Будь-яка вода, видобута з наземного джерела або свердловини, що не сертифікована як питна, тобто не пройшла повний цикл очищення і знезараження, вважається технічною. У величезних кількостях вона використовується:

  • в самих різних галузях промислової індустрії;
  • в сільському господарстві;
  • для комунальних потреб в населених пунктах;
  • задоволення індивідуальних потреб населення.

У тих місцях, де поверхневі водойми відсутні або не можуть в повному обсязі забезпечити необхідне водопостачання, застосовується буріння свердловин на воду з подальшою установкою насосного обладнання.

Промислове призначення технічної води

Практично всі галузі промисловості використовують технічну воду в виробничих циклах і технологічних процесах, пов’язаних з випуском своєї продукції. За кількістю споживаних кубометрів лідирує металургія, целюлозно-паперові та льонокомбінати, прядильні і ситценабивні фабрики. Приблизно 70% від загального обсягу витрачається в системах теплообміну, де вода у вигляді холодоагенту захищає від перегріву агрегати, машини, установки, а також охолоджує готові вироби. Рідина нагрівається, але не піддається забрудненню, такий цикл називають чистим. Близько 10% потрібно для обробки вихідної сировини, проміжної та остаточної промивки, гідротранспортування. Таким чином, технічна вода забруднюється (брудний цикл). Якщо одночасно відбувається контакт з гарячими матеріалами й забруднення, то мова йде про змішаному циклі. Решта 20% можна розглядаються як втрати, рідина переходить в стан пара або стає невід’ємною складовою частиною продукції. З метою екологічної безпеки і зменшення накладних витрат застосовуються оборотні системи циркуляції, що дозволяють багаторазове використання води.

Для багатьох підприємств буріння свердловин – найбільш прагматичне рішення, що означає безперервну циклічність роботи і безперебійну подачу необхідного для цього кількості води. З урахуванням особливостей виробничої специфіки окремо по галузям розроблена нормативна документація, яка регламентує якість води, що постачається з технічної свердловини. Найсуворіші вимоги висувають в електроніці, фармацевтиці, косметичному виробництві, де використовується надчиста і дистильована рідина.

Все по технічній воді зі свердловини на водуПобутове призначення технічної води

На побутовому рівні муніципальні служби централізовано постачають населення технічною водою (опалення, водопровід, каналізація), встановлюють лічильники, за свідченнями яких нараховуються комунальні платежі. Суми часом досягають космічних масштабів і дуже болючі для сімейного бюджету. Буріння індивідуальних чи колективних свердловин на воду – відмінна можливість істотно заощадити фінанси, не обмежуючи обсяги споживання для автономного тепло і водопостачання, для поливу, прання, прибирання та інших господарських справ. Офіційно не передбачені ніякі санітарно-гігієнічні вимоги до якості води зі свердловини, але лабораторний аналіз допоможе визначити, чи годиться вона для пиття.

Якісні послуги компанії «Юрський горизонт» з буріння й ремонту свердловин

На правах надійного партнера з бездоганною діловою репутацією ТОВ «Юрський горизонт» запрошує до співпраці фізичних та юридичних осіб, яким для задоволення тих чи інших потреб потрібно технічна вода. Після складання договору ми беремося протягом 1 доби на території Києва та Київської області виконати будь-якого рівня складності буріння свердловин під ключ за найвигіднішими, конкурентними тарифами. На 3 роки надається гарантія, потім післягарантійний сервіс, що включає ремонт свердловин і заміну обладнання насосних станцій.

Маючи власні регіональні представництва в 15 областях, географія яких становить більшу частину країни, ми швидко, недорого, якісно здійснюємо буріння свердловин на воду в Києві і ряді інших населених пунктів. Професійно обслуговуючи широку аудиторію споживачів, ми прагнемо оптимально задовольнити запит населення на технічну воду, необхідну для систем автономного теплопостачання, поливу городніх і садових рослин, гігієнічних і побутових потреб.

Залиште на сайті заявку, в самий найближчий час наша команда компетентно вирішить всі ваші проблеми, пов’язані з водопостачанням.

Вас цікавить все по технічній воді зі свердловини на воду?

Консультація і виїзд
на ділянку - безкоштовно

Залиште нам заявку