Бердичівський район, розташований у Житомирській області України, має багатий водний ресурс завдяки своєму географічному положенню та геологічним особливостям. Тому якщо у вас є потреба у чистій та якісній артезіанській воді, то вам слід дізнатися, як пробурити тут свердловину. Замовити подібні послуги за вигідною вартістю ви можете у компанії «Юрський Горизонт». Наші професіонали завжди готові надати консультацію та забезпечити високу якість робіт.

Буріння свердловин на воду в Бердичеві та Бердичівському районі (Житомир)Буріння свердловин у Бердичеві та Бердичівському районі

Житомирська область знаходиться на північному краї Українського кристалічного щита, де зосереджені найдавніші породи магматичного походження. Серед них можна виділити граніти, граніто-гнейси, лабрадорити тощо. Вони виявляються переважно вздовж берегів річок та інших місцях, що з впливом води. Також в області є багато кар’єрів для видобутку будівельного каменю.

Верхні шари порід складаються з пісків, глин, супісків та суглинків. Осадові утворення присутні по всій території області та Поліської низовини.

Специфіка буріння артезіанської свердловини на воду в Бердичівському районі

Практично вся територія області вважається придатною щодо різноманітних бурильних робіт. У різних районах можна знайти зони, де гранітна порода виходить на поверхню землі, проте її якість при цьому є високою. Незважаючи на це, у Бердичівському районі часто доводиться стикатися з гранітом, що знаходиться на середній глибині близько 55 метрів, що може завдати труднощів при самостійному бурінні.

Фахівці компанії «Юрський обрій» застосовують мобільні бурові установки, які впораються навіть з аномально складними ділянками, якщо бурити необхідно буде на них.

Як і де замовити буріння свердловин на воду в Бердичеві та Бердичівському районі

Замовляючи послуги буріння свердловин у компанії «Юрський Горизонт», ви отримуєте докладні консультації та якісно виконану роботу. Ми складемо план робіт, здійснимо пошук місця для облаштування свердловини, використовуючи спеціальні високотехнологічні інструменти, пробуримо свердловину, а також здійснимо встановлення та облаштування насосної системи. Після виконання робіт ви отримуєте надійне водопостачання з гарантією.

Ціни на буріння свердловин у Бердичівському районі

Буріння свердловин у Бердичеві та Бердичівському районіЗавдяки геологічній особливості регіону, «Юрський обрій» має можливість запропонувати свої послуги у Бердичівському районі за однією з найвигідніших цін щодо інших областей України. Вартість буріння свердловини пластиковими трубами спеціальним буровим обладнанням складає:

 • ø 110, 850–950 грн/метр;
 • ø 125, 900–1100 грн/метр;
 • ø 140, 1150–1400 грн/метр;
 • ø 160, 1800–2400 грн/метр;
 • ø 225 3500–5500 грн/метр.

Ціни на буріння металевими трубами понад 5–10%. Дізнайтеся у наших фахівців вартість інших послуг з облаштування водопостачання, що цікавлять вас, і не тільки.

Заповніть форму
  Зв'яжіться з нами

  Менеджер 1 – (098) 460 55 77 (viber)
  (зона обслуговування №1 вся Житомирська область)
  Менеджер 2 – (067) 506 09 86 (viber)
  (зона обслуговування зазначена на мапі під номером 2)
  м. Житомир вул. Руданського 26
  [email protected]
  Бурение скважин в Житомирской области

  Ви можете недорого замовити буріння свердловин на воду під ключ в таких регіонах

  смт Андрушівка місто Баранівка Бердичівський
  смт Брусилів смт Хорошів смт Ємільчине
  Житомирский Коростенський місто Коростишів
  смт Лугини смт Любар місто Малин
  смт Народичі Новоград-Волинський місто Овруч
  місто Олевськ смт Попільня місто Радомишль
  смт Романів смт Ружин смт Пулини
  місто Черняховськ місто Чуднів

  Часті питання про проведення бурових робіт

  Які документи надає наша компанія на буріння свердловини ?

  Ми надаємо дозвіл, сертифікати, а також паспорт на свердловину. Ми є гарантом, тому беремо на себе відповідальність за регуляцію технічного процесу буріння.

  Яка ціна буріння свердловини і що в неї входить ?

  Послуга з буріння свердловин та її ціна за метр включає: виїзд інженера на ділянку, підготовчі роботи, витрати, пов'язані з бурінням і прокачуванням води.

  Як визначити глибину свердловини ?

  Фахівці нашої компанії ретельно підходять до етапу проектування свердловини. Для розрахунку її глибини використовуються кадастрові документи по ділянці, щоб максимально точно визначити обсяг робіт і надання замовнику кошторису.

  Взимку пробурити свердловину дешевше?

  Ні, ціна на буріння свердловини не змінюється в залежності від пори року.

  Чи є відео з вашою роботою, відгуки?

  На сторінці сайту є відео про те, як проходить процес буріння свердловин нашою компанією від А до Я. Також присутні реальні відео відгуки про виконану роботу.