Українцям дуже сильно пощастило, що в спадок від предків їм дісталася благодатна земля з м’яким кліматом, родючим грунтом, великим ресурсом прісної води, як ніби спеціально призначеної для інтенсивного розвитку рослинництва. З давніх-давен в народі жартують: якщо просто увіткнути в землю пару сухих прутів, незабаром на цьому місці сам по собі без усякого поливу виросте цілий сад, в якому плодові дерева будуть давати настільки рясний урожай, що встигай тільки збирати!

З почуттям гумору у нас все в порядку і десь на генетичному рівні з покоління в покоління передається любов до рідної землі, властива не тільки жителям сільської місцевості, а й багатьом городянам. Тому власники навіть скромних наділів всього в кілька соток, гордо іменуються дачними ділянками, максимально раціонально використовують корисну площу: розбивають акуратні грядки полуниці, висаджують ягідні чагарники і плодові дерева. Якщо дозволяють природні умови і якість грунту, вирощується виноградна лоза десертних або винних сортів. Таким чином, вся сім’я протягом сезону від душі насичується смачними вітамінами і ще вдається зробити запаси на зиму.

Ефективний спосіб вирішення проблем з водопостачанням дачної ділянки

Звичайно, безглуздо розраховувати на хороший урожай, не забезпечивши землі агротехнікою, а рослинам необхідний полив. Прекрасно, якщо поблизу є природна водойма або колодязь, в якому вода не пересихає навіть в літню спеку. Отримати такий бонус – просто мрія кожного дачника. Адже переважна більшість доводиться докласти зусилля морального, фізичного і матеріального характеру, щоб на належному рівні організувати водопостачання своєї ділянки. У деяких районах артезіанська свердловина єдиний прийнятний спосіб якісного поливу плодово-ягідних культур.

Якщо потрібно буріння свердловини, найкраще звернутися до професіоналів, що пропонують комплексне рішення проблеми:

  • створення колодязя в одну або дві труби;
  • облаштування свердловини надійними, якісними матеріалами;
  • підбір типу фільтрів (при необхідності);
  • монтаж насосного обладнання.

Полив плодово-ягідних культур з артезіанських свердловинВиконавши всі види робіт під ключ, відповідальні, сумлінні організації надають довготривалу гарантію, а також беруть на себе післягарантійне обслуговування.

Практика показує, що фінансові витрати на буріння свердловини окупаються буквально за один сезон, зате на дачній ділянці завжди буде вода в потрібних обсягах. Якщо артезіанський колодязь на зиму підлягає консервації, після весняного прокачування він знову готовий до експлуатації для повноцінного поливу зі скважини плодово-ягідних культур.

Чи підходить артезіанська вода для поливу культурних рослин

Для багатьох дачників, особливо новачків, актуальним є питання: полив артезіанською водою не заподіє шкоди вирощуваних рослин, не втратить через нього свою родючість грунт? Компетентну і переконливу відповідь зможе дати тільки лабораторний аналіз хімічного складу, виконаний профільними фахівцями. Остаточні висновки можна зробити, базуючись на результаті. В принципі достатньо знати, що загальноприйнятою нормою вважається присутність солей в межах 0,5 г / л, а допустимий поріг безпеки закінчується на позначці 1 г / л. Рекомендоване кислотно-лужну рівновагу (рН) поливної води від 6,5 до 8,5.

Вода, яку дає артезіанська свердловина, за рахунок ізоляції в надрах глибинних пластів землі не схильна до впливу цивілізації, тому вона зберегла природну первозданність. На відміну від поверхневих і грунтових вод, вона не містить домішок важких металів, промислових інфільтратів і інших токсичних сполук.

Важливо враховувати, що від глибини залягання водоносного шару залежить температура води, цей параметр стабільний і рідко перевищує 15 градусів за Цельсієм. Садові рослини надзвичайно чутливі до температурних контрастів атмосфери і зрошувальної вологи. Навіть крапельний полив безпосередньо зі свердловини може викликати тепловий шок у полуниці, суниці, смородини та інших культур. Згладити температурний дисбаланс можна шляхом нічного зрошення або придбати проміжну накопичувальну ємність, в якій вода природним шляхом зможе прогріватися до температури повітря.

Артезіанські свердловини від компанії «Юрський горизонт»

Залиште онлайн заявку на веб порталі компанії «Юрський горизонт» і в самий найближчий час до вас на ділянку прибуде менеджер, щоб на місці визначити обсяги майбутніх робіт і рівень їх складності. Орієнтуючись на професійні знання в області гідрогеології та власний досвід, він оцінить особливості природного ландшафту, прикине орієнтовну глибину, на якій буде проводитися буріння свердловини на воду, складе попередній кошторис витрат. До початку робіт від замовника не потрібно вносити передоплату. Весь процес з моменту приїзду бригади до здачі артезіанського колодязя під ключ займає максимум дві доби. Після цього компанією гарантується кількість води, цілком достатня для поливу зі скважини і задоволення повсякденних побутових потреб. Ми готові надати допомогу в прискореному проведенні хімічного аналізу проб.

Телефонуйте, звертайтеся, ми відкриті до співпраці!

Вас цікавить полив плодово-ягідних культур з артезіанських свердловин?

Консультація і виїзд
на ділянку - безкоштовно

Залиште нам заявку