Артезіанська свердловина на ділянці має багато переваг. Автономне джерело дозволяє отримати незалежність від центрального водопостачання, користуватися водою високої якості та не платити за природний ресурс за ринковими цінами. Саме тому попит на буріння та облаштування глибинних свердловин у Хмільнику та Хмельницькому районі Вінницької області постійно зростає.

Артезіанські свердловини у Хмільнику та Хмельницькому районі

Русла артезіанських річок у більшості районів Вінницькій області та у Вінниці розташовані на глибині від 60 метрів. Щоб отримати якісну артезіанську воду в Хмільнику та населених пунктах Хмельницького району спеціалістам компаній, які надають послуги з видобутку води, досить пробурити свердловину на глибину близько 50 метрів.

Буріння свердловин у Хмільнику та Хмельницькому районіОсобливості геологічної будови ґрунту у Вінниці та північно-західних районах області дозволяє значно заощадити на матеріалах, адже вже на глибині близько 30 метрів починається граніт, у якому вже не потрібно зміцнювати стінки глибинної криниці.

Дізнатися, на яку глибину потрібно пробурити свердловину до досягнення русла підземної річки, а також який із типів свердловин буде оптимальним, можливо за допомогою проведення проб ґрунту в передбачуваному місці водозабірного вузла.

Параметри свердловини та витрати фахівці розраховують з урахуванням дебіту підземного русла. У більшості випадків вартість буріння глибинних свердловин залежить від:

 • якості ґрунту на ділянці;
 • глибини залягання підземних вод;
 • складності проведення бурових робіт;
 • різновиди бурової установки, що використовується;
 • обладнання для свердловини.

Буріння свердловини для видобутку артезіанської води передує виготовлення проектної документації, в якій обумовлюються технічні характеристики та кошторисна вартість комплексу послуг .

Після затвердження проекту приступають до буріння та облаштування вузла автономного водопостачання. Готову свердловину тестують та вводять в експлуатацію. Власник глибинної свердловини отримує право розпоряджатися водними ресурсами та може розраховувати на безперебійну роботу колодязя близько 30 років (за умови проведення регулярних технічних оглядів, заміни розхідників та планового ремонту вузлів).

Пробурити свердловину: де дізнатися вартість та замовити послугу у Хмільнику та Хмельницькому районі

Роботи з виготовлення глибинних свердловин для видобутку кристально чистої води з нижніх горизонтів у Хмільнику та населених пунктів Хмельницького району Вінницької області можна замовити у компанії «Юрський обрій».

Дізнатися ціни, порядок проведення робіт та отримати консультацію щодо вибору відповідного для встановлення насосного обладнання завжди можна у телефонних консультантів, вказаним на сайті, або залишивши заявку у спеціальній формі.

Заповніть форму
  Зв'яжіться з нами

  1. Олександр
  +38 067 506-09-86 (viber)
  +38 050 43-43-420
  (зона обслуговування зазначена на мапі під номером 1)
  2. Сергій
  +38 (067) 501 35-35 (viber)
  (зона обслуговування зазначена на мапі під номером 2)
  м. Вінниця,
  вул.Тарногородського 12
  [email protected]
  Карта бурения скважин в Виннице и области

  Ви можете недорого замовити буріння свердловин на воду під ключ в таких регіонах

  місто Бар місто Бершадь Вінницький район
  Гайсинський район Жмеринський район місто Іллінці
  місто Козятин місто Калинівка смт Крижопіль
  місто Липовець смт Літин Могилів-Подільський район
  смт Муровані Курилівці місто Немирів смт Оратів
  смт Піщанка місто Погребище смт Теплик
  смт Томашпіль місто Тростянець смт Тиврів
  Тульчинський район Хмельницький район місто Чернівці
  смт Чечельник місто Шаргород смт Ямпіль

  Часті питання про проведення бурових робіт

  Які документи надає наша компанія на буріння свердловини ?

  Ми надаємо дозвіл, сертифікати, а також паспорт на свердловину. Ми є гарантом, тому беремо на себе відповідальність за регуляцію технічного процесу буріння.

  Яка ціна буріння свердловини і що в неї входить ?

  Послуга з буріння свердловин та її ціна за метр включає: виїзд інженера на ділянку, підготовчі роботи, витрати, пов'язані з бурінням і прокачуванням води.

  Як визначити глибину свердловини ?

  Фахівці нашої компанії ретельно підходять до етапу проектування свердловини. Для розрахунку її глибини використовуються кадастрові документи по ділянці, щоб максимально точно визначити обсяг робіт і надання замовнику кошторису.

  Взимку пробурити свердловину дешевше?

  Ні, ціна на буріння свердловини не змінюється в залежності від пори року.

  Чи є відео з вашою роботою, відгуки?

  На сторінці сайту є відео про те, як проходить процес буріння свердловин нашою компанією від А до Я. Також присутні реальні відео відгуки про виконану роботу.