Буріння свердловин на воду у Полтаві (Полтавська область)

Технологія буріння свердловин

буріння свердловин ПолтаваМи проводимо буріння свердловин по всій Полтавській області. За сім років роботи по Полтавській області нами пробурено понад п’ятсот свердловин, і накопичений великий практичний досвід. Для більш якісного вибору по глибинах і оптимізації бурового процесу додатково використовуємо чотири томи геологічних розрізів.

Буріння свердловин в Полтавській області проводиться обертовим способом з промивної рідиною. У нашому розпорядженні дві бурові установки. У важкодоступних місцях використовується розбірна електро-установка, що працює до 120 м.п. і велика УРБ2.5 з дизельним економічним мотором.

У Полтавській області буріння свердловин проводиться на три основні горизонти – Полтавський, Харківський і Бучацький, вивчіть інформацію і виберете те що краще.

Види водоносних горизонтів

Полтавський горизонт

Полтавський горизонт зберігся від розмиву тільки на підвищених ділянках плато, має острівне поширення, і відсутня по долинах великих річок і балок. Дренується річковий і яружно-балочної мережею. Харчування здійснюється за рахунок атмосферних опадів.

У покрівлі горизонт перекритий щільними жовтими і червоно-бурими глинами, і має глибину залягання 30-50 метрів. Вода прісна, гідрокарбонатно-кальцієвого складу, з частим перевищенням по залізу, азотним та органічних сполук, придатна для господарсько-технічного водопостачання. За структурою, пісок від буріння свердловин Потавасередньозернистого до крупнозернистого, чистий. Це означає, що свердловина якийсь час може простоювати. В процесі буріння свердловин на воду з піску велике значення набуває фільтр з нержавіючої сітки. Води полтавського горизонту знайшли поширення за допомогою колодязів і малодебітних свердловин в приватних садибах.

Харківський горизонт

Харківський горизонт поширений майже по всій території Полтавської області із середнім заляганням 80 м.п і досягає до 120 м.п. в середній частині області. Водомісткими породами є піски кварц-глауконітового з прошарками глин і пісків. Чергування піщаних і глинистих шарів призводить іноді до утворення в цій товщі двох-трьох водоносних шарів. Піски різнозерністі, з невеликими включеннями пилу, але в околицях Багачки велику кількість пилу в цьому горизонті є справжньою проблемою. У центральній частині горизонт напірний, в пониженнях спостерігається самоізлив. Води з підвищеним вмістом заліза і загальної жорсткістю до 10 мг-екв / дм3. Через задовільну якість і значну водообильність, для водопостачання використовується повсюдно.

Бучакського-Канівський водоносний комплекс

Бучакського-Канівський водоносний комплекс, який поширений по всій території Полтавської області, має велику водообильність і широко використовується для централізованого водопостачання, населених пунктів, підприємств, і технологічний супровід тваринницьких комплексів. Середня глибина залягання 180м.п, в деяких випадках досягаючи 300 м.п. Буріння свердловин на Бучакський комплекс виконується в дві колони. Свердловини, які експлуатують цей горизонт, зазвичай розкривають лише бучакські піски і рідше заглиблюються в товщу низлежащих більш дрібнозернистих і глинистих пісків канівської свити, які мають погану водовіддачу.

буріння свердловин Полтава

Горизонт перекритий потужною товщею блакитної мергелистої глини, яка захищає горизонт від гідравлічного зв’язку з вище розміщеним харківським водоносом, в підошві горизонту залягають канівські чорні глини.

Харчування Бучакського-канівського водоносного горизонту відбувається в північній частині Харківської області і за рахунок переливання вод тріщинуватої гранітної зони по лінії від Черкас до Кременчука, яким властиві більш високі п’єзометричні рівні. В межах Полтавської області води відзначаються за хімічним складом. В окремих випадках свердловина може містити бром, бор, фтор і інші мікрокомпоненти, і використовуватися для розливу мінеральних та столових вод.

Для того щоб дізнатися актуальну ціну на буріння свердловин в Полтаві, пробурити свердловину, отримати більш детальну і точну консультацію, рекомендуємо набрати нашого менеджера, він відповість на всі Ваші запитання.

Ціна на буріння свердловин в Полтаві (Полтавська область)

Пластикова трубаМеталева труба
1ДіаметрЦінаДіаметрЦіна
2ø90300-350ø89380
3ø110320-380ø108420
4ø125350-450
ø127550
5ø 140400-480ø133600
6ø 160500-700ø159900
7ø2191500

Вам потрібно пробурити свердловину в Полтаві (Полтавської області)?

Заповніть формучи

Зв'яжіться з нами

(067) 470-55-33
(050) 43-43-055

м. Полтава
вул Львівська 26

[email protected]

Ви можете недорого замовити буріння свердловин на воду під ключ в таких регіонах

Великобагачанський район Гадяцький район Глобинський район
Диканський район Зіньківський район Карлівський район
Кобеляцький район Козельщинський район Котелевський район
Лохвицький район Лубенський район Машівський район
Миргородський район Новосанжарський район Полтавський район
Решетилівський район Семенівський район Хорольський район
Чорнухинський район Чутівський район Шишацький район