IQ Energy – це грантова програма від європейських фінансових донорів яка компенсує частину грошей на покупку і монтаж високо ефективного обладнання в цьому випадку теплових насосів.

Максимальна сума компенсації, яку можна отримати за програмою 3000 євро.

Дана програма поширюється не тільки на всі види теплових насосів, а й на інші види енерго ефективної модернізації (вікна, системи опалення, котли на біомасі, ізоляція підлог і покрівлі й т.п.)

Програма IQ Energy - економ до 35% на тепловому насосіПроцедура участі складається з наступних пунктів:

  1. Насамперед потрібно підібрати сертифікований тепловий насос, зробити це можна на офіційному сайті , або звернувшись до нас для правильного підбору насоса. Ми виконаємо розрахунки та дамо рахунок фактуру.
  2. З наданими документами потрібно звернутися в банк за цільовим кредитом, на суму необхідну для покупки котла разом з монтажем, а також підтвердити свою платоспроможність для отримання кредиту. Банки партнери, які беруть участь в програмі: ОТП Банк, Райффайзен Банк Аваль і Креді Агріколь Банк, УкрСиббанк.
  3. Після отримання кредиту потрібно зайти на сайт IQ Energy і пройти реєстрацію для підтвердження участі в програмі.
  4. Наступним етапом є робота, пов’язана з монтажем всіх елементів системи та пуск налагодження. По завершенню робіт видаємо акти на виконані роботи.
  5. Коли вся робота вже виконана, потрібно вислати фото за програмою IQ Energy «до і після»
  6. Тепер залишилося тільки дочекатися підтвердження з боку IQ Energy і отримати компенсацію на свій рахунок.

Ця програма хороший спосіб економити на тепловому опаленні, тільки потрібно бути уважним при вивченні умов самої програми .

Якщо у Вас виникли питання можете задати їх нашим фахівцям (067) 756 68 49 або зв’язатися поштою [email protected].