Буріння свердловин на воду у Дніпрі (Дніпропетровська область)

Корисна інформація по бурінню свердловин в Дніпрі та Дніпропетровській області

Буріння свердловин на воду в Дніпрі (Дніпропетровська область)Широку популярність в наш час набула приватна свердловина, особливо якщо вода в колодязях пересихає або бувають часті проблеми з водопостачанням. Компанія Юрський Горизонт виконує буріння свердловин в Дніпропетровській області будь-якої складності. Ми проводимо наші роботи по всій області, в які включається не тільки буріння свердловин, а й комплекс супутніх послуг. Працюючи з нами можна забути про свої клопоти, пов’язаних з водопостачанням.

Дніпропетровщину, в геологічному плані, умовно, можна розділити на правобережну і лівобережну.

Особливості буріння по області

Лівобережна сторона Дніпропетровської області знаходиться в більш вигідних умовах по відношенню до правобережжя за кількістю та якістю питної води. У більшості випадків на лівобережжі буріння свердловин фільтрові, тобто з піску; мають меншу глибину і ціну, при досить великий водообильності в середньому 70м3 на добу. Гранітна свердловина на лівобережжі буриться в разі неможливості зробити фільтрову. Якість води неоднакове. Артезіанська свердловина в Дніпрі на лівобережжі дає хорошу або задовільну воду, і лише невелика частина потребує доочищення. Між правобережжям і лівобережжям є ще і централізований водозабір з річки Дніпро. Через погану якість цієї води, застарілого і зношеного очисного обладнання, ця вода придатна тільки для поливу і ванної кімнати, але ніяк не для кухні (вживання без гарного очищення).

Правобережна сторона Дніпра, граніти, (це основна водоносних порід) покриті в середньому 20-30 метровим шаром осадових порід: глини, суглинки, піски і пісковики. В середньому свердловина в Дніпрі досягає 65 метрів. Бувають, звичайно, винятки залежно від умов рельєфу (по правому березі, на височинах, в окремих випадках, свердловина може досягати і 180м.п.). Вода, доходячи до граніту проходить через шар грунту, що складається з глин і піску, насичуючись мінеральними елементами (кальцій, калій, магній, натрій та інші), які в достатній кількості присутні в верхніх породах.

Свердловина для води в Дніпрі за складом води і її якісними параметрами, особливо по правобережью, залишає бажати кращого. Вирішенням цієї проблеми є установка системи очищення води, яку наші фахівці допоможуть підібрати, встановити і налаштувати.

Кожна пробурена свердловина має свою водообильність. Виходячи з досвіду можна спробувати спрогнозувати, скільки свердловина дасть води на добу.

до 20 м3 – 35%
до 40 м3 – 45%
до 70 м3 – 12%
до 100 м3 і більше – 8%

Вибір труби для свердловини

Популярними варіантами труб в бурінні артезіанських свердловин в Дніпрі є пластик ø125, ø140 або метал ø127. З металевими трубами легше працювати буровикам, тому що їх можна вдарити і придавити, вони міцніші за полімери. Труба з харчового пластику краще для власника артезіанської свердловини, тому що вона не іржавіє і не погіршує якість води. У металевій трубі, вода, настоюючись за ніч з прозорою стає жовтою і віддає болотним запахом. Пластик не боїться блукаючих струмів. Блукаючі струми, в місці установки насоса, з обсадної металевої труби роблять решето. (Добре, що це несприятливе явище трапляється рідко). Ми завжди радимо то, що краще підходить для замовника.

Ціна на буріння  свердловин в Дніпропетровській області

Пластикова трубаМеталева труба
1ДіаметрЦінаДіаметрЦіна
2ø90800-900ø891000-1100
3ø110900-1000ø1081100-1200
4ø1251000-1200
ø1271200-1300
5ø 1401300-1500ø1331300-1500
6ø 1601500-1700ø1591500-1800
7ø2192800

Буріння свердловин на воду в Дніпрі (Дніпропетровська область)Вона сильно відрізняється між правобережною та лівобережною сторонами. Свердловина в Дніпрі за ціною відрізняється в залежності від складності робіт і геології.

Скільки б води не було, найголовніше – це її якість, це те, з чого ми складаємося і те, що ми п’ємо кожен день. Не можна забувати про це, адже це наше здоров’я.

Буріння свердловин – складний процес, про який всі за раз не розкажеш.

Для отримання докладної консультації про те, як пробурити свердловину в Дніпрі і Дніпропетровській області, зателефонуйте нашому менеджеру.

Вам потрібно пробурити свердловину в Дніпрі (Дніпропетровської області)?

Заповніть формучи

Зв'яжіться з нами

(097) 777-81-77
(050) 332-77-44

м. Дніпро
вул. Шолохова 25/285

[email protected]

Ви можете недорого замовити буріння свердловин на воду під ключ в таких регіонах

Апостолівський район Васильківський район Верхньодніпровський район
Дніпропетровський район Криворізький район Криничанський район
Магдалинівський район Межівський район Нікопольський район
Новомосковський район Павлоградський район Петриківський район
Петропавлівський район Покровський район П’ятихатський район
Синельниківський район Солонянський район Софіївський район
Томаківський район Царичанський район Широківський район
Юр’ївський район