Артезіанські свердловини у Тульчині та Тульчинському районі дозволяють одержувати чисту воду з глибини близько 70 метрів. Склад ґрунту в районі дозволяє заощадити кошти при будівництві глибинної криниці, адже вже на глибині близько 45 метрів на більшості ділянок виявляється шар стійких до осипання порід. Завдяки цьому довжина обсадних труб може бути меншою, ніж у районах на півночі Вінницької області чи Вінниці.

Буріння свердловин на воду в Тульчині та Тульчинському районі: особливості та порядок будівництва

Процес облаштування глибинних артезіанських колодязів на території Вінницької області займає трохи більше тижня. У ході проведення робіт спеціалістами підрядних компаній, які надають послуги з виготовлення автономних джерел водопостачання, здійснюється низка послідовних дій:

 1. Буріння свердловин у Тульчині та Тульчинському районіВибір місця. Фахівцями оглядається ділянка, на якій планується пробурити колодязь для підняття артезіанської води. Після цього можна замовити проект, у якому сторонами узгоджуються основні параметри свердловини та обговорюється вартість.
 2. Буріння. Залежно від ґрунту пробурити свердловину можна різними видами бурових установок. Вибір оптимального варіанта бурової установки залежить від багатьох факторів, серед яких розміри ділянки, тип ґрунту та глибина залягання водоносного шару.
 3. Встановлення обсадних колон. З метою зміцнення стінок отвору, яким до русла підземної річки буде опущений глибинний насос і кабель для його живлення, встановлюють трубу. Діаметр, матеріал та довжина колони залежить від особливостей свердловини.
 4. Облаштування колодязя. У свердловину із укріпленими стінками встановлюють насос із фільтрами. Вибір обладнання залежить від технічних характеристик колодязя, чистоти та повноводності підземної річки та інших параметрів.
 5. Запуск в експлуатацію. Після завершення всіх робіт проводиться пробний пуск води, оцінюється її якість та дебіт, перевіряється відповідність обладнання характеристикам проекту та фактичним показникам.

На введену роботу свердловину обов’язково оформляються документи в дозвільних органах. Ця процедура входить у вартість комплексу послуг компанії, яка виготовляє проектну документацію та проводить роботи з виготовлення свердловини.
Наша компанія, яка займається бурінням та облаштуванням свердловин на воду, їх ремонтом та обслуговуванням, надає послуги з буріння свердловини для теплових насосів.

Де замовити послугу буріння свердловин у Тульчині та Тульчинському районі за вигідною ціною

Повний комплекс робіт, який включає всі етапи від проектування свердловини до оформлення документів на неї в Тульчинському районі Вінницької області надає «Юрський Горизонт». Виїзд консультантів на ділянку замовника безкоштовний.
Компанія готова до співпраці з фізичними та юридичними особами, а також надає повний комплекс послуг з ремонту, модернізації та підтримки у працездатному стані свердловин для видобутку артезіанської води всіх типів та модифікацій.

Дізнатися особливості проведення робіт, ціни, вартість насосного обладнання, отримати консультацію щодо вибору свердловини та інших питань, пов’язаних із водопостачанням , Завжди можна у фахівців компанії. Для зв’язку з консультантами можна залишити заявку у спеціальній формі на сайті або зателефонувати.

Заповніть форму
  Зв'яжіться з нами

  1. Олександр
  +38 067 506-09-86 (viber)
  +38 050 43-43-420
  (зона обслуговування зазначена на мапі під номером 1)
  2. Сергій
  +38 (067) 501 35-35 (viber)
  (зона обслуговування зазначена на мапі під номером 2)
  м. Вінниця,
  вул.Тарногородського 12
  [email protected]
  Карта бурения скважин в Виннице и области

  Ви можете недорого замовити буріння свердловин на воду під ключ в таких регіонах

  місто Бар місто Бершадь Вінницький район
  Гайсинський район Жмеринський район місто Іллінці
  місто Козятин місто Калинівка смт Крижопіль
  місто Липовець смт Літин Могилів-Подільський район
  смт Муровані Курилівці місто Немирів смт Оратів
  смт Піщанка місто Погребище смт Теплик
  смт Томашпіль місто Тростянець смт Тиврів
  Тульчинський район Хмельницький район місто Чернівці
  смт Чечельник місто Шаргород смт Ямпіль

  Часті питання про проведення бурових робіт

  Які документи надає наша компанія на буріння свердловини ?

  Ми надаємо дозвіл, сертифікати, а також паспорт на свердловину. Ми є гарантом, тому беремо на себе відповідальність за регуляцію технічного процесу буріння.

  Яка ціна буріння свердловини і що в неї входить ?

  Послуга з буріння свердловин та її ціна за метр включає: виїзд інженера на ділянку, підготовчі роботи, витрати, пов'язані з бурінням і прокачуванням води.

  Як визначити глибину свердловини ?

  Фахівці нашої компанії ретельно підходять до етапу проектування свердловини. Для розрахунку її глибини використовуються кадастрові документи по ділянці, щоб максимально точно визначити обсяг робіт і надання замовнику кошторису.

  Взимку пробурити свердловину дешевше?

  Ні, ціна на буріння свердловини не змінюється в залежності від пори року.

  Чи є відео з вашою роботою, відгуки?

  На сторінці сайту є відео про те, як проходить процес буріння свердловин нашою компанією від А до Я. Також присутні реальні відео відгуки про виконану роботу.