Жителям Вінниці та області не далека проблема водопостачання. Попри наявність повноводних річок, багато районів відчувають нестачу в прісній воді, і тому власники приватних будинків і присадибних ділянок все частіше прибігають до послуг компаній, що займаються бурінням і облаштуванням артезіанських свердловин “під ключ”.

Артезіанські свердловини в Могилів-Подільскому районі

Структура грунту на території Могилів-Подільского району Вінницької області неоднорідна. Західна частина регіону (Бронниці) характеризується грунтом, у складі якого знаходяться піщаники й вапняки, тоді як в селищах на півночі адміністративної одиниці переважають кристалічні породи граніто-гнейсової групи. Буріння свердловин Могилів-Подільський районГлибина буріння при проведенні робіт з облаштування класичних колодязів зазвичай досягає 5-7 метрів, адже на цьому рівні вже виявляються верхні водоносні горизонти з басейнів Південного Буга. Запаси вологи дозволяють використовувати колодязі в приватних домогосподарствах, але така рідина без багатоступінчастого очищення не придатна для використання в їжу. У жаркі посушливі періоди часто відзначається обміління річок, що негативно позначається на кількості води в колодязях. Тривала відсутність вологи призводить до замулювання дна, що призводить до ремонту водозабірних споруд.
Буріння свердловин для здобичі артезіанської води в південній і західній частині району, завдяки податливому грунту і невеликій глибині залягання підземних річок, наповнених чистою питною водою, можна зробити в короткий термін. В окремих випадках є можливість використати малогабаритні установки для буріння свердловин, що дозволяє мінімізувати вартість виготовлення споруд. На ділянках зі стійкішим грунтом роботи з облаштування глибинних колодязів можна зробити із застосуванням стаціонарних установок.

Послуга буріння свердловин в Могилів-Подільску і районі

Бурінням свердловин у Вінниці та області упродовж 12 років займається компанія “Юрський Горизонт”. Залишити заявку на проведення робіт з буріння свердловин на воду в Могилів-Подільскому районі та облаштуванню глибинних колодязів “під ключ” можна у формі для звернення або телефоном, за номером вказаному на сайті. Ціна буріння свердловин на воду в Могилів-Подільску та інших містах цього району Вінницької області (Бронницях, Ямполі) залежить від:

  • обсягу підготовчих робіт;
  • характеристик щільності та складу грунту;
  • глибини залягання водоносного русла;
  • кількості погонних метрів труб.

На підсумкову ціну облаштування свердловини також мають вплив витрати на придбання додаткового устаткування (глибинних насосів, фільтрів, кабелів і тросів). У компанії “Юрський Горизонт” також можна оформити заявку на проведення ремонту вже існуючих свердловин для здобичі артезіанської води.

Заповніть форму
чи

Зв'яжіться з нами

Ви можете недорого замовити буріння свердловин на воду під ключ в таких регіонах

Бандишівка Нова Григорівка
Бернашівка Новомикільськ
Борщівці Озаринці
Бронниця Оленівка
Вендичани Петрівка
Вільне Пилипи
Воєводчинці Підлісне
Грабарівка Садки
Григорівка Садківці
Грушка Садова
Жеребилівка Серебринці
Івонівка Серебрія
Іракліївка Сказинці
Карпівка Сліди
Козлів Слобода-Шлишковецька
Конева Слобода-Яришівська
Коштуля Суботівка
Кремінне Сугаки
Кричанівка Тарасівка
Криштофівка Тропове
Кукавка Хоньківці
Липчани Шлишківці
Ломазів Юрківці
Лядова Яришів
Мервинці Яруга
Нагоряни Яструбна
Немія
Нижчий Ольчедаїв

Часті питання про проведення бурових робіт

Які документи надає наша компанія на буріння свердловини ?

Ми надаємо дозвіл, сертифікати, а також паспорт на свердловину. Ми є гарантом, тому беремо на себе відповідальність за регуляцію технічного процесу буріння.

Яка ціна буріння свердловини і що в неї входить ?

Послуга з буріння свердловин та її ціна за метр включає: виїзд інженера на ділянку, підготовчі роботи, витрати, пов'язані з бурінням і прокачуванням води.

Як визначити глибину свердловини ?

Фахівці нашої компанії ретельно підходять до етапу проектування свердловини. Для розрахунку її глибини використовуються кадастрові документи по ділянці, щоб максимально точно визначити обсяг робіт і надання замовнику кошторису.

Взимку пробурити свердловину дешевше?

Так, пробурити свердловину взимку дешевше. Все через те, що грунт менш розсипчастий і добре тримає форму. Можливо навіть буріння на ділянках з високим рівнем залягання вод або болотистих територіях.

Чи є відео з вашою роботою, відгуки?

На сторінці сайту є відео про те, як проходить процес буріння свердловин нашою компанією від А до Я. Також присутні реальні відео відгуки про виконану роботу.