріння через особливості грунтових вод або проблеми з доступністю води на дрібних глибинах. Також можуть враховуватися вимоги щодо якості води, необхідність використання спеціалізованих фільтруючих систем та інші фактори, що впливають на процес буріння та експлуатації свердловини.

Буріння свердловин в Полтавській області проводиться обертовим способом з промивної рідиною. У нашому розпорядженні дві бурові установки. У важкодоступних місцях використовується розбірна електро-установка, що працює до 120 м.п. і велика УРБ2.5 з дизельним економічним мотором.

У Полтавській області буріння свердловин проводиться на три основні горизонти – Полтавський, Харківський і Бучацький, вивчіть інформацію і виберете те що краще.

Види водоносних горизонтів у Полтавському регіоні

Буріння свердловин в Полтаві та Полтавській областіПолтавський горизонтбуріння свердловин Полтава та Полтавська область

Полтавський горизонт зберігся від розмиву тільки на підвищених ділянках плато, має острівне поширення, і відсутня по долинах великих річок і балок. Дренується річковий і яружно-балочної мережею. Харчування здійснюється за рахунок атмосферних опадів.

У покрівлі горизонт перекритий щільними жовтими і червоно-бурими глинами, і має глибину залягання 30-50 метрів. Вода прісна, гідрокарбонатно-кальцієвого складу, з частим перевищенням по залізу, азотним та органічних сполук, придатна для господарсько-технічного водопостачання. За структурою, пісок від середньозернистого до крупнозернистого, чистий. Це означає, що свердловина якийсь час може простоювати. В процесі буріння свердловин на воду з піску велике значення набуває фільтр з нержавіючої сітки. Води полтавського горизонту знайшли поширення за допомогою колодязів і малодебітних свердловин в приватних садибах.

Харківський горизонт

буріння свердловин Потава

Харківський горизонт поширений майже по всій території Полтавської області із середнім заляганням 80 м.п і досягає до 120 м.п. в середній частині області. Водомісткими породами є піски кварц-глауконітового з прошарками глин і пісків. Чергування піщаних і глинистих шарів призводить іноді до утворення в цій товщі двох-трьох водоносних шарів. Піски різнозерністі, з невеликими включеннями пилу, але в околицях Багачки велику кількість пилу в цьому горизонті є справжньою проблемою. У центральній частині горизонт напірний, в пониженнях спостерігається самоізлив. Води з підвищеним вмістом заліза і загальної жорсткістю до 10 мг-екв / дм3. Через задовільну якість і значну водообильність, для водопостачання використовується повсюдно.

Бучакського-Канівський водоносний комплекс

Бучакського-Канівський водоносний комплекс, який поширений по всій території Полтавської області, має велику водообильність і широко використовується для централізованого водопостачання, населених пунктів, підприємств, і технологічний супровід тваринницьких комплексів. Середня глибина залягання 180м.п, в деяких випадках досягаючи 300 м.п. Буріння свердловин на Бучакський комплекс виконується в дві колони. Свердловини, які експлуатують цей горизонт, зазвичай розкривають лише бучакські піски і рідше заглиблюються в товщу низлежащих більш дрібнозернистих і глинистих пісків канівської свити, які мають погану водовіддачу.

Горизонт перекритий потужною товщею блакитної мергелистої глини, яка захищає горизонт від гідравлічного зв’язку з вище розміщеним харківським водоносом, в підошві горизонту залягають канівські чорні глини.

буріння свердловин Полтава та Полтавська область

Харчування Бучакського-канівського водоносного горизонту відбувається в північній частині Харківської області і за рахунок переливання вод тріщинуватої гранітної зони по лінії від Черкас до Кременчука, яким властиві більш високі п’єзометричні рівні. В межах Полтавської області води відзначаються за хімічним складом. В окремих випадках свердловина може містити бром, бор, фтор і інші мікрокомпоненти, і використовуватися для розливу мінеральних та столових вод. Тому проводити ручне буріння свердловин буде проблематично.

Для того щоб дізнатися актуальну ціну на буріння свердловин в Полтаві, пробурити свердловину, отримати більш детальну і точну консультацію, рекомендуємо набрати нашого менеджера, він відповість на всі Ваші запитання.

Ціна на буріння свердловин в Полтаві (Полтавська область)

Пластикова трубаМеталева труба
1ДіаметрЦінаДіаметрЦіна
2ø90750-800 грнø89850 грн
3ø110750-900 грнø108900 грн
4ø125800-1200 грн
ø1271300 грн
5ø 1401300-1700 грнø1331600 грн
6ø 1601500-2000 грнø1592000 грн
7ø 2254000-6000 грнø2195500 грн
ЯК МИ ПРАЦЮЄМО
 • ДЗВІНОК

  Ви телефонуєте і отримуєте
  консультацію по телефону

 • ВИЇЗД

  Безкоштовний виїзд
  фахівця
  до Вас на ділянку

 • ДОГОВІР

  Вибір місця буріння,
  визначення кошторисом вартості,
  термінів і укладення договору

 • БУРІННЯ

  Коли черга підійшла
  до Вас, бурова виїжджає
  і бурить свердловину

 • ОПЛАТА

  Оплата по факту
  метражу, отримання
  паспорта та гарантії

 • МОНТАЖ

  Ви запрошуєте
  на ділянку фахівця
  для монтажу насоса
  і підключення води до дому

Популярні запити: буріння свердловин полтава, буріння свердловин полтава вартість, буріння свердловин у полтавській області, буріння свердловин полтава ціна, свердловини полтава, буріння свердловин на воду полтава

Відгуки клієнтів по бурінню свердловин

Наше відео з буріння і облаштування свердловин

Вам потрібно пробурити свердловину в Полтаві (Полтавської області)?

Заповніть форму  чи

  Зв'яжіться з нами

  (067) 360-22-77 (viber)
  (050) 43-43-055

  м. Полтава
  вул Львівська 26

  [email protected]

  Ви можете недорого замовити буріння свердловин на воду під ключ в таких регіонах

   

  смт Велика Багачка місто Гадяч місто Глобино
  смт Диканька місто Зіньків місто Карлівка
  місто Кобеляки смт Козельщина смт Котельва
  Кременчуцький район місто Лохвиця Лубенський район
  смт Машівка Миргородський район смт Нові Санжари
  Полтавський район смт Решетилівка смт Семенівка
  місто Хорол смт Чорнухах смт Чутовому
  смт Шишаки

  Часті питання про проведення бурових робіт в Полтаві

  💰 Яка вартість буріння свердловини в Полтаві?

  В ціну буріння свердловини входять: процес буріння, обсадка свердловини сталевими або пластиковими трубами і прокачування свердловини. Купівля насосного обладнання, автоматика підбирається вже для готової свердловини і оплачується окремо.

  ⭐️ Які документи ми надаємо на буріння в Полтаві?

  При бурінні свердловини оформляються такі документи: договір на свердловину, паспорт на свердловину і документальні гарантії. Договір на свердловину закоючається до початку виконання послуг, в ньому вказується орієнтовна ціна буріння. У паспорті вказуються характеристики свердловини. Ми є гарантом, тому беремо на себе відповідальність за регуляцію технічного процесу буріння, також надаємо документальну гарантію і рекомендаціями по експлуатації свердловини.

  🚰 Краще бурити свердловину або колодязь?

  Рівень води може опускатися нижче встановленого, тому колодязі часто пересихають. Тому більш надійним рішенням буде пробурити свердловину.