Ніхто не стане заперечувати важливість води для підтримки міцного здоров’я і поліпшення загального самопочуття людини. Однак важливим є не сам факт вживання води, а то, яку воду вживає людина.

У воді містяться різні домішки, частина з яких є корисними для організму людини. Саме з цієї причини вживання дистильованої води може призвести до виснаження, а не до очікуваних позитивних змін.

Артезіанська вода має хімічний склад, що забезпечує сприятливий вплив на людський організм. Не слід побоюватися присутності в ній шкідливих домішок – продуктів навколишнього середовища, оскільки вони не мають можливості проникати на глибину залягання артезіанської води.

Саме з цієї причини багато власників приватних будинків активно замовляють таку послугу, як буріння під артезіанську воду. Фахівці нашого ТОВ «Юрський Горизонт» мають достатній практичний досвід реалізації таких завдань, тому при зверненні в нашу компанію клієнти отримують можливість вживати найчистішу артезіанську воду.

Що являє собою артезіанська вода?

Артезіанська вода має відмінності від інших підземних вод глибиною свого залягання. Фахівцям доводиться бурити свердловини глибиною близько п’ятдесяти метрів. Однак такі глибини не є граничними, тому як для отримання артезіанської води в гірській місцевості іноді доводиться бурити свердловини, глибина яких досягає 1000 метрів.

Завдяки такому глибокому залягання вона не бере участі в загальному кругообігу води в природі.

Хімічний склад води

Якість ґрунтових вод і їх складова хімічна частина звичайно ж багато в чому залежить від зовнішніх умов. Артезіанські басейни ізольовані, тому в Палані хімічних часток складу артезіанської води залежить тільки від того, які пласти порід стикаються з простором цього басейну.

У більшості випадків артезіанська вода містить:

  • залізо;
  • сольові домішки;
  • кальцій;
  • марганець.

Важливою відмінною рисою артезіанської води є статичність її хімічного складу. Незважаючи на пору року, з одного і того ж джерела отримують артезіанську воду одного і того ж якості.

Користь артезіанської води для здоров’я людини

Вживання артезіанської води корисно для організму людини, оскільки вона сприяє:

  • швидкому відновленню фізичних сил, що особливо важливо для тих, хто займається спортом або піддається важких фізичних навантажень;
  • нормалізації кислотно-лужного балансу, сприяючи зміцненню кісткової системи, а також зубної емалі;
  • усунення нервових розладів.

Однак, будьте уважні, надмірне вживання артезіанської води може призвести до виникнення надлишку деяких хімічних речовин, що провокують збій функціонування внутрішніх органів.