Артезіанська свердловина на приватній ділянці або на підприємстві дозволяє з мінімумом витрат вирішити проблеми з чистою питною водою. Витрати, понесені на буріння та облаштування свердловини та її подальше обслуговування, легко окупаються протягом кількох років експлуатації, адже власна глибинна криниця забезпечує безперебійну подачу води без оплати за використання природних ресурсів.

Особливості водопостачання Гайсина та району

Артезіанська свердловина – це вигідне вкладення на території Гайсину та Гайсинського району Вінницької області. Далеко не в кожному населеному пункті є центральне водопостачання, і тому широке поширення мають свердловини.

Буріння свердловин у Гайсині та Гайсинському районі

Водозабірні споруди здебільшого мають глибину до 15 метрів, що не дозволяє гарантувати чистоту одержуваної води. Вода із артезіанських свердловин у Вінниці в області видобувається з глибини близько 50 метрів, що робить її безпечною та гарантує чистоту.

Облаштування свердловини на воду, так само як і виготовлення свердловин для виготовлення свердловин для установки теплового насоса завдяки застосуванню сучасного обладнання можливо на ділянках різної площі, адже з використанням малогабаритних бурових пробурити свердловину для видобутку артезіанської води можна навіть усередині будинку.

Ціна послуги буріння та подальшого облаштування джерела автономного водопостачання залежить від:

 • особливостей проведення бурових робіт;
 • глибини свердловини;
 • кількості матеріалів.

На загальну вартість впливає ціна вибраних насосів та кількість фільтрів, які будуть використані у роботі.

Етапи робіт при бурінні свердловини в Гайсині та Гайсинському районі

У підготовчих робіт проводиться розвідка родовища. Для цього фахівцями компаній, що надають послуги буріння глибинних свердловин, виробляються паркани проб ґрунту та встановлюється глибина залягання водоносного русла. Розрахунки дозволяють точно визначити, яку глибину потрібно пробурити грунт.

На етапі розвідувальних робіт формується документація та проводиться попередній розрахунок, який дозволяє дізнатися про приблизну собівартість робіт, включаючи витрати на матеріал. Після узгодження робіт та витрат проводиться буріння свердловини, монтаж обсадних колон, облаштування кесона та встановлення вузла для забору води.

Заключним етапом є введення свердловини в експлуатацію. На заключному етапі власник отримує всі необхідні рекомендації щодо використання родовища води та його змісту.

Де замовити послугу буріння свердловин у Гайсині Вінницької області

Замовити облаштування свердловин на воду в Гайсині та Гайсинському районі можна в компанії «Юрський Горизонт». У вартість робіт з облаштування свердловин для видобутку артезіанської води входять:

 • буріння та облаштування глибинної криниці;
 • підбір оптимального обладнання;
 • роботи з виготовлення документації.

Дізнатися розцінки та уточнити особливості проведення робіт з розробки родовищ артезіанської води у Гайсинському районі Вінницької області можна на сайті або у фахівців компанії.

Заповніть форму
  Зв'яжіться з нами

  1. Олександр
  +38 067 506-09-86 (viber)
  +38 050 43-43-420
  (зона обслуговування зазначена на мапі під номером 1)

  2. Сергій
  +38 (067) 501 35-35 (viber)
  (зона обслуговування зазначена на мапі під номером 2)

  м. Вінниця,
  вул.Тарногородського 12
  [email protected]

  Карта бурения скважин в Виннице и области

  Ви можете недорого замовити буріння свердловин на воду під ключ в таких регіонах

  місто Бар місто Бершадь Вінницький район
  Гайсинський район Жмеринський район місто Іллінці
  місто Козятин місто Калинівка смт Крижопіль
  місто Липовець смт Літин Могилів-Подільський район
  смт Муровані Курилівці місто Немирів смт Оратів
  смт Піщанка місто Погребище смт Теплик
  смт Томашпіль місто Тростянець смт Тиврів
  Тульчинський район Хмельницький район місто Чернівці
  смт Чечельник місто Шаргород смт Ямпіль

  Часті питання про проведення бурових робіт

  Які документи надає наша компанія на буріння свердловини ?

  Ми надаємо дозвіл, сертифікати, а також паспорт на свердловину. Ми є гарантом, тому беремо на себе відповідальність за регуляцію технічного процесу буріння.

  Яка ціна буріння свердловини і що в неї входить ?

  Послуга з буріння свердловин та її ціна за метр включає: виїзд інженера на ділянку, підготовчі роботи, витрати, пов'язані з бурінням і прокачуванням води.

  Як визначити глибину свердловини ?

  Фахівці нашої компанії ретельно підходять до етапу проектування свердловини. Для розрахунку її глибини використовуються кадастрові документи по ділянці, щоб максимально точно визначити обсяг робіт і надання замовнику кошторису.

  Взимку пробурити свердловину дешевше?

  Ні, ціна на буріння свердловини не змінюється в залежності від пори року.

  Чи є відео з вашою роботою, відгуки?

  На сторінці сайту є відео про те, як проходить процес буріння свердловин нашою компанією від А до Я. Також присутні реальні відео відгуки про виконану роботу.