Буріння свердловин у Дніпрі та Дніпропетровській області

Буріння свердловин у Дніпрі та Дніпропетровській області Буріння свердловин у Дніпрі та Дніпропетровській області

Буріння свердловин у Дніпрі та Дніпропетровській області

Буріння свердловин в Дніпрі та Дніпропетровській області

Широку популярність у наш час набула приватна артезіанська свердловина, особливо якщо вода в криницях пересихає або бувають часті проблеми з водопостачанням. Компанія Юрський Горизонт виробляє буріння свердловин на воду у Дніпропетровській області будь-якої складності. Бурінням свердловин Дніпро займається наш відділ у Дніпропетровській області, тому ви отримаєте абсолютну якість виконуваних робіт.

Ми проводимо бурові роботи по всій області, в які включається не тільки буріння свердловин під ключ, а й комплекс супутніх послуг. Працюючи з нами можна забути про свої клопоти, пов’язаних з водопостачанням. Дніпропетровщину, в геологічному плані, умовно, можна розділити на правобережну і лівобережну.

Особливості буріння по Дніпру та області. Свердловина Дніпро

Бурение скважин ДЛівобережна сторона Дніпропетровської області знаходиться в більш вигідних умовах по відношенню до правобережжя за кількістю та якістю питної води. У більшості випадків на лівобережжі буріння свердловин фільтрові, тобто з піску; мають меншу глибину і ціну, при досить великий водообильності в середньому 70м3 на добу. Гранітна свердловина на лівобережжі буриться в разі неможливості зробити фільтрову. Якість води неоднакове. Артезіанська свердловина в Дніпрі на лівобережжі дає хорошу або задовільну воду, і лише невелика частина потребує доочищення. Між правобережжям і лівобережжям є ще і централізований водозабір з річки Дніпро. Через погану якість цієї води, застарілого і зношеного очисного обладнання, ця вода придатна тільки для поливу і ванної кімнати, але ніяк не для кухні (вживання без гарного очищення).

Правобережна сторона Дніпра, граніти, (це основна водоносних порід) покриті в середньому 20-30 метровим шаром осадових порід: глини, суглинки, піски і пісковики. В середньому свердловина в Дніпрі досягає 65 метрів.

Буріння свердловин у Дніпрі та Дніпропетровській областіБувають, звичайно, винятки залежно від умов рельєфу (по правому березі, на височинах, в окремих випадках, свердловина може досягати і 180м.п.). Вода, доходячи до граніту проходить через шар грунту, що складається з глин і піску, насичуючись мінеральними елементами (кальцій, калій, магній, натрій та інші), які в достатній кількості присутні в верхніх породах.

Свердловина для води в Дніпрі за складом води та її якісними параметрами, особливо правобережжя, залишає бажати кращого. Вирішенням цієї проблеми є встановлення системи очищення води, яку наші фахівці допоможуть підібрати, встановити та налаштувати. При цьому ви можете не перейматися тим, скільки коштує пробурити свердловину в Дніпрі, адже ми пропонуємо найвигідніші ціни на ринку.

 

Кожна пробурена свердловина має свою водообильність. Виходячи з досвіду можна спробувати спрогнозувати, скільки свердловина дасть води на добу.

до 20 м3 – 35%
до 40 м3 – 45%
до 70 м3 – 12%
до 100 м3 і більше – 8%

Вибір труби для свердловини

Популярними варіантами труб в бурінні артезіанських свердловин в Дніпрі є пластик ø125, ø140 або метал ø127. З металевими трубами легше працювати буровикам, тому що їх можна вдарити і придавити, вони міцніші за полімери. Труба з харчового пластику краще для власника артезіанської свердловини, тому що вона не іржавіє і не погіршує якість води. У металевій трубі, вода, настоюючись за ніч з прозорою стає жовтою і віддає болотним запахом. Пластик не боїться блукаючих струмів. Блукаючі струми, в місці установки насоса, з обсадної металевої труби роблять решето. (Добре, що це несприятливе явище трапляється рідко). Ми завжди радимо то, що краще підходить для замовника.

Популярні запити: буріння свердловин дніпро, буріння свердловин дніпропетровськ, буріння свердловин дніпропетровськ вартість, буріння свердловин в дніпропетровській області, буріння свердловин дніпро ціна, свердловини дніпро, буріння свердловин на воду дніпро

Ціни на буріння свердловин у Дніпрі та Дніпропетровській області

На буріння свердловин Дніпро ціна сильно відрізняється між правобережною та лівобережною сторонами. Свердловина у Дніпрі за ціною відрізняється залежно від складності робіт та геології.

Скільки води не було, найголовніше — це якість, це те, з чого ми перебуваємо і те, що п’ємо щодня. Не можна забувати про це, адже це наше здоров’я.
Буріння свердловин під воду — складний процес, про який все зараз не розповіси.

Для отримання детальної консультації про те, як пробурити артезіанську свердловину або хочете зробити замовлення — зателефонуйте нашому менеджеру. Ми розповімо, яка буде на те, щоб пробурити свердловину Дніпро ціна, а також опишемо всі етапи робіт, що виконуються.

Пластикова трубаМеталева труба
1ДіаметрЦінаДіаметрЦіна
2ø901350-1400 грнø891400-1500 грн
3ø1101450-1500 грнø1081600-1700 грн
4ø1251600-1700 грн
ø1271800-1900 грн
5ø 1401900-2000 грнø1332100-2200 грн
6ø 1602500 грнø1592700 грн
7ø2196000 грн
ЯК МИ ПРАЦЮЄМО
 • ДЗВІНОК

  Ви телефонуєте і отримуєте
  консультацію по телефону

 • ВИЇЗД

  Безкоштовний виїзд
  фахівця
  до Вас на ділянку

 • ДОГОВІР

  Вибір місця буріння,
  визначення кошторисом вартості,
  термінів і укладення договору

 • БУРІННЯ

  Коли черга підійшла
  до Вас, бурова виїжджає
  і бурить свердловину

 • ОПЛАТА

  Оплата по факту
  метражу, отримання
  паспорта та гарантії

 • МОНТАЖ

  Ви запрошуєте
  на ділянку фахівця
  для монтажу насоса
  і підключення води до дому

Буріння свердловин на воду в Дніпрі (Дніпропетровська область)Вона сильно відрізняється між правобережною та лівобережною сторонами. Свердловина в Дніпрі за ціною відрізняється в залежності від складності робіт і геології.

Скільки б води не було, найголовніше – це її якість, це те, з чого ми складаємося і те, що ми п’ємо кожен день. Не можна забувати про це, адже це наше здоров’я.

Буріння свердловин – складний процес, про який всі за раз не розкажеш.

Для отримання докладної консультації про те, як пробурити свердловину в Дніпрі і Дніпропетровській області, зателефонуйте нашому менеджеру.

Відгуки клієнтів по бурінню свердловин

Наше відео з буріння і облаштування свердловин

Вам потрібно пробурити свердловину в Дніпрі (Дніпропетровської області)?

Заповніть форму  чи

  Зв'яжіться з нами

  (097) 777-81-77 (viber)
  (050) 332-77-44

  м. Дніпро
  вул. Шолохова 25/285

  [email protected]

  Ви можете недорого замовити буріння свердловин на воду під ключ в таких регіонах

  місто Апостолове місто Васильків місто Верхньодніпровськ
  місто Дніпро Дніпровський район Кам’янський район
  Криворізький район смт Кринички смт Магдалинівка
  смт Межова Нікопольський район Новомосковський район
  Павлоградський район смт Петриківка смт Петропавлівка
  смт Покровське місто П’ятихатки Синельниківський район
  смт Солоне смт Софіївка смт Томаківка
  смт Царичанка смт Широке смт Юр’ївка

  Часті питання про проведення бурових робіт у Дніпрі

  💰 Що входить у вартість буріння свердловини у Дніпрі?

  У вартість входять всі витрати пов'язані з бурінням свердловини, труба, паливо, робота. У вартість послуг буріння свердловини не входить насосне обладнання, яке підбирається після буріння і оплачується окремо по необхідності. Що входить у вартість: сам процес буріння, обсадка свердловини сталевими або пластиковими трубами і прокачування свердловини. Насосне обладнання, автоматика підбирається вже для готової свердловини і оплачується окремо.

  ⭐️ Які документи надає наша компанія на буріння у Дніпрі?

  При бурінні свердловини оформляються такі документи: договір на свердловину — полягає на момент початку буріння. В договорі вказується орієнтовна вартість свердловини. Після буріння свердловини в присутності замовника змиритися глибина, дебет, кількість необхідної обсадної труби. Дані фіксуються в актах приймання-передачі, документи підписуються, і тільки після цього відбувається розрахунок. Паспорт на свердловину — це важливий документ і його видає не кожна фірма. У паспорті вказуються характеристики свердловини, які потрібні для підбору насосного обладнання. Разом з паспортом на свердловину надається документальна гарантія та рекомендаціями щодо експлуатації. Ми є гарантом, тому беремо на себе відповідальність за регуляцію технічного процесу буріння.

  🚰 Що краще свердловина або колодязь?

  За останній час рівень води опустився нижче, дуже часто колодязі пересихають, тому краще пробурити свердловину (розкрити повністю водоносний горизонт) опустити колону, при цьому водоносний горизонт буде давати стабільний приплив води і продуктивність свердловини буде висока для використання свердловини на довгі роки.

  ✅ Взимку дешевше пробурити свердловину?

  Ні, ціна на буріння свердловини не змінюється в залежності від пори року.