Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/vas16/burenie-ug.com.ua/www/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/vas16/burenie-ug.com.ua/www/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2862

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/vas16/burenie-ug.com.ua/www/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708
Ремонт свердловин на воду - причини ремонту свердловин на воду

Свердловина – спорудження досить довговічне, але навіть з нею бувають проблеми. Коли води в крані немає, в дев’яносто відсотків випадків це проблема з насосом, автоматикою, гідроакумулятором (баком) і багатьма іншими дрібницями. Ці проблеми не є значними і не вимагають застосування бурового обладнання, всі вони усуваються на місці нашим фахівцем-монтажником насосного обладнання. У разі виникнення проблем з роботою свердловини, кращим варіантом буде зателефонувати нашому майстру, для отримання консультації з цього питання і проведення діагностики, з’ясування проблеми та якнайшвидшого її рішення.

 

Види ремонту свердловин

Ремонт свердловин на воду в Києві та Україні компанією Юрський Горизонт здійснюється в трьох випадках:

  • Гарантійний ремонт нашої свердловини.
  • Післягарантійний ремонт і відновлення свердловини на воду.
  • Звичайний ремонт старої або недавно зробленої чужої свердловини.

Гарантійний ремонт свердловини для води здійснюється компанією Юрський Горизонт в період гарантійних зобов’язань – це три роки. До приїзду бурової бригади, нашим менеджером і монтажником насосного обладнання вивчаються проблеми свердловини на предмет її ремонтопридатності. Капітальний ремонт свердловини виконується в період до трьох місяців з моменту подачі заяви, в письмовій або електронній формі (зимовий період в тимчасові рамки не входить). У разі визнання свердловини неремонтопригодною, компанія Юрський Горизонт виконує буріння нової свердловини за свій рахунок або повертає гроші.

У гарантійному ремонті свердловин на воду відмовляємо лише в разі доведеної провини власника свердловини або провини чужого монтажника насосів, який своїми аматорськими діями створив неполадки свердловини. Також гарантія не поширюється на якість води за хімічним-аналізом (перевищення по залізу, сірководню, магнію, кальцію, натрію, жорсткості і т.д.).

У свердловинах, які виконані на граніт, вапняк, піщаник або іншу тверду породу, в разі яких монтаж насоса змушене було здійснено у відкритий стовбур свердловини і він там заклинив (даний випадок називається “вивал”), гарантія на цей природний фактор не поширюється. Роботи з порятунку свердловини проводяться за собівартістю.

Післягарантійний ремонт свердловин виконується при оплаті матеріальних витрат, таких як, дизпаливо, додаткові труби і матеріали, тобто виконується за собівартістю, в термін до трьох місяців.

При звичайному ремонті старої свердловини або недавно зробленої чужої свердловини, консультація по телефону дозволить зрозуміти, чи варто займатися її ремонтом. Якщо це варто того, бурова команда працює в присутності замовника або довіреної особи, і постійно повідомляє про те,  є результат чи ні. Після шести годин з початку проведення робіт можна оцінити ситуацію на результативність.

 

Причини ремонту свердловин

Можливі причини виходу свердловини з ладу (новою і старою):

1) Позамежовий термін експлуатації (дуже стара свердловина).

2) Помилки, допущені під час буріння свердловини, які проявилися після її здачі.

3) Неправильний режим експлуатації свердловини: велика потужність насоса, невідповідний, дуже великий водоотбор від рекомендованого буровою організацією.

4) Неправильний монтаж або демонтаж насосу, що стало причиною його застрявання або обриву.

5) Затоплення приямку і потрапляння брудної води в середину свердловини.

6) Попадання в свердловину сторонніх предметів.

7) Кольматація, тобто замулювання і заростання фільтра свердловини.

8) Невиконання важливих рекомендацій бурової організації.

Ціну на післягарантійний ремонт свердловини та інші роботи не можна озвучити наперед, не знаючи суть проблеми. Вартість буде залежати від складності проблем, що виникли. Щоб уникнути дорогих і непотрібних ремонтів, якісно вивчайте тих людей, яким хочете доручити таку дорогу і відповідальну роботу, як буріння свердловини на воду і її подальше облаштування.

Вас цікавить ремонт свердловин на воду?

Консультація і виїзд
на ділянку - безкоштовно

Залиште нам заявку