Голованівський район Кіровоградської області розташований у центральній частині України. Тут досить добре розвинене сільське господарство, але для отримання високого врожаю зерна або овочів, а також вирощування тварин потрібне стабільне водопостачання. Буріння артезіанських свердловин, які здатні забезпечити водою не одне господарство, – один із найпростіших способів розв’язати проблему, адже завдяки їй вдається отримати близько 45 м3 води на добу.

Голованівськ і Голованівський район: особливості бурових робіт

Буріння свердловин у Голованівську та Голованівському районіГГеологічна структура ґрунтів Голованівська Кіровоградської області характеризується пісковиками, які покривають кам’янисту породу. Пісок і пісковики знаходяться на глибині близько 15-30 метрів. Артезіанська вода в Голованівському районі, знаходиться на глибині близько 60 м.

Видобуток води в Голованівському районі Кіровоградської області передбачає проведення комплексу робіт:

 1. Виготовлення документації. Перш ніж почати роботи з буріння, фахівці готують дозвіл і технічну документацію. У розрахунок приймається місце розташування, і вже від нього залежатимуть глибина, дебіт свердловини. Проєкт обов’язково містить основні вимоги до будівництва свердловини, а також приблизну вартість робіт.
 2. Підготовка місця. Під час цього етапу відбувається підготовка майданчика для роботи бурової установки. Для забезпечення доступу до обладнання може знадобитися проведення робіт з очищення території.
 3. Буріння свердловини. Час на облаштування свердловини буде повністю залежати від ґрунту і глибини залягання водяного русла. При досягненні необхідної глибини свердловини встановлюється обсадна колона, необхідна для захисту стінок свердловини від обвалень. Завершальним етапом буріння є промивання від бурового шламу та інших забруднень і подальший запуск, що дає змогу дізнатися дебіт свердловини та взяти проби для оцінки якості води.
 4. Встановлення обладнання. У комплекс робіт з облаштування свердловин для видобутку артезіанської води входить установка насоса і виготовлення кесона.
 5. Оформлення документів на свердловину. Після завершення цього етапу свердловину вважатимуть введеною в експлуатацію і її можна використовувати для водопостачання.

Буріння свердловин у Голованівську та Голованівському районі
Відмінною особливістю свердловин у Голованівському районі, де вода протікає крізь граніт, є відсутність потреби у фільтрах, що знижує вартість виготовлення.

Як і де замовити буріння свердловин на воду в Голованівську та Голованівському районі

Послуги з буріння та облаштування артезіанських свердловин у Кропивницькому, Голованівську, а також Голованівському, Новоукраїнському та Олександрійському районах Кіровоградської області надає компанія “Юрський Горизонт”.

Ціна буріння свердловини залежить від діаметра труби, кількості матеріалу та обладнання, необхідного для підйому води на поверхню. Приблизну ціну 1 метра свердловини можна дізнатися на сайті. Фахівці завжди готові відповісти на всі запитання щодо проведення підготовчих і проєктних робіт. Точно розрахувати, у скільки обійдеться послуга пробурити свердловину “під ключ”, можна тільки після проведення проб і складання документації. Замовити консультацію можна телефоном.

Заповніть форму  чи

  Зв'яжіться з нами

  (067) 360-55-77 (viber)

  м. Кропивницький
  вул. Вячеслава Чорновола, 38

  [email protected]

  Ви можете недорого замовити буріння свердловин на воду під ключ в таких регіонах

  Олександрійський м. Олександрівка м. Бобринець
  м. Гайворон Голованівський смт Добровеличківка
  м. Долина м. Знам’янка Кропивницький
  смт. Компаніївка м. Мала Виска смт. Новгородка
  смт. Новоархангельськ м. Новомиргород Новоукраїнський
  смт. Вільшанка смт. Онуфріївка смт. Петрове
  м. Світловодськ м. Благовіщенське смт. Устинівка
  Кропивницький

  Часті питання про проведення бурових робіт

  Які документи надає наша компанія на буріння свердловини ?

  Ми надаємо дозвіл, сертифікати, а також паспорт на свердловину. Ми є гарантом, тому беремо на себе відповідальність за регуляцію технічного процесу буріння.

  Яка ціна буріння свердловини і що в неї входить ?

  Послуга з буріння свердловин та її ціна за метр включає: виїзд інженера на ділянку, підготовчі роботи, витрати, пов'язані з бурінням і прокачуванням води.

  Як визначити глибину свердловини ?

  Фахівці нашої компанії ретельно підходять до етапу проектування свердловини. Для розрахунку її глибини використовуються кадастрові документи по ділянці, щоб максимально точно визначити обсяг робіт і надання замовнику кошторису.

  Взимку пробурити свердловину дешевше?

  Ні, ціна на буріння свердловини не змінюється в залежності від пори року.

  Чи є відео з вашою роботою, відгуки?

  На сторінці сайту є відео про те, як проходить процес буріння свердловин нашою компанією від А до Я. Також присутні реальні відео відгуки про виконану роботу.