Свердловина в заміському будинку – не розкіш, а потреба. Встановлення водозабірної споруди завдяки сучасним технологіям та обладнанню сьогодні можливе навіть у районах зі складним рельєфом. Вартість буріння залежить від багатьох факторів та обговорюється з фахівцем компанії.

Що впливає на ціну буріння свердловини

Від чого залежить вартість свердловини?У кожному районі України є свої особливості організації приватного водопостачання. Під час замовлення послуги представник відповідальної компанії завжди виїжджає на місцевість для оцінки майбутніх робіт. Помилки у такій справі неприпустимі. Свердловина встановлюється буквально раз і назавжди.
Перед початком будівництва інженер складає проєкт споруди. У Полтаві, Житомирі, Запоріжжі та інших областях країни ґрунт неоднорідний. Відрізняються й санітарні умови районів. При аналізі території враховуються також глибина пролягання підземних вод, рівень забруднення.
Шари ґрунту можуть бути вистелені м’якими та твердими породами: гранітом, вапняком, доломітом тощо. Дроблення кам’янистого шару займає більше часу, що позначається на ціні.
Інший фактор, що впливає на вартість – глибина водозабірної конструкції. Плата нараховується за кожний погонний метр.
Існують такі види свердловин:

  • абіссінська — до 12 метрів, підходить для господарських потреб та пиття;
  • на пісок — до 45 метрів, зазвичай такі роблять на дачах;
  • артезіанська — від 30 до 300 метрів, розташована у вапняковому шарі, це найвища продуктивна і довговічна свердловина.

Канал, яким рухається вода, оснащують обсадними трубами різного розміру. У приватних будинках та на дачах, як правило, будують однотрубні свердловини. На глибших спорудах встановлюють дві труби, на промислових об’єктах три. На ціноутворення впливає вибір матеріалу обсадки. Це може бути пластик, метал чи металокераміка.

Що ще належить до вартості робіт

Водообеспечение загородных домов, дач и участковНа ціну буріння впливає сезон. Взимку будівництво може виявитися дешевшим, але тривалішим за часом. Влітку – дорожче, але швидше.
Щоб унеможливити потрапляння домішок у воду, на споруду встановлюють фільтри. Пристрої для очищення бувають сітчасті, дротяні, комбіновані. Вартість фільтрів різна.
До оплати, крім того, включаються витрати на пальне. Буріння малогабаритними установками є менш витратним, ніж за допомогою важкої техніки.
У ціну свердловину закладаються і такі параметри:

  • облаштування конструкції для проведення води до будинку;
  • проведення пуско-налагоджувальних робіт;
  • підготовка технічного паспорта та інших необхідних документів.

Як додаткові послуги компанія «Юрський Горизонт» пропонує обслуговування та ремонт свердловин.
Буріння свердловини на ділянці потребує професійного підходу, знання геофізичних особливостей місцевості та якісного обладнання. У кожному окремому випадку вартість буріння буде різною. Ціна формується з базових параметрів, таких як склад ґрунту, глибина споруди та тип обсадних труб. Впливають на вартість і додаткові фактори: техніка, що використовується, наявність додаткових пристроїв, облаштування свердловини.
Найвигідніше рішення – замовлення буріння свердловини «під ключ». Компанія «Юрський Горизонт» надає таку послугу. Для отримання детальної інформації необхідно зв’язатися з менеджером телефоном. Фахівці організації безкоштовно приїдуть на ділянку для підбору місця для буріння та складання кошторису.

Вас цікавить від чого залежить вартість свердловини??

Консультація і виїзд
на ділянку - безкоштовно

Залиште нам заявку