Буріння свердловин малогабаритною установкою

Буріння свердловин малогабаритною установкою Буріння свердловин малогабаритною установкою

Буріння свердловин малогабаритною установкою

Буріння свердловин малогабаритною установкоюВода для заміського будинку це не розкіш, а необхідність. Не на всіх ділянках можливо розмістити велику установку для буріння артезіанської свердловини. У цьому випадку придбати постійне джерело води допоможе малогабаритна бурова установка. Вона відмінно впорається з основними завданнями буріння свердловин в обмеженому просторі, не зіпсувавши дворові споруди та ландшафт ділянки. Замовити послугу встановлення свердловини у Вінницькій, Київській, Житомирській та інших областях України можна на сайті компанії «Юрський Горизонт».

Нюанси буріння свердловин малогабаритною установкою

За принципом роботи буріння свердловини малогабаритною установкою не відрізняється від стандартного бурового процесу. З її допомогою проводять усі види буріння: шнекове, роторне та ударно-канатне. Різниця полягає лише в устаткуванні, яке використовується. Для шнекової технології застосовують ручний бур із лопатями, який можна подовжити у міру збільшення робочої глибини. Роторний метод використовують практичних для всіх порід, і він до того ж є найшвидшим. Ударно-канатне буріння здійснюють за допомогою конструкції, що складається з каркаса у вигляді триноги, блоку, патрона або стакана, лебідки та тросів. Принцип дії цього механізму такий: стакан або патрон різко опускається в стовбур, врізаючись у землю та наповнюючись ґрунтом. Потім його піднімають, висипають ґрунт і повторюють процедуру необхідну кількість разів.

Переваги використання малогабаритної установки

Буріння свердловин малогабаритною установкоюДля буріння малогабаритною установкою не потрібно великої площі. З її допомогою добути воду можна за умов обмеженого простору, не порушуючи ландшафт.
Іншими перевагами такого методу є:

  • швидкість проведення робіт;
  • компактність обладнання;
  • низька вартість у порівнянні з іншими способами буріння;
  • можливість здійснювати буріння на різних ґрунтах;
  • пересування ділянкою без перешкод;
  • значна глибина устаткування, що використовується (у потужних моделей — до 130—150 метрів).

Варто зазначити, як використання мініустановки прискорює процес проведення бурових робіт. На розгортання устаткування потрібно близько 20 хвилин, а для буріння — зазвичай трохи більше ніж день. Далі необхідно встановити свердловинний насос, виконати пусконалагоджувальні роботи — і в будинку вже з’явиться чиста вода.

Чому варто замовити послугу в компанії «Юрський Горизонт»

Фірма «Юрський Горизонт» займається облаштування свердловин на воду «під ключ» з 2008 року. За цей час ми накопичили великий досвід у сфері буріння у 12 регіонах України. Фахівці виконають усі етапи встановлення свердловини на воду: від підбору оптимального формату та підготовки документації до створення проєкту та виконання бурових робіт. Ми впевнені в якості послуг, що надаються, тому даємо гарантію 5 років на свої об’єкти, здійснюємо їх обслуговування та ремонт.

Ціни на буріння свердловин малогабаритною установкою

На вартість послуги з облаштування свердловини впливають такі фактори, як геологія місцевості та глибина виконання бурових робіт. Наприклад, для установки свердловини на воду в граніті необхідно потужне обладнання, яке вимагає дорогого обслуговування і споживає багато енергії. Щоб облаштувати свердловину в піщаних породах, використовують менш потужні установки, тому ціна послуг з буріння буде нижчою. Щоб дізнатися докладніше про особливості проведення бурильних робіт у своєму регіоні та замовити встановлення артезіанських свердловини на воду в Житомирській, Вінницькій чи інших областях України, зв’яжіться з нами за вказаним на сайті номером телефона.

Вас цікавить буріння свердловин малогабаритною установкою?

Консультація і виїзд
на ділянку - безкоштовно

Залиште нам заявку