Джерело автономного водопостачання завжди вигідніше, ніж центральний водопровід. Серед основних переваг варто відзначити безперебійну та нелімітовану наявність води на дачній ділянці, у приватному будинку чи на підприємстві, де споживання води обходиться дорого. Сучасні технології полегшують доступ до послуги та дозволяють облаштувати глибинну криницю в мінімально короткі терміни.

Буріння свердловин у Вінниці та Вінницькому районі: особливості та етапи

У процесі буріння глибинних свердловин для видобутку чистої артезіанської води у Вінниці та Вінницьким районом спеціалістами бурових компаній провадиться комплекс робіт, етапами якого є:

 1. Буріння свердловин у Вінниці та Вінницькому районіПідготовка місця. Під час визначення місця для свердловини проводиться обстеження місцевості та геологічні дослідження.
 2. Вибір бурової установки. Установка, яка використовується для буріння глибинних свердловин може бути гідравлічною або роторною. Вибір обладнання залежить від технічних вимог та умов буріння.
 3. Буріння свердловини. Процес буріння глибинних свердловин у Вінниці та районі може проводитись з використанням різних типів бурових інструментів. Час, який буде потрібний на те, щоб пробурити свердловину, варіюється і повністю залежить від глибини свердловини, типу ґрунту та умов.
 4. Встановлення обсадної труби. Для запобігання обвалу ґрунту в місці отвору використовується обсадна труба. Довжина її далеко не завжди відповідає глибині свердловини, адже у Вінниці найчастіше на глибині близько 40 метрів вже виявляється гранітний шар, який не потребує зміцнення чи захисту води від забруднення.
 5. Випробування свердловини. Встановлення обсадної труби завершується випробуванням. У ході цього етапу фахівцями на практичному рівні встановлюється дебіт свердловини та беруться проби води для аналізу її якості, порівнюються показники з проектними даними.
 6. Встановлення обладнання. На цьому етапі встановлюються насоси та фільтри, а також додаткове обладнання, необхідне для забезпечення працездатності свердловини. На вибір свердловини багато в чому впливають показники якості води, параметри колодязя і дебіт водяного русла.

Якість готової свердловини, тривалість її безаварійної роботи залежить від кваліфікації фахівців, зайнятих наданням послуг, а також обладнання та технологій, які використовувалися у роботі.

Специфіка буріння свердловини на воду у Вінницькому районі

Буріння свердловин у Вінниці та Вінницькому районіВиготовлення свердловин для видобутку води у Вінниці та Вінницькому районі не відрізняється складно від проведення робіт в інших районах області. Глибина залягання водяного русла наближена до позначки 70 метрів, а бурові роботи з облаштування свердловин у Вінниці та районі можна виконувати практично цілий рік.

Особливості ґрунту населеного пункту та залягання водоносного русла в більшості випадків дозволяє провести бурові роботи та роботи з облаштування обсадних колон за 3–4 робочі дні. Ще деякий час знадобиться для встановлення обладнання та введення глибинного колодязя в експлуатацію.

Складність робіт та потреба в обладнанні відіграє ключову роль у формуванні вартості. Ціна комплексу послуг багато в чому залежить від:

 • глибини свердловини;
 • особливостей ґрунту в місці буріння;
 • типу використаного обладнання.

Певну складність є відсутність вільного місця, але це не означає, що на невеликій ділянці неможливо облаштувати автономне водопостачання. При потребі в цьому для замовника фахівцям під силу встановити кесон або ж пробурити отвори. для встановлення теплового насоса навіть у підсобному приміщенні або під житловим будинком!

Де можна замовити бурові роботи у Вінниці та Вінницькому районі

Замовити послугу з виготовлення сучасних глибинних свердловин для видобутку артезіанської води у Вінниці, Вінницькому районі та області завжди можна в компанії «Юрський Горизонт».

Фахівці готові надати детальну консультацію щодо вибору методів буріння, підбору установок та обладнання для подачі води кінцевому споживачеві, а також зорієнтувати у ціні та термінах. Можливий виїзд на ділянку у Вінницькій області.

Дізнатись вартість послуг також можна на нашому сайті. Тут же є форма для швидкого зв’язку з консультантами, а також є блог з корисною інформацією, яка допоможе розібратися з особливостями виробництва глибинних артезіанських колодязів і дізнатися правила користування автономними джерелами водопостачання.

Заповніть форму
  Зв'яжіться з нами

  1. Олександр
  +38 067 506-09-86 (viber)
  +38 050 43-43-420
  (зона обслуговування зазначена на мапі під номером 1)
  2. Сергій
  +38 (067) 501 35-35 (viber)
  (зона обслуговування зазначена на мапі під номером 2)
  м. Вінниця,
  вул.Тарногородського 12
  [email protected]
  Карта бурения скважин в Виннице и области

  Ви можете недорого замовити буріння свердловин на воду під ключ в таких регіонах

  місто Бар місто Бершадь Вінницький район
  Гайсинський район Жмеринський район місто Іллінці
  місто Козятин місто Калинівка смт Крижопіль
  місто Липовець смт Літин Могилів-Подільський район
  смт Муровані Курилівці місто Немирів смт Оратів
  смт Піщанка місто Погребище смт Теплик
  смт Томашпіль місто Тростянець смт Тиврів
  Тульчинський район Хмельницький район місто Чернівці
  смт Чечельник місто Шаргород смт Ямпіль

  Часті питання про проведення бурових робіт

  Які документи надає наша компанія на буріння свердловини ?

  Ми надаємо дозвіл, сертифікати, а також паспорт на свердловину. Ми є гарантом, тому беремо на себе відповідальність за регуляцію технічного процесу буріння.

  Яка ціна буріння свердловини і що в неї входить ?

  Послуга з буріння свердловин та її ціна за метр включає: виїзд інженера на ділянку, підготовчі роботи, витрати, пов'язані з бурінням і прокачуванням води.

  Як визначити глибину свердловини ?

  Фахівці нашої компанії ретельно підходять до етапу проектування свердловини. Для розрахунку її глибини використовуються кадастрові документи по ділянці, щоб максимально точно визначити обсяг робіт і надання замовнику кошторису.

  Взимку пробурити свердловину дешевше?

  Ні, ціна на буріння свердловини не змінюється в залежності від пори року.

  Чи є відео з вашою роботою, відгуки?

  На сторінці сайту є відео про те, як проходить процес буріння свердловин нашою компанією від А до Я. Також присутні реальні відео відгуки про виконану роботу.