Буріння свердловин на воду в Полтаві (Полтавська область)

Технологія буріння свердловин

буріння свердловин ПолтаваМи проводимо буріння свердловин по всій Полтавській області. За сім років роботи по Полтавській області нами пробурено понад п’ятсот свердловин, і накопичений великий практичний досвід. Для більш якісного вибору по глибинах і оптимізації бурового процесу додатково використовуємо чотири томи геологічних розрізів.

Буріння свердловин в Полтавській області проводиться обертовим способом з промивної рідиною. У нашому розпорядженні дві бурові установки. У важкодоступних місцях використовується розбірна електро-установка, що працює до 120 м.п. і велика УРБ2.5 з дизельним економічним мотором.

У Полтавській області буріння свердловин проводиться на три основні горизонти – Полтавський, Харківський і Бучацький, вивчіть інформацію і виберете те що краще.

Види водоносних горизонтів

Полтавський горизонт

Полтавський горизонт зберігся від розмиву тільки на підвищених ділянках плато, має острівне поширення, і відсутня по долинах великих річок і балок. Дренується річковий і яружно-балочної мережею. Харчування здійснюється за рахунок атмосферних опадів.

У покрівлі горизонт перекритий щільними жовтими і червоно-бурими глинами, і має глибину залягання 30-50 метрів. Вода прісна, гідрокарбонатно-кальцієвого складу, з частим перевищенням по залізу, азотним та органічних сполук, придатна для господарсько-технічного водопостачання. За структурою, пісок від буріння свердловин Потавасередньозернистого до крупнозернистого, чистий. Це означає, що свердловина якийсь час може простоювати. В процесі буріння свердловин на воду з піску велике значення набуває фільтр з нержавіючої сітки. Води полтавського горизонту знайшли поширення за допомогою колодязів і малодебітних свердловин в приватних садибах.

Харківський горизонт

Харківський горизонт поширений майже по всій території Полтавської області із середнім заляганням 80 м.п і досягає до 120 м.п. в середній частині області. Водомісткими породами є піски кварц-глауконітового з прошарками глин і пісків. Чергування піщаних і глинистих шарів призводить іноді до утворення в цій товщі двох-трьох водоносних шарів. Піски різнозерністі, з невеликими включеннями пилу, але в околицях Багачки велику кількість пилу в цьому горизонті є справжньою проблемою. У центральній частині горизонт напірний, в пониженнях спостерігається самоізлив. Води з підвищеним вмістом заліза і загальної жорсткістю до 10 мг-екв / дм3. Через задовільну якість і значну водообильність, для водопостачання використовується повсюдно.

Бучакського-Канівський водоносний комплекс

Бучакського-Канівський водоносний комплекс, який поширений по всій території Полтавської області, має велику водообильність і широко використовується для централізованого водопостачання, населених пунктів, підприємств, і технологічний супровід тваринницьких комплексів. Середня глибина залягання 180м.п, в деяких випадках досягаючи 300 м.п. Буріння свердловин на Бучакський комплекс виконується в дві колони. Свердловини, які експлуатують цей горизонт, зазвичай розкривають лише бучакські піски і рідше заглиблюються в товщу низлежащих більш дрібнозернистих і глинистих пісків канівської свити, які мають погану водовіддачу.

буріння свердловин Полтава

Горизонт перекритий потужною товщею блакитної мергелистої глини, яка захищає горизонт від гідравлічного зв’язку з вище розміщеним харківським водоносом, в підошві горизонту залягають канівські чорні глини.

Харчування Бучакського-канівського водоносного горизонту відбувається в північній частині Харківської області і за рахунок переливання вод тріщинуватої гранітної зони по лінії від Черкас до Кременчука, яким властиві більш високі п’єзометричні рівні. В межах Полтавської області води відзначаються за хімічним складом. В окремих випадках свердловина може містити бром, бор, фтор і інші мікрокомпоненти, і використовуватися для розливу мінеральних та столових вод.

Для того щоб дізнатися актуальну ціну на буріння свердловин в Полтаві, пробурити свердловину, отримати більш детальну і точну консультацію, рекомендуємо набрати нашого менеджера, він відповість на всі Ваші запитання.

Ціна на буріння свердловин в Полтаві (Полтавська область)

Пластикова трубаМеталева труба
1ДіаметрЦінаДіаметрЦіна
2ø90300-350ø89380
3ø110320-380ø108420
4ø125350-450
ø127550
5ø 140400-480ø133600
6ø 160500-700ø159900
7ø2191500

Вам потрібно пробурити свердловину?

Заповніть формучи

Зв'яжіться з нами

(067) 470-55-33
(050) 43-43-055

м. Полтава
вул Львівська 26

[email protected]

Ви можете недорого замовити буріння свердловин на воду під ключ в таких регіонах