Новоград-Волинський район, розташований у Житомирській області, має цінний ресурс — багаті артезіанські водні запаси. Буріння свердловин на воду у цьому районі має велике значення для забезпечення населення чистою водою. Замовити послугу з буріння та облаштування свердловин у Новограді-Волинському районі ми запрошуємо вас до компанії «Юрський Горизонт». Ось уже понад 10 років ми займаємося бурінням свердловин на воду та створення систем водопостачання по всій Україні. За цей час нам вдалося організувати філії не лише в Житомирській області, а й по всій Україні, що дає можливість пропонувати спеціалізовані послуги, найвигіднішу на них вартість та довгострокову гарантію до 5 років. Ласкаво просимо!

Буріння свердловин на воду в Новоград-Волинську та Новоград-Волинському районі

Буріння свердловин у Новоград-Волинську та Новоград-Волинському районіЖитомирська область розташована на північному краї Українського кристалічного щита, де є найдавніші породи магматичного походження: граніти, граніто-гнейси, лабрадорити тощо. Крім того, в області існує низка кар’єрів для видобутку будівельного каменю, що зумовлює особливості буріння. Хоча верхні шари порід складаються з пісків і глин, буріння артезіанської свердловини найчастіше супроводжується роботою з гранітними шарами, тому вдатися до професійних бурових установок все ж таки доведеться.

Специфіка буріння свердловини на воду в Новоград-Волинському районі

Як ми зазначили вище, успішне буріння свердловини у цьому регіоні потребує професійних знань та сучасного обладнання. Фахівці компанії «Юрський Горизонт», які займаються бурінням свердловин у цьому районі, мають необхідний досвід та кваліфікацію для виконання робіт на високому рівні. . Ми керуємося власними геодезичними картами, а також проводимо ретельне вивчення ґрунту безпосередньо перед початком проекту. Це гарантуємо найвищу якість послуг.

Як і де замовити буріння свердловин на воду в Новограді-Волинську

Для замовлення послуг з проектування та буріння свердловин на воду в Новоград-Волинську та Новоград-Волинському районі необхідно звернутися до наших спеціалістів. Ми проконсультуємо вас щодо вартості бурових робіт, термінів, а також процесу загалом. Ми завжди виконаємо замовлення вчасно та надамо довгострокову гарантію на всі види робіт.

Ціни на буріння свердловин у Новоград-Волинському районі

Буріння свердловин у Новоград-Волинську та Новоград-Волинському районіВартість буріння свердловин на воду в Новограді-Волинському районі залежить від низки факторів, включаючи її глибину, складність геологічної будови місцевості, обладнання та додаткові послуги, такі як облаштування свердловини та встановлення насосної станції. Орієнтовна ціна буріння свердловини пластиковими трубами:

 • ø 110, 850–950 грн/метр;
 • ø 125, 900–1100 грн/метр;
 • ø 140, 1150–1400 грн/метр;
 • ø 160, 1800–2400 грн/метр;
 • ø 225 3500–5500 грн/метр.

Щоб дізнатися вартість буріння металевими трубами, додайте до наявних значень 5–10%. Дізнайтесь, скільки коштує повний проект зі створення водопостачання для вашого домашнього господарства чи підприємства у наших спеціалістів гарячої лінії або залиште заявку на сайті.

Заповніть форму
  Зв'яжіться з нами

  Менеджер 1 – (098) 460 55 77 (viber)
  (зона обслуговування №1 вся Житомирська область)
  Менеджер 2 – (067) 506 09 86 (viber)
  (зона обслуговування зазначена на мапі під номером 2)
  м. Житомир вул. Руданського 26
  [email protected]
  Бурение скважин в Житомирской области

  Ви можете недорого замовити буріння свердловин на воду під ключ в таких регіонах

  смт Андрушівка місто Баранівка Бердичівський
  смт Брусилів смт Хорошів смт Ємільчине
  Житомирский Коростенський місто Коростишів
  смт Лугини смт Любар місто Малин
  смт Народичі Новоград-Волинський місто Овруч
  місто Олевськ смт Попільня місто Радомишль
  смт Романів смт Ружин смт Пулини
  місто Черняховськ місто Чуднів

  Часті питання про проведення бурових робіт

  Які документи надає наша компанія на буріння свердловини ?

  Ми надаємо дозвіл, сертифікати, а також паспорт на свердловину. Ми є гарантом, тому беремо на себе відповідальність за регуляцію технічного процесу буріння.

  Яка ціна буріння свердловини і що в неї входить ?

  Послуга з буріння свердловин та її ціна за метр включає: виїзд інженера на ділянку, підготовчі роботи, витрати, пов'язані з бурінням і прокачуванням води.

  Як визначити глибину свердловини ?

  Фахівці нашої компанії ретельно підходять до етапу проектування свердловини. Для розрахунку її глибини використовуються кадастрові документи по ділянці, щоб максимально точно визначити обсяг робіт і надання замовнику кошторису.

  Взимку пробурити свердловину дешевше?

  Ні, ціна на буріння свердловини не змінюється в залежності від пори року.

  Чи є відео з вашою роботою, відгуки?

  На сторінці сайту є відео про те, як проходить процес буріння свердловин нашою компанією від А до Я. Також присутні реальні відео відгуки про виконану роботу.