Рекомендації по догляду за свердловинами

Важливо розуміти, що свердловина – це штучне джерело, яке повинне ефективно працювати.

На відміну від природного джерела, в якому рух вода постійний і вона самостійно очищується, вода у свердловині може застоюватися. Особливо якісно треба пропрацювати свердловину, що тільки пробурили. Для цього необхідно очистити горизонт від глинистих часток, які потрапили під час буріння, або при безфільтрових свердловинах від залишків шлаку, який потрапив в тріщини.

Серед Полтавського і Сеноманського горизонтів є близько 20% свердловин, які вимагають особливого підходу. Це пов*язане з тим, що в цих пісках є присутніми дрібні частки, так звані “пил” або “пудра”. Це проблема для свердловини. Режим відкачування динамічний: через день свердловина повинна працювати по 3-4 години. В такому режимі: 30-40 хвилин відкачування, 20-30 хвилин перерва і так до повного очищення. Перерва потрібна не для насоса, а для свердловини, щоб сколихнулися гідродинамічні рівні, за рахунок чого забезпечується динамічний режим роботи. Такі свердловини на відміну від інших повинні трішки попрацювати і взимку (якщо це не постійно житловий будинок).  Обов’язковим є гарне відкачування для усіх свердловин на початку весни. Треба з усією відповідальністю прислухатися до рекомендацій професійних працівників. Якщо монтаж устаткування робили наші фахівці, у вас має бути записаний телефон техслужби – це «швидка допомога» для вашої свердловини. У переважній більшості випадків питання до роботи свердловини – це такі дрібниці, як “заїло реле”, “вийшло повітря з гідроакумулятора”, “низька напруга” і так далі. Вимагайте від фахівців, щоб вони вас проконсультували з приводу навіть таких дрібниць – це збереже вам час і нерви. Частіше всього, з неполадками, що виникли може впоратися будь-хто і взагалі така консультація згодиться вам для післягарантійного періоду. За бажання замовника, можна скласти договір і на післягарантійне обслуговування.

З повагою, компанія «ТОВ Юрський горизонт»

Як ми можемо вам допомогти?

Зв’яжіться з нами і Ви отримаєте повну консультацію в найближчому офісі Вашого регіону.

Знайшла через сайт, була вкрай здивована швидкістю і якістю виконання робіт. Зараз у мене є свердловина і повне водопостачання будинку! Величезне спасибі!

Одесская область, Болград
Валентина Чернушко
Одеська область, Болград