У Кіровоградській області провідною галуззю економіки є сільське господарство. Розведення тварин і вирощування сільськогосподарської продукції за наявності джерела води зі швидкою окупністю і постійною якістю, завжди буде економічно вигідним. Для стабільного водопостачання все більше підприємців замислюються про облаштування артезіанської свердловини.

Кропивницький район: особливості бурових робіт

Буріння свердловин у Кропивницькому та Кропивницькому (Кіровоградському) районіРодючі ґрунти центральної України, до якої належить місто Кропивницький з прилеглим до нього районом Кіровоградської області, за достатнього поливу здатні забезпечувати високі показники врожайності зернових та овочів. Але далеко не щороку природні умови дають змогу покрити потребу у воді, і тому створення альтернативних джерел водопостачання в Кропивницькому районі Кіровоградської області є першочерговим завданням.

Вартість облаштування артезіанських свердловин завдяки особливостям ґрунту, який на глибину близько 30 метрів складається з пісковика, невисока. Водяні русла практично у всій області залягають на глибині близько 60 метрів у кам’янистих породах. Ця особливість дає змогу здешевити вартість облаштування та обслуговування свердловин через відсутність потреби в багатоступеневих фільтрах.

Усі роботи з виготовлення свердловин можна умовно розділити на етапи:

 • отримання дозволу;
 • підготовка проєкту;
 • вибір місця;
 • проведення бурових робіт;
 • встановлення обладнання;
 • підготовка документів.

Буріння свердловин у Кропивницькому та Кропивницькому (Кіровоградському) районіВиготовлення документації передбачає проведення розрахунків, від результатів яких буде залежати глибина буріння і кількість матеріалів для виготовлення обсадних колон. Від того, скільки метрів потрібно пробурити, залежатиме вартість свердловини, а з урахуванням передбачуваного дебіту вдасться розрахувати та термін окупності проєкту.

Від ґрунту і глибини залягання води, яка незначною мірою різниться на території району і загалом по області, на ділянці буде також залежати час на облаштування свердловини. На час проведення робіт і вартість досить великий вплив має склад ґрунту на ділянці, що впливає на складність і кратність процедури промивання від бурового шламу.

Як і де замовити буріння свердловин на воду в Кропивницькому та Кропивницькому районі

Послуги з облаштування джерела автономного водопостачання в Кропивницькому, а також усіх районах Кіровоградської області, можна замовити в компанії “Юрський Горизонт”. Фахівці оперативно проведуть повний комплекс робіт, оформлять необхідні документи для введення свердловини в експлуатацію.

Дізнатися базову вартість прокладання труб, ціну послуги технічного контролю та проведення ремонтних робіт можна на сайті. Повну ціну робіт з проєктування та облаштування артезіанської свердловини можна отримати після проведення розрахунків, з урахуванням кількості та типу матеріалу, використовуваного бурового обладнання та комплектуючих. Щоб дізнатися, скільки коштуватиме пробурити свердловину “під ключ” у Кропивницькому та районах, що належать до його управління, звертайтеся до консультантів компанії за телефоном.

Заповніть форму  чи

  Зв'яжіться з нами

  (067) 360-55-77 (viber)

  м. Кропивницький
  вул. Вячеслава Чорновола, 38

  [email protected]

  Ви можете недорого замовити буріння свердловин на воду під ключ в таких регіонах

  Олександрійський м. Олександрівка м. Бобринець
  м. Гайворон Голованівський смт Добровеличківка
  м. Долина м. Знам’янка Кропивницький
  смт. Компаніївка м. Мала Виска смт. Новгородка
  смт. Новоархангельськ м. Новомиргород Новоукраїнський
  смт. Вільшанка смт. Онуфріївка смт. Петрове
  м. Світловодськ м. Благовіщенське смт. Устинівка
  Кропивницький

  Часті питання про проведення бурових робіт

  Які документи надає наша компанія на буріння свердловини ?

  Ми надаємо дозвіл, сертифікати, а також паспорт на свердловину. Ми є гарантом, тому беремо на себе відповідальність за регуляцію технічного процесу буріння.

  Яка ціна буріння свердловини і що в неї входить ?

  Послуга з буріння свердловин та її ціна за метр включає: виїзд інженера на ділянку, підготовчі роботи, витрати, пов'язані з бурінням і прокачуванням води.

  Як визначити глибину свердловини ?

  Фахівці нашої компанії ретельно підходять до етапу проектування свердловини. Для розрахунку її глибини використовуються кадастрові документи по ділянці, щоб максимально точно визначити обсяг робіт і надання замовнику кошторису.

  Взимку пробурити свердловину дешевше?

  Ні, ціна на буріння свердловини не змінюється в залежності від пори року.

  Чи є відео з вашою роботою, відгуки?

  На сторінці сайту є відео про те, як проходить процес буріння свердловин нашою компанією від А до Я. Також присутні реальні відео відгуки про виконану роботу.