Проведення ремонтних робітСвердловина — споруда досить довговічна, але навіть у цій системі бувають проблеми з обладнанням, зміною форми труб, засміченням фільтрів, які потребують відновлення. Коли води в крані немає або тече вона з піском, у дев’яносто відсотків випадків це проблема з насосом, автоматикою, гідроакумулятором (баком) та багатьма іншими дрібницями в обладнанні.
Ці проблеми не є значними та не вимагають застосування методу буріння, всі вони усуваються на місці нашим спеціалістом-монтажником насосного обладнання. У разі виникнення проблем з роботою свердловини (вода йде з домішкою піску, деформувалася форма труби та ін.) та необхідності відновлення, найкращим варіантом буде передзвонити нашому майстру до Києва, для отримання консультації з цього питання та домовитися про проведення діагностики, з’ясування проблеми та якнайшвидшого виконання реставрації водоносу, заміни фільтра та ремонту обладнання.
По Києву та найближчих районах є можливість термінового виклику. Для цього можна залишити свій номер на сайті, і ми вам зателефонуємо.

Види ремонту свердловин на воду

Діагностику працездатності системи глибинних колодязів для видобутку води з артезіанських джерел слід проводити в міру появи проблем (пісок у рідині, зміна форми труби, засмічення фільтра). Після того як наш менеджер передзвонить вам, до вас виїде фахівець, який професійно володіє методами діагностики. У Києві є можливість отримати послугу на день виклику. Рекомендації щодо капітального та будь-якого іншого ремонту свердловин також не мають тимчасових обмежень. Питання необхідності ремонту артезіанської свердловини постає у разі, коли користувач помічає погіршення якості чи напору води у системі, пісок, зміна форми обсадних труб.
Найчастіше суть ремонту при виявленні названих проблем полягає у заміні насосного обладнання, обсадних труб або чищення гирла від піску та мулових відкладень різними методами. Також поширеною причиною погіршення якісних або кількісних показників води в Києві є забруднення фільтра. Рідше потрібні капітальні втручання.
Прийняти рішення про капітальний або інший ремонт, метод їх здійснення, а також знайти причину несправності обладнання можуть фахівці компаній, що займаються облаштуванням та обслуговуванням глибинних колодязів. У Києві їх чимало. Тільки вони мають можливість провести перевірку працездатності обладнання адекватними методами, завдяки яким вода подається в систему, оцінку придатності труб, а також обстежити стан обсадних колон за допомогою сучасного обладнання, включаючи відеокамери. Використання різних форм відеодіагностики дозволяє спростити процес виявлення несправностей в обсадних трубах, дає можливість оцінити роботу свердловини в динаміці з подальшим її відновленням.
Ремонт та діагностика свердловинРемонт свердловин на воду компанією «Юрський Горизонт» здійснюється в трьох випадках:

 1.  Гарантійний ремонт нашої свердловини.
 2.  Післягарантійний ремонт та відновлення свердловини на воду.
 3.  Звичайний та капітальний ремонт старої або нещодавно зробленої чужої свердловини.

Гарантійний ремонт гирла для води здійснюється компанією «Юрський Горизонт» у період гарантійних зобов’язань – це три роки. Подайте заявку через сайт і ми передзвонимо вам. До приїзду бурової бригади, нашим менеджером та монтажником насосного обладнання вивчаються проблеми на предмет ремонтопридатності споруди (деформація форми обсадних труб, засмічення фільтрів піском тощо). Капітальний ремонт водоносу на воду виконується в період до трьох місяців з моменту подання заяви, у письмовій чи електронній формі (зимовий період у часові рамки не входить). У разі визнання свердловини неремонтопридатною компанія «Юрський Горизонт» виконує буріння нового гирла за свій рахунок або повертає гроші.
У гарантійному ремонті відмовляємо лише у разі доведеної провини власника чи провини чужого монтажника насосів, який своїми аматорськими діями створив несправності у роботі обладнання. Також гарантія не поширюється на якість води за хімічним аналізом (перевищення заліза, сірководню, магнію, кальцію, натрію, жорсткості тощо).
У водоносах, виконаних бурінням на граніт, вапняк, піщаник або іншу тверду породу. У цьому випадку монтаж насоса змушений був здійснений у відкритий ствол споруди і там заклинив (даний випадок називається «вивал»), гарантія на цей природний фактор не поширюється. Роботи з порятунку гирла проводяться за собівартістю.
Післягарантійний ремонт гирла на воду в регіонах України виконується при оплаті фізичних витрат, таких як дизпаливо, додаткові труби та матеріали, тобто виконується за собівартістю, у термін до трьох місяців.
При звичайному ремонті старої або нещодавно зробленої чужої свердловини, телефонна консультація дозволить зрозуміти, чи варто займатися реставрацією чи ні. Якщо це варте того, бурова команда працює в присутності замовника або довіреної особи, і постійно повідомляє про те, чи є результат чи ні. Після шостої години з початку проведення робіт можна оцінити ситуацію на результативність.
Ремонтні роботи «на пісок» проводять у випадках прориву, засмічення фільтра або розгерметизації обсадження водозабірної системи. Вібрації, створювані насосом, можуть стати причиною несправності гирла водоприймаючої частини, що також потребує реставрації.
Роботи з прочистки від піску та ремонту фільтрів виробляються досвідченими фахівцями з дотриманням технологій і включають такі кроки:

 1. Промивання фільтрової системи під тиском води.
 2. Використання реагентів, які усувають небажані відкладення та осади.
 3. Метод пневмоудару, що дозволяє усунути засмічення повітряним струменем.
 4. Електрогідравлічна процедура, що очищає фільтр від органічних кольматантів.

Основні причини неспрвності свердловин

Ремонт та діагностика свердловинМожливі причини виходу свердловини з ладу (нової та старої)

 1. Пограничний термін експлуатації (дуже стара свердловина).
 2. Помилки, допущені під час буріння, які з’явилися після здачі.
 3. Неправильний режим експлуатації установки: велика потужність насоса, що не відповідає, дуже великий водовідбір від рекомендованого буровою організацією.
 4. Неправильний монтаж або заміна занурювального насоса, що спричинило його застрягання або обрив.
 5. Затоплення приямка та попадання брудної води в середину гирла.
 6. Влучення в свердловину сторонніх предметів.
 7. Кольматація, тобто замулювання та заростання фільтра свердловини.
 8. Невиконання важливих рекомендацій організації з буріння.

Ціну на післягарантійний, капітальний ремонт свердловини, її відновлення, заміну фільтрів та інші роботи не можна озвучити наперед, тому що все залежить від суті проблеми. Щоб уникнути зайвих фінансових витрат, якісно вивчайте тих людей, яким хочете доручити таку дорогу та відповідальну роботу, як буріння свердловини на воду та її подальше облаштування.
В Україні, і зокрема в Києві, багато організацій пропонують свої послуги з очищення та капітального ремонту свердловин. Однак не всі вони мають навички та технічні засоби для роботи із глибинними системами. Тут немає місця дилетантам та експериментаторам. При неправильному підході все обладнання повністю втратить свою працездатність і його повна заміна. У зв’язку з цим слід звертатися тільки до перевірених підрядників, попередньо вивчивши відгуки клієнтів на сторінках сайту, а також попросити менеджера передзвонити для уточнення всіх деталей. Наша компанія «Юрський Горизонт» вже понад 11 років здійснює всі види буріння, капітального ремонту та обслуговування водоносів, встановлення та заміну водопостачання та очисних систем. У нас працюють справжні професіонали своєї справи, які використовують лише якісне обладнання. Звертайтеся до нас і менеджер безкоштовно прорахує попередню вартість послуг. Після підписання договору, ми в обумовлені терміни передзвонимо і приступимо до виконання робіт із спорудження, відновлення, зміни форми гирла, заміни обладнання. Незабаром ви зможете насолоджуватися якісною водою з власної артезіанської свердловини.

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО
 • ДЗВІНОК

  Ви телефонуєте та отримуєте
  консультацію телефоном

 • ВИЇЗД

  Безкоштовний виїзд
  фахівця
  до Вас на ділянку

 • ДОГОВІР

  Вибір місця буріння,
  визначення кошторисом вартості,
  термінів і укладення договору

 • БУРІННЯ

  Коли черга підійшла
  до Вас, бурова виїжджає
  і бурить свердловину

 • ОПЛАТА

  Оплата по факту
  метражу, отримання
  паспорта та гарантії

 • МОНТАЖ

  Ви запрошуєте
  на ділянку фахівця
  для монтажу насоса
  і підключення води до дому

Відгуки про проведення бурових робіт

Центральноукраїнський національний
технічний університет

УКРАЇНА
КП “ГАРАНТ”

Вас цікавить ремонт та діагностика свердловин?

Консультація і виїзд
на ділянку - безкоштовно

Залиште нам заявку