Компанія «Юрський Горизонт» займається бурінням свердловин для забору води в Києві та області, починаючи з 2008 року. Наші фахівці за час роботи накопичили чималий досвід і вправність в цій справі. Якщо вам необхідно замовити буріння свердловин в Обухові, наша команда готова вам допомогти. У Обухівському районі є 4 основних водоносних горизонту:

  1. Полтавський.
  2. Бучацький.
  3. Сеноманський.
  4. Юрський.

Це дає можливість проводити забір води з глибин від 25 до 190 метрів. Буріння свердловин на воду в Обухові проводиться сучасними буровими установками, що дозволяє робити прості й конструктивно не витратні колодязі, забезпечуючи будь-який об’єкт чистою водою хорошої якості.

Від чого залежить вартість буріння?

Буріння свердловин Обухівський районЦіна буріння свердловин в Обухівському районі доступна і залежить від декількох чинників:

  • Особливостей грунту і складу водоносного горизонту (найлегше бурити в стійкому грунті, а ось в пісках, глині та на болотистих ділянках цей процес дещо ускладнений).
  • Типу труби й діаметру труби. Ми використовуємо металеві або пластикові труби, діаметром від 90 до 420 мм.
  • Глибини колодязя, яка може варіюватися від 25 до 350 метрів.

Також на вартість робіт впливає пора року. Взимку проводити їх легше і дешевше, внаслідок того, що навіть болотистий і перезволожений грунт стає менш рихлим.

Де замовити послугу?

Замовити послуги компанії можна, оформивши заявку на сайті в режимі онлайн. До вас на ділянку приїде наш фахівець, який вибере відповідне місце для виконання робіт, обговорить з вами ціну буріння свердловин під ключ в Обухові, укладе договір і оговорить терміни здачі проекту. В потрібний час до вас приїде техніка і фахівці виконають буріння згідно з угодою. Після виконання робіт ви отримаєте паспорт свердловини та гарантію терміном на 5 років. Вам потрібна свердловина? Ми чекаємо ваші заявки.

Заповніть формучи

Зв'яжіться з нами

(067) 234-46-04

(050) 44-77-115

г. Киев
ул. Пражская 44

[email protected]

Ви можете недорого замовити буріння свердловин на воду під ключ в таких регіонах

Безіменне, село Кулі, село Щербанівка, село
Березове, село Макарівка, село
Великі Дмитровичі, село Мала Вільшанка, село
Верем’я, село Малі Дмитровичі, село
Витачів, село Матяшівка, село
Германівка, село Нещерів, село
Григорівка, село Нові Безрадичі, село
Гусачівка, село Паращина, село
Дерев’яна, село Перегонівка, село
Деремезна, село Перше Травня, село
Долина, село Підгірці, село
Жуківці, село Плюти, село
Застугна, село Романків, село
Капустяна, село Семенівка, село
Козин, смт Старі Безрадичі, село
Козіївка, село Степок, село
Конюша, село Тарасівка, село
Копачів, село Трипілля, село
Красна Слобідка, село Українка, місто
Красне Перше, село Халеп’я, село
Креничі, село Шевченкове, село

Часті питання про проведення бурових робіт

Які документи надає наша компанія на буріння свердловини ?

Ми надаємо дозвіл, сертифікати, а також паспорт на свердловину. Ми є гарантом, тому беремо на себе відповідальність за регуляцію технічного процесу буріння.

Яка ціна буріння свердловини і що в неї входить ?

Послуга з буріння свердловин та її ціна за метр включає: виїзд інженера на ділянку, підготовчі роботи, витрати, пов'язані з бурінням і прокачуванням води.

Як визначити глибину свердловини ?

Фахівці нашої компанії ретельно підходять до етапу проектування свердловини. Для розрахунку її глибини використовуються кадастрові документи по ділянці, щоб максимально точно визначити обсяг робіт і надання замовнику кошторису.

Взимку пробурити свердловину дешевше?

Так, пробурити свердловину взимку дешевше. Все через те, що грунт менш розсипчастий і добре тримає форму. Можливо навіть буріння на ділянках з високим рівнем залягання вод або болотистих територіях.

Чи є відео з вашою роботою, відгуки?

На сторінці сайту є відео про те, як проходить процес буріння свердловин нашою компанією від А до Я. Також присутні реальні відео відгуки про виконану роботу.