Пробурити свердловину для видобутку артезіанської води у Жмеринці та Жмеринському районі вигідно не лише приватним особам, а й підприємствам, зайнятим вирощуванням сільськогосподарської продукції. Вільний доступ до дешевої води дозволяє значною мірою знизити собівартість товарів та отримати більше прибутку при реалізації товарів за ринковими цінами. Окупність автономного вузла водопостачання у більшості випадків не перевищує 5 років, що робить послугу привабливою для бізнесу та приватних осіб.

Свердловини у Жмеринці та Жмеринському районі: особливості облаштування та основні етапи

Природне розташування Жмеринського району Вінницької області не дає змоги говорити про загальну доступність до чистої питної води. Ціна на воду, що постійно зростає, як і той факт, що не всі населені пункти мають централізоване водопостачання, змушує використовувати для пиття та побутових потреб воду з колодязів, глибина яких досягає 15 метрів.

Показники якості води у Вінниці та районах області далека до ідеалу, і в неглибоких спорудах нерідко змінює властивості у весняний період та влітку, тоді як вода із свердловин глибиною 60 метрів завжди має одну й ту саму якість. Саме тому потреба в особистій свердловині для видобутку артезіанської води відчувається не лише у Жмеринці, а й у населених пунктах Жмеринського району.
Буріння свердловин у Жмеринці та Жмеринському районі
Пробурити глибинну свердловину для видобутку води з русла артезіанських рік можна за наявності відповідних дозволів. Отриманням таких документів займається компанія, яка надає послуги з проектування, буріння та облаштування глибинних свердловин.

Документація оформляється на підставі інформації, отриманої шляхом геологічної розвідки ґрунту на ділянці замовника, та дозволяє дізнатися потенційний дебіт, оцінити основні параметри доцільності та можливості буріння глибинних свердловин для видобутку води.
Весь цикл облаштування свердловини для видобутку води включає:

 • розробку проекту;
 • розрахунок витрат;
 • узгодження вартості робіт із замовником;
 • буріння та облаштування свердловини;
 • встановлення обладнання.

Заключним етапом стає введення в експлуатацію автономного джерела водопостачання. Після отримання повного пакета документації, власник свердловини має право користуватися ресурсами.

Послуги з виготовлення свердловин: де замовити в Жмеринці та Жмеринському районі

Розробку документації та виготовлення глибинних свердловин для видобутку артезіанської води на території Вінницької області, Жмеринки та Жмеринського району завжди можна замовити у спеціалістів «Юрського обрію». Перевагою співпраці з компанією є:

 • індивідуальний підхід до проектування свердловин;
 • невисокі ціни послуг буріння;
 • швидкий вибір обладнання та матеріалів;
 • використання сучасного обладнання;
 • можливість облаштування свердловин (включаючи свердловини для теплових насосів) в умовах обмеженого простору.

Дізнатися вартість проведення бурових послуг, поставити питання щодо підбору обладнання та оформлення необхідної документації завжди можна отримати у фахівців «Юрського Горизонту» або на нашому сайті.

Заповніть форму
  Зв'яжіться з нами

  1. Олександр
  +38 067 506-09-86 (viber)
  +38 050 43-43-420
  (зона обслуговування зазначена на мапі під номером 1)
  2. Сергій
  +38 (067) 501 35-35 (viber)
  (зона обслуговування зазначена на мапі під номером 2)
  м. Вінниця,
  вул.Тарногородського 12
  [email protected]
  Карта бурения скважин в Виннице и области

  Ви можете недорого замовити буріння свердловин на воду під ключ в таких регіонах

  місто Бар місто Бершадь Вінницький район
  Гайсинський район Жмеринський район місто Іллінці
  місто Козятин місто Калинівка смт Крижопіль
  місто Липовець смт Літин Могилів-Подільський район
  смт Муровані Курилівці місто Немирів смт Оратів
  смт Піщанка місто Погребище смт Теплик
  смт Томашпіль місто Тростянець смт Тиврів
  Тульчинський район Хмельницький район місто Чернівці
  смт Чечельник місто Шаргород смт Ямпіль

  Часті питання про проведення бурових робіт

  Які документи надає наша компанія на буріння свердловини ?

  Ми надаємо дозвіл, сертифікати, а також паспорт на свердловину. Ми є гарантом, тому беремо на себе відповідальність за регуляцію технічного процесу буріння.

  Яка ціна буріння свердловини і що в неї входить ?

  Послуга з буріння свердловин та її ціна за метр включає: виїзд інженера на ділянку, підготовчі роботи, витрати, пов'язані з бурінням і прокачуванням води.

  Як визначити глибину свердловини ?

  Фахівці нашої компанії ретельно підходять до етапу проектування свердловини. Для розрахунку її глибини використовуються кадастрові документи по ділянці, щоб максимально точно визначити обсяг робіт і надання замовнику кошторису.

  Взимку пробурити свердловину дешевше?

  Ні, ціна на буріння свердловини не змінюється в залежності від пори року.

  Чи є відео з вашою роботою, відгуки?

  На сторінці сайту є відео про те, як проходить процес буріння свердловин нашою компанією від А до Я. Також присутні реальні відео відгуки про виконану роботу.