Сучасні жителі прагнуть створити в заміських будинках комфортні умови, які не поступаються ні в чому міським. З цієї причини потреба в наданні послуг буріння останнім часом постійно зростає, разом з цим збільшується кількість компаній, що пропонують свої послуги. На жаль, серед них є недосвідчені новачки, а також шахраї, які прагнуть пристойно заробити, але при цьому не забезпечують належну якість проведених робіт.

Як вибрати бурову компанію
Бурові компанії, в штаті яких містяться працівники, які не мають практичного досвіду з буріння, спеціальної освіти, у яких відсутні елементарні знання з геології, не здатні створювати свердловини, що відповідають вимогам локального водопостачання.

Щоб уникнути співпраці з некваліфікованими фахівцями з буріння, корисно знати, як здійснюється вибір бурової компанії, за якими критеріями можна судити про рівень їх професіоналізму.

Рекомендації по вибору бурової компаніїВідмінні риси кращих бурових компаній

Перш ніж почати співпрацювати з буровою компанією, яка пропонує послуги буріння свердловин, монтажу систем водопостачання та каналізації, корисно ознайомитися з її документацією, а також вивчити відгуки клієнтів про цю компанію.

Якісне надання послуг зможе забезпечити тільки висококваліфікований персонал, тому важливо поцікавитися, які фахівці складають штат. Важливо дізнатися, як довго компанія надає послуги буріння, в яких умовах звикли працювати її співробітники.

Бурова компанія зможе забезпечити швидке і якісне виконання робіт тільки при наявності сучасного парку спеціального бурового обладнання.

Гарна компанія прагне задовольнити запити своїх клієнтів, піклується про підтримку своєї репутації, тому надає гарантію якості на всі виконані її співробітниками роботи.

Поширені помилки при виборі бурової компанії

Найпоширенішою помилкою при виборі компанії є підхід, при якому пріоритет віддається підрядникам, що пропонують мінімальну вартість.

Дешеві послуги пропонуються в тих випадках, коли використовуються неякісні матеріали. Згодом такі свердловини швидко виходять з ладу. Низькі ціни пропонуються і при використанні малогабаритного обладнання, що характеризується низьким рівнем функціонування. При використанні такого обладнання клієнти часто отримують не свердловину, а отвір в землі, не здатне забезпечити підйом і подачу чистої води. Малогабаритне обладнання не здатна занурюватися на максимальну глибину, щоб отримати якісну воду.

Переваги співпраці з ТОВ “Юрський Горизонт”

Фахівці ТОВ “Юрський Горизонт” є відмінними майстрами, професіоналізм яких підкріплений не тільки спеціальними знаннями, а й багатим практичним досвідом. Компанія має сучасне обладнання, яке дозволяє виконувати різні за рівнем складності види буріння.

Фахівці ТОВ “Юрський Горизонт” швидко і максимально якісно виконають буріння свердловин. При необхідності співробітники компанії нададуть інформаційну підтримку, нададуть компетентні консультації, а також здійснять якісне сервісне обслуговування.

Вибір бурової компанії – відповідальне і непросте завдання, від якості виконання якого залежить якість буріння свердловини.

Вас цікавить рекомендації по вибору бурової компанії?

Консультація і виїзд
на ділянку - безкоштовно

Залиште нам заявку