Буріння свердловин на воду в Дніпрі (Дніпропетровська область)

Корисна інформація по бурінню свердловин в Дніпрі та Дніпропетровській області

Буріння свердловин на воду в Дніпрі (Дніпропетровська область)Широку популярність в наш час набула приватна свердловина, особливо якщо вода в колодязях пересихає або бувають часті проблеми з водопостачанням. Компанія Юрський Горизонт виконує буріння свердловин в Дніпропетровській області будь-якої складності. Ми проводимо наші роботи по всій області, в які включається не тільки буріння свердловин, а й комплекс супутніх послуг. Працюючи з нами можна забути про свої клопоти, пов’язаних з водопостачанням.

Дніпропетровщину, в геологічному плані, умовно, можна розділити на правобережну і лівобережну.

Особливості буріння по області

Лівобережна сторона Дніпропетровської області знаходиться в більш вигідних умовах по відношенню до правобережжя за кількістю та якістю питної води. У більшості випадків на лівобережжі буріння свердловин фільтрові, тобто з піску; мають меншу глибину і ціну, при досить великий водообильності в середньому 70м3 на добу. Гранітна свердловина на лівобережжі буриться в разі неможливості зробити фільтрову. Якість води неоднакове. Артезіанська свердловина в Дніпрі на лівобережжі дає хорошу або задовільну воду, і лише невелика частина потребує доочищення. Між правобережжям і лівобережжям є ще і централізований водозабір з річки Дніпро. Через погану якість цієї води, застарілого і зношеного очисного обладнання, ця вода придатна тільки для поливу і ванної кімнати, але ніяк не для кухні (вживання без гарного очищення).

Правобережна сторона Дніпра, граніти, (це основна водоносних порід) покриті в середньому 20-30 метровим шаром осадових порід: глини, суглинки, піски і пісковики. В середньому свердловина в Дніпрі досягає 65 метрів. Бувають, звичайно, винятки залежно від умов рельєфу (по правому березі, на височинах, в окремих випадках, свердловина може досягати і 180м.п.). Вода, доходячи до граніту проходить через шар грунту, що складається з глин і піску, насичуючись мінеральними елементами (кальцій, калій, магній, натрій та інші), які в достатній кількості присутні в верхніх породах.

Свердловина для води в Дніпрі за складом води і її якісними параметрами, особливо по правобережью, залишає бажати кращого. Вирішенням цієї проблеми є установка системи очищення води, яку наші фахівці допоможуть підібрати, встановити і налаштувати.

Кожна пробурена свердловина має свою водообильність. Виходячи з досвіду можна спробувати спрогнозувати, скільки свердловина дасть води на добу.

до 20 м3 – 35%
до 40 м3 – 45%
до 70 м3 – 12%
до 100 м3 і більше – 8%

Вибір труби для свердловини

Популярними варіантами труб в бурінні артезіанських свердловин в Дніпрі є пластик ø125, ø140 або метал ø127. З металевими трубами легше працювати буровикам, тому що їх можна вдарити і придавити, вони міцніші за полімери. Труба з харчового пластику краще для власника артезіанської свердловини, тому що вона не іржавіє і не погіршує якість води. У металевій трубі, вода, настоюючись за ніч з прозорою стає жовтою і віддає болотним запахом. Пластик не боїться блукаючих струмів. Блукаючі струми, в місці установки насоса, з обсадної металевої труби роблять решето. (Добре, що це несприятливе явище трапляється рідко). Ми завжди радимо то, що краще підходить для замовника.

Ціна на буріння  свердловин в Дніпропетровській області

Пластикова трубаМеталева труба
1ДіаметрЦінаДіаметрЦіна
2ø90500-700
ø89800
3ø110600-800ø108900
4ø125700-1000
ø1271100
5ø 140750-1100ø1331150
6ø 160900-1200ø1591300
7ø2192000

Буріння свердловин на воду в Дніпрі (Дніпропетровська область)Вона сильно відрізняється між правобережною та лівобережною сторонами. Свердловина в Дніпрі за ціною відрізняється в залежності від складності робіт і геології.

Скільки б води не було, найголовніше – це її якість, це те, з чого ми складаємося і те, що ми п’ємо кожен день. Не можна забувати про це, адже це наше здоров’я.

Буріння свердловин – складний процес, про який всі за раз не розкажеш.

Для отримання докладної консультації про те, як пробурити свердловину в Дніпрі і Дніпропетровській області, зателефонуйте нашому менеджеру.

Вам потрібно пробурити свердловину?

Заповніть формучи

Зв'яжіться з нами

(097) 777-81-77
(050) 332-77-44

м. Дніпро
вул. Шолохова 25/285

[email protected]

Ви можете недорого замовити буріння свердловин на воду під ключ в таких регіонах